Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jak nagrać telefonem film, który stanie się internetowym hitem [wideo]

Jak nagrać telefonem film, który stanie się internetowym hitem [wideo]

LuiN 18 Września 2011 11:44

0 0
samsung i9100 Film nagrany w całości Samsungiem I9100 Galaxy S II pt. Gamer Commute okazał się prawdziwym hitem serwisu YouTube - ma już prawie 7 mln odsłon. Przedstawiamy sam film, jak i kulisy jego produkcji.

Cały materiał wideo został nakręcony na potrzeby filmu za pomocą Samsunga I9100 Galaxy S II w jakości FullHD.



A oto film prezentujący relację z przygotowań Gamer Commute:



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: FaceRocker     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    21.  2011-09-18 16:03:02

    @20 - ale E52 już traci zasięg...

  • 0

    22.  2011-09-18 16:11:17

    22: Zależy jaką wersję masz E52. Bo są dwie, zła i dobra.

  • -1

    23.  2011-09-18 16:19:09

    Nie ma problemu z "usciskiem smierci", dotkniecie anteny moze czasem wplynac co najwyzej na transmisje danych - i tyle. Jak ktos ma, to wie, jak nie, to powtarza bzdury o tym, ze Jobs kazal trzymac druga reka (mail nie pochodzil od Jobsa - dla niewiedzacych, po sprawdzeniu IP i headerow maila wyszlo to na jaw). A tutaj widze ignorancja jest daleko idaca, bo brak MMSow to problemow z samych poczatkow iP... czasy wrecz zamierzchle, biorac pod uwage postep na rynku. Anonimie (PLAY?), przestan wymyslac i rusz dupe do sklepu sprawdzic ten telefon empirycznie najpierw :)

  • -1

    24.  2011-09-18 16:38:37

    Wszyscy przeginacie. Jedni w jedną a drudzy w drugą stronę. iPhone to kawał dobrego sprzętu i.. tyle. Żadne bóstwo ani dzieło sztuki. Ot zwyczajny, porządny smartfon. Fakt, że osoba która projektowała miejsce na anteny jest idiotą, ale podejrzewam, że w nowszych partiach miejsce to zostało pokryte lakierem. To oczywiście tylko moje domysły bo nie widzę innego wytłumaczenia na to.

  • 1

    25. ~  2011-09-18 18:15:34  host: public-gprs284594.centertel.pl

    iPhone smartfonem? a pliku do kompa nie mogę przesłać bez itunes, nie mogę własnego dzwonka ustawić z poziomu telefonu, BT nie potrafi nawet zdjęcia wysłać do innego telefonu czy drukarki, NIE MA NAWET ZARZĄDZANIA PLIKAMI NA TELEFONIE, podstawa każdego smartfona... dobry smartfon? NIE dobry telefon? TAK.

  • 1

    26. ~ala  2011-09-18 18:41:46  host: public-gprs92607.centertel.pl

    WitekT może piaskownica.telepolis.pl by się przydało otworzyć? coś z cyklu ja mam majtki w kratki, a ja w kropki? KULTURY LUDZIE!!! każdy używa to co mu pasuje, wpływ marketingi i doświadczenia osobiste to są wartości niemierzalne. Co innego taryfa operatora czy specyfikacja sprzętu.

  • 0

    27. ~  2011-09-18 18:42:53  host: z38-09.opera-mini.net

    iPhone jest dla lansu prestiżu nie ma to nic wspólnego z wydajnośchą smartphone.

  • 0

    28. ~  2011-09-18 18:49:20  host: z38-09.opera-mini.net

    ala - po co te słowa? Zawsze znajdą się malkotenci..

  • -1

    29.  2011-09-18 18:57:12

    To prawda iPhone to tylko znaczek nic więcej.

  • 0

    30.  2011-09-18 19:09:48

    @25 smartfon to telefon z systemem który umożliwia instalację oprogramowania mogącego ingerować w tenże system. Wszystkie wymienione przez Ciebie wady znikają po złamaniu systemu oznacza to, że system UMOŻLIWIA to, tylko funkcje te są zablokowane. Z resztą chyba zapominasz, że android we wcześniejszych wersjach też potrzebował zewnętrznego menadżera plików bo własnego nie miał? Nie, nie mam iPhone. Mam Wave. Po prostu jestem obiektywny i nie pałam ani miłością ani nienawiścią do żadnego producenta ani systemu.

  • 0

    35.  2011-09-18 23:39:48

    #25: masz problem z logistyka, bo spora czesc rzeczy (pierwsze trzy, konkretnie) mozna zrobic bez JB, a wszystkie z. Tak przy okazji, definicja smartfona jest zwykle taka, jaka sobie sam kazdy okresla, bo z tego co widzialem, konsekwencji w tym raczej nie ma.

  • 0

    36. ~  2011-09-19 08:08:09  host: 212.160.172.70

    tylko kto dajac 3k za telefon chce tracic gwarancje zeby kopiowac pliki badz nie wiem kozystac z podstawowych funkcji ktore maja nokie za 1zl wezcie sie zatanowcie

  • 0

    37.  2011-09-19 08:52:02

    Jakby androida nie trzeba było rootować. PLANET w tym roku bierzesz udział w WCG?

  • 0

    38. ~  2011-09-19 10:33:16  host: afqg149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hmm, ale news jest chyba o filmie, i pomimo że nakręcony był ww sprzętem to na nim nie był zmontowany. I w zasadzie nie potrzeba więcej pisać. Tylko naiwni uwierzą że ten filmik to dzieło prosto z telefonu, polecam samemu spróbować zmontować choćby jedna scenę podobna do tych z filmiku. ;-)

  • 0

    39. ~domsc  2011-09-19 12:12:05  host: user-109-243-41-153.play-internet.pl

    wole ciasto z kremem

  • 0

    40. ~  2011-09-19 13:25:09  host: adkr118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najnowsze badania dowodzą, że użytkownicy iPhone'a są siedem razy głupsi od przeciętnego użytkownika smartphone'a i pryszczaci: http://applefobia.blox.pl/2011/09/Siedem-raz-glupszy-I-nadal-pry szczaty.html

  • 0

    41.  2011-09-19 14:34:59

    @Maniiiek: w WCG PL tak. Oby i dalej :)

  • 0

    42. ~marx  2011-09-19 15:48:33  host: 89-73-102-38.dynamic.chello.pl

    Jestem właścicielem Wave-a pierwszego i testowałem iPhone 4, w życiu bym się nie zamienił(chyba żeby go sprzedać i kupić drugiego Wave). Gdzie mu tam do SGS2...

  • 0

    43.  2011-09-19 16:26:15

    @41 trzymam kciuki. Ale WCG światowe przypadkiem nie będzie w tym roku w Polsce?

  • 0

    44.  2011-09-19 21:28:18

    Nie dziekuje :) U nas jest tradycyjnie nasz lokalny, polski final i po raz pierwszy - i oby tak dalej - trzydniowy SEC, czyli mistrzostwa Europy, ktore w zeszlym roku byly w Berlinie. Najwieksza gaminowa impreza w Polsce jak dotychczas, a w tym roku juz mielismy jedna bardzo dobra, choc dotyczyla glownie Starcrafta II :) Samo WCG swiatowe, a wlasciwie glowny final jest w Pusanie w Korei. Zupelnie inna polka... ||| @marx: Nie ma to jak byc zaslepionym. Wave1 byl gorszy od 3GSa, nie mowiac o 4ce :) Co do porownania iP4 i SGS2, ja twierdze, ze warto miec obydwa :) Ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania ;)

Dodaj swoją opinię