Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jak oceniasz usługi mBank mobile?

Jak oceniasz usługi mBank mobile?

LuiN 9 Czerwca 2008 13:59

0 0

Do końca czerwca, mBank mobile prowadzi badania dotyczące jakości świadczonej usługi telekomunikacyjnej. Badanie ma posłużyć jako punkt wyjściowy, do lepszej rozbudowy oferty.

mBank mobile zachęca wszystkich swoich klientów, aby podzielili się swoimi uwagami bezpośrednio z osobami projektującymi i prowadzącymi usługę. Wystarczy napisać swoje spostrzeżenia na specjalną skrzynkę kontaktową opinie@mobile.pl.




Każda nadesłana opinia, czy pomysł zostanie uważnie przeanalizowana przez Zespół mBank mobile.

Zgodnie z oczekiwaniami klientów, mBank mobile wprowadził już takie usługi jak: Stałe Doładowanie, Doładowania SMS i Tańsze połączenia wewnątrz sieci.

Źródło tekstu: mBank mobile     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~mirekb  2008-06-09 14:34:48  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    korzystałem przez miesiac kwiecien 3tygodnie,jedyny problem to taki ze przepelniona siec i ciezko zadzwonic jak jest po17 do 20 zazwyczaj.mam 2 nadajniki plusa ale pakiet po16 robi swoje i wszyscy gadają

  • 0

    7. ~  2008-06-09 14:47:31  host: azt136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dłuższe ważności konta po ładowaniu!!!

  • 0

    8. ~robb  2008-06-09 14:51:58  host: 77-253-234-37.adsl.inetia.pl

    niestety ofertę mBank mobile ma coraz słabszą. Odkąd pogorszyli warunki darmowych doładowań za korzystanie z kart żegnam się z tym opem i tylko karta czeka sobie na deaktywację.

  • 0

    9.  2008-06-09 14:52:11

    juz napisalem ;) glownie o BOK'u w ktorym nikt nigdy nic nie wie, a reklamacje rozpatruje miesiacami.

  • 0

    10. ~  2008-06-09 15:05:13  host: 199.67.138.153

    to jest zdecydowanie najgorsza oferta na rynku 45 groszy bez uslug obnizajacych koszty, bez innych uslug, typu zbieranie minut za kazde odebrane 2 minuty to wyjatkowe zdzierstwo

  • 0

    11. ~  2008-06-09 15:06:30  host: 199.67.138.153

    Poza tym wydaje mi sie, ze kazda opinie powinni analizowac i traktowac serio, nie tylko w trakcie ankiety. Caly BREbank- zerowa jakosc!

  • 0

    12.  2008-06-09 15:19:51

    Łe tam... Jakby każda opinia oprócz analizy szczeółowej "nagradzana" zasileniem jakimś albo darmowym korzystaniem przez jakiuś czas... ale tak to nie ma sensu... ;-)

  • 0

    13.  2008-06-09 15:20:45

    A na poważnie - nie korzystam więc nie oceniam ;-) ~trotefaz - bo niby to jest coś nadzwyczajnego? Dla mnie drogo bardzo. Dlatego nie korzystam ;-)

  • 0

    14. ~mateo  2008-06-09 15:54:14  host: aafl142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    =Jeżeli(Tańsze MMSy i bonusy przy doładowaniach do wszystkich sieci;wchodzę w to;zostaję przy PLAY)

  • 0

    15.  2008-06-09 16:56:52

    Chętnie bym sobie potestował, gdyby mi swego czasu przysłali starter w ramach przeprosin za nieprawidłowości w SFI.

  • 0

    16. ~Miro  2008-06-09 18:54:50  host: 87-205-50-162.adsl.inetia.pl

    Oferta bardzo dobra i bardzo tania. 45gr do wszystkich to dla mnie najlepsza cena na rynku . Usług nie oceniam bo nie korzystam ale ceny bardzo niskie.

  • 0

    17. ~witek  2008-06-09 20:25:05  host: 87-205-63-226.adsl.inetia.pl

    a u którego operatora jest super? Tu przynajmniej stawka jest do razu po 45 gro a nie jak u innych, gdzie trzeba czekać na obniżki, promocje itd.. Jak ktoś dzwoni do wielu sieci to jest to dobra oferta. Sam w nią wlazlem trzy tygodnie temu, rezygnując z orange, po tym jak mi skasowali bonusowe minuty z tego ich podwojenia.

  • 0

    18.  2008-06-09 20:40:27

    jak na razie poza bdb cena minuty brakuje konkretnych bonusow np. szkoda ze zniknely dodatkowe zlotowki na konto w zamian za platnosci karta kredytowa, to byla naprawde dobra promocja dla placacych duzo mbankowymi kartami.

  • 0

    19. ~  2008-06-09 21:28:29  host: aauy15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może właśnie płacili za dużo i w tym problem?

  • 0

    20. ~mohamed  2008-06-09 21:58:34  host: 217.116.102.9

    Jakoś nie mam zaufania do mBanku. Kiedyś chciałem założyć lokate emerytalną i odkryłem że ich kalkulator emerytalny źle obliczał na ich stronie. Dzwoniłem do nich i w końcu przyznali się do błedu. Ale kto to widział żeby Bank takie pomyłki popełniał. Dlatego wolę jak najdalej od tego Banku....

  • 0

    21. ~  2009-12-18 13:09:36  host: idc142.idc.net.pl

    Straciłam zaufanie do tego mbanku- mobile ponieważ od września do tej pory nie została pozytywnie załatwiona sprawa dotycząca doładowania telefonu chodzi o jedyne 50 złotych , wiec jak mozna powierzyć większą ilość gotówki do dyspozycji w/w mbanku ????????????????

  • 0

    22. ~opel13  2010-01-16 01:25:17  host: 87-205-198-128.adsl.inetia.pl

    Od jakiegoś czasu obowiązuje promocja: 19gr do wszystkich sieci,doładowanie od 5 do 49 złotych przedłuża ważność karty o 2 miesiące.Konkurencja wysiada !!

  • 0

    23. ~von Arthur  2010-03-09 08:04:11  host: 188.147.88.84.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Niekompetencja i olewanie klienta.Próbuje od tygodnia dodzwonic sie do mBank mobile bezskutecznie tylko gra muzuka i wszyscy konsultanci sa zajeci na e maile nie odpisuja a jak odpisza to podaja nasteny email na ktory napisac.Lepiej niech zostana bankiem a nie bawia sie w siec komórkowa skoro olewaja klientow.W zabce podobno maja doładowania,byłem nie ma.Wielkie halo robia ze obnizyli stawki do 19gr.tylko dodzwonic sie nie można do nich.to ciekawe ile przeniesienie numeru trwa?miesiac?Nie polecam mBank mobile

  • 0

    24. ~von Artur  2010-03-09 08:11:10  host: 188.147.88.84.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    opel 13 jestes niedoinformowany wysiada to mBank mobile w Playu tez juz minuta do wszystkich kosztuje 19gr (promocja 15zł za 10zł)i przy kazdym doładowaniu sa bezpłatne smsy do wszystkich.a za 5zł przedłuza waznośc karty o rok.

  • 0

    25. ~netok  2010-08-27 13:58:03  host: 57.66.197.36

    po co mi przedłużanie karty o rok jak nie będzie na niej kasy? wiadomo, że co miesiąc sie doładowywuje by mieć kase a nie wazność. To co mnie interesuje to możliwość internetu 5zł za 100MB. Co o tym sądzicie?

Dodaj swoją opinię