Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jak Plus reklamuje LTE [wideo]

Jak Plus reklamuje LTE [wideo]

LuiN 12 Grudnia 2011 22:42

0 0
Do sieci trafił już nowy spot reklamowy promujący ofertę LTE sieci Plus.

W krótkiej reklamie sieć przelicza codzienne, poranne czynności, na szybkość pobierania rozmaitych plików.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Szerzej o ofercie LTE sieci Plus pisaliśmy w tej wiadomości.




Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • -1

    28. ~Wykluczony Cyfrowo  2011-12-13 14:18:44  host: apn-77-115-188-158.dynamic.gprs.plus.pl

    27, to prawda, gdyby nie internet mobilny nie miałbym internetu szybkiego internetu dzięki Aero 2 mam szybki internet 5 Mb/s 6 km od nadajnika, jeśli ktoś powie łapiesz 4G Play lub inne 3G to po prostu wyśmieje tego człowieka bo nic takiego nie łapię a mam panel 17dBi z Cybertecha fakt mieszkam na wsi pod lasem 60 km od Wawy ale to nie ma nic do rzeczy. A CDMA ma gorsze limity i prędkości tam gdzie są nadajniki CDMA Orange i Plus powinny być stacje HSPA+ 900 i było by dobrze. Kabel, Radiówka nigdy u mnie nie będzie.

  • -1

    29. ~Słoneczny  2011-12-13 14:30:44  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    @26 Przejedź się po Polsce i zobacz gdzie ty masz na wiosce kabel do internetu, albo przynajmniej dobry internet radiowy, a później dopiero się mądruj. Internet mobilny w Polsce jeszcze długo nie będzie znaczył "mobilny", tylko "jakikolwiek".

  • -1

    30. ~polf  2011-12-13 14:38:44  host: dpg226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do takiego netu potrzeba nielimitowanych taryf. tutaj pewnie beda noce bez limitu, jak wszedzie, ale mogliby tez dac jakis pakiet nielitowany dzienny, jak w business everywhere

  • -1

    31. ~Wykluczony Cyfrowo  2011-12-13 14:40:05  host: apn-95-41-157-200.dynamic.gprs.plus.pl

    29, dokładnie, to samo miałem na myśli. Wielu co ma internet z kabla czy radiówki o internecie mobilnym z limitami źle myśli, ale niech się postawią na miejscu człowieka w tym mnie, gdzie kabel linia TP czy radiówka nigdy do mnie nie dotrze. Dlatego 7 GB jako dla użytkownika domowego i jedynego internetu w domu, to dla mnie stanowczo za mało. Mi powiedzieli, nikt ci kabla ani wifi nie założy w lesie, wybór jeden Internet Mobilny niedługo BDI lub CDMA jeszcze gorsze.

  • 0

    32. ~gość  2011-12-13 15:19:32  host: 83-238-164-231.ip.netia.com.pl

    Dlatego tak jak powiedziałem pod "25", nie dla wszystkich 7 GB czy nawet 12 GB to dużo. Osoby, które nie mają dostępu do kabla, albo radiówki też chcą codziennie korzystać z internetu bez obaw, że zaraz się zatnie z powodu limitu.

  • 0

    33. ~gość  2011-12-13 15:25:26  host: 83-238-164-231.ip.netia.com.pl

    przepraszam, pisałem pod 23 ;p

  • 0

    34.  2011-12-13 17:04:50

    Niestety dla niektórych "mobilny" internet jest jedynym dostępem do sieci, i to się długo nie zmieni.

  • 0

    35. ~htr  2011-12-13 17:12:08  host: user-46-113-234-4.play-internet.pl

    Za LTE i podstawowy ale trochę większy limit lub plus iplusopobieracz, modem za kilka dych, nie umowa a prepaid lub umowa na 12 mcy mogę dać 50 - 60 zł. / mc. Obecnie wychodzi 60 zł + 10 zł iplusopobieracz = 70 zł o te kilkanaście zł za dużo no i umowa za długa 24 m. Z tego co piszecie i tak lepiej niż w CP. Więc być może w 2012 skuszę się na LTE w + na próbę do testowania ale te 2 lata mnie odstraszają. Wolę internet i gsm w formie prepaid jak w playonline. Modem co prawda 129 zł + 1GB startowe warte 19 zł ale nowy, coś za coś. To już mamy LTE w CP (najmniej korzystne) i lepsze warunki w plusie. W orange i t-mobile oraz play ani widu ani słychu o LTE a niedawno pytałem u wszystkich tych opów. Szkoda. Nie chciałbym bym być sponsorem Zygm. za 70 zł / mc ale za 50 - max 60 zł mogę posponsorować rozwój LTE.

  • 0

    36. ~Radek S.  2011-12-13 20:18:41  host: z41-12.opera-mini.net

    Tak tak, a CP i Plus maja 5G wzgledem 4G Play...

