Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jak odróżnić wybuchowego Note'a 7 od bezpiecznego?

Jak odróżnić wybuchowego Note'a 7 od bezpiecznego?

LuiN 15 Września 2016 19:36

7 0

Ruszyła akcja wymiany Note'ów 7 na bezpieczne podczas ładowania. Samsung umożliwi klientom prostą identyfikację w pełni sprawnych telefonów.



Oprócz niebieskiego symbolu S na pudełkach, nowe partie Note'a 7 będą miały drobną różnicę w oprogramowaniu. Spowoduje ona, że symbol akumulatora w prawym górnym rogu wyświetlacza będzie miał kolor zielony, zamiast dotychczasowego białego.




Warto też przypomnieć, że firma za pomocą aktualizacji oprogramowania ograniczy możliwość ładowania pierwszych partii Note'ów do około 60% pojemności (2100 mAh zamiast 3500 mAh). Z jednej strony zapewnić ma to większe bezpieczeństwo zanim klienci wymienią swoje telefony na nowe, z drugiej zaś... zapewne zmusi użytkowników do wymiany krótkim czasem pracy smartfonu.

Zobacz: Note'a 7 doładujesz tylko do 60%

Uwaga, jeśli zakupiłeś Note'a 7 w Polsce, koniecznie zapoznaj się z tym komunikatem.

Źródło tekstu: ZDNet, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung galaxy note 7 | samsung

w sumie: 16
  • 0

    1. ~śmieszek  2016-09-15 19:41:38  host: ip145.net72.elektrosat.pl

    bezpieczny nie wybucha xD

  • 0

    2. ~Calm7  2016-09-15 19:42:19  host: n16-03-04.opera-mini.net

    A jak ktoś jest daltonistą, to jak odróżni?

  • 0

    3.  2016-09-15 19:46:16

    @2, Calm7 - a co to za daltonizm, w którym nie odróżnia się zielonego od białego?

  • 0

    4. ~CALM7 O CALM7 O CALM7  2016-09-15 19:48:39  host: n11-06-05.opera-mini.net

    2). Jeśli nie zna problemu - i tak nie zauważy, jeśli zna, to zapyta sprzedawcy. Wbrew temu co sądzisz o innych - nie są idiotami.

  • 0

    5. ~Mat  2016-09-15 19:52:09  host: 188.146.43.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ten moment gdy sie siedzi w samolocie (LOT) i stewardesa informuje ze trzeba wyłączyć i nie wolno ładować noteow 7....

  • 1

    6. ~Hotelarz  2016-09-15 20:01:04  host: apn-46-77-188-8.dynamic.gprs.plus.pl

    Ten moment kiedy potrzebujesz zadzwonić a pada ci bateria i tracisz życie.

  • 0

    8.  2016-09-15 20:02:43

    6. Albo jak w coś grasz.

  • 0

    9.  2016-09-15 20:17:58

    Sprawdzałem dziś na stronie samsunga komunikat o wymianie note i dzisiaj zaktualizowali go o fragment że nowe telefony zaczną być wysyłane 19 września. Tak więc oby w nast. tygodniu był już mój telefon.

  • 0

    10.  2016-09-15 20:25:48

    A ja nie kupiłem Note 7, ale tak mnie te wszystkie informacje zbulwersowały, że poniosły mi ciśnienie i osłabiły zaufanie do ogółu produktów przemysłu oraz wywołały poczucie strachu (a nuż ktoś w autobusie ma trefny egzemplarz). Czy mam prawo żądać odszkodowania za straty moralne?

  • 0

    11. ~nmn  2016-09-15 20:38:16  host: 8.37.237.61

    10 — a wojna Ci nie przeszkadza? Nie boisz się? Terrorystów się nie boisz?

  • 2

    12. ~Gupek  2016-09-16 02:41:54  host: 89-75-119-32.dynamic.chello.pl

    PiotrzeM a kto zapłaci za straty moralne gdy jadąc autobusem zobaczę twoja twarz i będę miał koszmary?

  • 1

    13. ~  2016-09-16 05:27:24  host: aean85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10, tak, masz prawo żądać czego tylko chcesz i od kogo tylko chcesz.

  • -1

    14. ~@5  2016-09-16 08:45:02  host: 78-11-8-249.static.ip.netia.com.pl

    @5 niektore snoby lubia sie wyrozniac i byc zauwazonym... bo ma sie "biznesowy" flagowiec samsunga :)

  • 0

    15.  2016-09-16 10:36:08

    I will tell you one word: MASAKRA !!! :)

  • 1

    16. ~Gollum  2016-09-16 11:59:02  host: hq.npn.com.pl

    Apple by w takiej sytuacji powiedziało, że nie należy ładować telefonów za mocno i wypięło się na klientów, tak jak wypięli się przy okazji swoich wpadek. Samsung przynajmniej przyjął problem na klatę, zmierzył się z nim i poniósł konsekwencje. Ale Azjaci mają inną moralność niż hamerykanie.

  • 0

    17.  2016-09-16 13:49:56

    A tym czasem...
    http://tlp.is/b5s
    Groźne wpadki się zdarzają, Samsunga pięknie nagłośnili i już, teraz poruszaj się którymś z tych aut z tej wiadomości, lub milionami innych mających poduszki od Takaty ( o tym cisza)...

Dodaj swoją opinię