Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jak nie robić rebrandingu - część II

Jak nie robić rebrandingu - część II

WitekT 23 Września 2005 09:55

2 0
Chaos na Skierniewickiej trwa. Biuro prasowe w oficjalnych wiadomościach podaje kolejne domeny produktowe, które zapewne powinny być zakupione, a nie zostały...

W oficjalnej wiadomości na temat prezentacji oferty Orange w galeriach handlowych (pisaliśmy o tym w tej wiadomości) podany jest adres orangestore.pl. Problem w tym, że należy on do prywatnej osoby i przekierowuje na stronę... A zresztą - zobaczcie sami.

Rzecznik prasowy Orange, Jacek Kalinowski, nie skomentował tej sprawy.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 1

    16.  2005-09-23 11:33:25

    piorunek: wbrew pozorom pisaliśmy - w pierwszym wątku o rebrandingu. :) W tekście wiadomości był link do forum, gdzie ludzie podrzucali "ciekawostki" ze strony orange.pl. :) Tak to było na długo zanim zajęła się tym gazeta.pl. :)

  • 1

    17.  2005-09-23 11:35:54

    w mi pod adresem www.orangestore.pl otwiera się strona PLUSA !!!! ale jaja

  • 1

    18.  2005-09-23 11:37:35

    http://www.orangego.pl/ - też fajne :)

  • 1

    19.  2005-09-23 12:01:53

    No co? Drzewka cytrusowe mają... :P

  • 1

    20.  2005-09-23 12:25:06

    Mam newsa. Teraz już strona www.orangestore.pl nie przekierowuje na www.plusgsm.pl tylko pojawia się komunikat że ta domena jest na sprzedaż. Widać że własciciel tej domeny się zaopatrzył we wszystkie przydatne domeny Orange.

  • 1

    21. ~pedros77  2005-09-23 12:45:51  host: aqa154.internetdsl.tpnet.pl

    No to pięknie: Ta domena jest na sprzedaż. Jeśli jesteś zainteresowany jej zakupem, skontaktuj się ze mną: onyx-22@wp.pl Ssprzedam również: orange-store.pl orange-shop.pl orangeshop.pl orangesklep.pl

  • 1

    22.  2005-09-23 12:51:23

    To ja tez mam newsa. Orange usunal ze swojej informacji prasowej domene orangestore.pl ;-)

  • 1

    23.  2005-09-23 12:54:00

    a czy z biura prasowego weryfikują to co podają do publicznej wiadomości??? Zamiast orangestore.pl mógł ktoś wpisać www.radiomaryja.pl :)

  • -1

    24. ~wlo  2005-09-23 13:39:11  host: apq195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie przesadzajmy z tym brakiem profesjonalizmu. Raczej za nieuczciwe należałoby potraktować takie podejście do sprawy. Nie - nie ma w tym tzw. cwaniactwa handlowego - to zwykła hiena jest ten ktoś ;-)

  • -1

    25.  2005-09-23 13:42:26

    wlo: i myślę, że może mieć problemy z NASKiem. Nietrudno udowodnić, że jak ktoś kupuje domeny, a następnego dnia chce je sprzedać, to kupił je w złym celu (wykorzystania cudzej marki). :)

  • 1

    26.  2005-09-23 14:18:13

    ale wiadomo bylo odawna ze idea zmieni nazwe wiec za wczsu mogli kupic domeny

  • 1

    27. ~iii  2005-09-23 14:39:26  host: ptkbm.centertel.pl

    jak wpiszesz bez www to dalej przekierowuje

  • 1

    28. ~new_user  2005-09-23 16:00:02  host: cej94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zobaczcie jak w MultiBox'ie ladnie przedstawiana jest tresc smsa, ktory znajduje sie np. w folderze wiadomosci wyslanych. Na Firefox'ie cala tresc znajduje sie w jednej linijce :))).

  • 1

    29.  2005-09-23 16:08:34

    znak towarowy nie jest zastrzeżony więc czemu nie?...

  • 1

    30. ~yagi  2005-09-23 16:13:13  host: afh58.internetdsl.tpnet.pl

    Przypuszczam ze najwazniejsze dla nich jest przygotowanie stron pod Interent Explorera - reszta przegladarek nie za bardzo sie chyba dla nich liczy. Ciekawe jak orange.pl wyglada na Netscapie ;)
    Zobaczymy jak rozwinie sie watek tych domen...

  • 1

    31.  2005-09-23 17:16:55

    Pan Kalinowski to z reguły nic nie chce komentować. Czasem się zastanawiam po co on w ogóle jest w tej firmie...

  • 0

    32.  2005-09-23 19:43:28

    jak korzystam z Netscape i jest git gorzej na firefoxie dzialaja

  • 1

    33. ~Jaco  2005-09-25 14:19:31  host: 83.29.127.4

    Ciekawostka z oplatami roamingowymi. Mialo być wyrownanie oplat (wszyscy operatorzy w danym kraju kosztują tyle samo), a tutaj ... Zresztą sami zobaczcie: http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/ Roaming/orange/html/hiszpania.html

  • 1

    34. ~zartie  2005-10-01 19:22:45  host: user6.244.udn.pl

    Bajzel trwa w najlepsze. Kupiłem telefon z promocją "Lato bez opłat", czyli pięcioma godzinami do wygadania przez pierwsze 2 miesiące. Po rozpoczęciu trzeciego okresu rozliczeniowego wysłałem SMS-a aby sprawdzić, czy coś z tych minut mi zostało i o dziwo zauważyłem na koncie kolejne 5 h do wygadania :D Minęły 4 dni i te 5 h znikło wraz z niewykorzystanymi minutami :(
    Dobrze, że to sprawdziłem, bo gdybym przez cały miesiąc dzwonił, żeby je wykorzystać, to dostałbym kosmiczny rachunek !!!!!

  • 1

    35. ~hahah  2005-10-02 00:46:04  host: dnw195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie no cyrki!!!!! dobre otangutanie oby tak dalej hahahahaahaha!

Dodaj swoją opinię