  • 0

    37. ~neon  2011-12-13 20:22:01  host: 46.77.15.244

    LTE u innych operatorów może pojawić się dopiero za 3 lata, na tyle została wydana koncesja dla plusa i cp. Więc nawet umowa na 2 lata daje możliwość bycia pionierem na rynku superszybkiego internetu. A ja uwielbiam Plusa i p. Zydmunta też, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. LTE RULEZ :)

  • 0

    38. ~Radek S.  2011-12-13 20:38:33  host: z41-12.opera-mini.net

    37@ Jakby nie patrzec dobrze mowisz. Ja mam plusa a to polaczenie z CP bylo najlepszym wyjciem jakie moglo byc. Nie dosc ze Plus zyskal LTE praktycznie za darmo to jeszcze dzieki temu moze zyskac wielu klientow CP jako swoich dodatkowych abonentow;) Solorz jest praktycznie jak kazdy polak, kombinuje i dzieki temu jest do przodu;)

  • 0

    39. ~Białystok  2011-12-13 20:56:05  host: cop189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    LTE to internet mobilny!!!!,jeśli chcesz ściągać większe pliki to w nocy masz bezpłatne pobieranie danych. 5GB internetu z powodzeniem wystarczy, na maile,przelewy i newsy z portali społecznościowych. 99% osób piszących na tym forum nie miała możliwości nawet przetestowania LTE, ja korzystałem i jestem pod WRAŻENIEM!!

  • 0

    40. ~Wykluczony Cyfrowo  2011-12-13 21:06:40  host: apn-77-115-231-241.dynamic.gprs.plus.pl

    39, Co mi po 100 MB/s jak 7 GB starczy mi tylko na tydzień 1GB/Doba lekko mi ssie łącze, to już mówię o delikatnym przeglądaniu stron, słuchaniu radia, jakiś film na YT, bez pobierania torrentów. Żebym był w pełni zadowolonym klientem, musiałbym dostać za 50 zł przynajmniej 30 GB transferu a tak nie jest. Dodam, że tylko internet mobilny mogę mieć.

  • 0

    41. ~dkifd  2011-12-13 21:19:24  host: apn-77-114-247-190.dynamic.gprs.plus.pl

    znajomy znajomego ma LTE z CP. Predkosc nominalna ma tylko przez kilka godzin dziennie poza tymi chwilowo lepszymi parametrami nie poraza choc pewnie i tak jest szybko niech chociaz bedzie przynajmniej te 20 proc. nominalnej predkosci to juz super. Nie mialem okazji testowac LTE ale cholernie kusi ale jesli juz to z plusa lepsze warunki niz CP czytalem regulamin. Jest tu juz jakis abonent LTE plusa ktory podzieli sie informacja rzetelna jak dziala. Mogloby kosztowac te 50 dych to juz bym sie skusil. Korci ta predkosc transfer oczywiscie juz nie chyba ze z iplusopobieraczem za kolejne 10 zl.

  • 0

    42. ~  2011-12-14 09:56:46  host: smtp.2mprojekt.pl

    W taryfie 7gb, prędkość zmienia się po 15gb, także nie narzekać ;)

  • 0

    43. ~nudex  2011-12-14 14:45:46  host: user-164-127-94-140.play-internet.pl

    LTE w Plusie to super oferta! widziałem już cennik i wygląda całkiem obiecujaco :) mapki zasięgu robią wrażenie! fajnie byłoby gdyby to tak wszystko super hulało jak zapowiadają- ale wszystko swiadczy o tym, że tak będzie!

  • 0

    44. ~Cypr  2011-12-14 14:45:54  host: apn-77-112-58-88.dynamic.gprs.plus.pl

    42, jak to możliwe?

  • 0

    45. ~BrK!  2011-12-14 18:30:29  host: 78.9.160.15

    Oj widze, że nadal ludziom marketing robił z mózgu papkę. Pożyjemy zobaczymy ;) Powiem tyle - Orange i T-Mobile wiedzą co robią nie wchodząc w LTE.

  • 0

    46. ~  2011-12-14 18:49:08  host: 31.41.144.41

    @45. Moim zdaniem piszesz bzdety. Reszta operatorów nie dysponuje wolnym pasmem transmisyjnym, które mogliby przeznaczyć na LTE. Ale często posiadają już stacje bazowe, które mogą tę technologię obsłużyć. Tak samo będzie ze spółką Networks należącą do Orange i T-Mobile. Kupią takie stacje, aby na nich mogli w przyszłości uruchomić LTE.

  • 0

    47. ~tolek  2011-12-15 11:34:07  host: 94-75-90-220.home.aster.pl

    moim zdaniem dobry pomysł na spot, nieźle się prezentuje, punkt za oryginalność

Dodaj swoją opinię