Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jak i kiedy można migrować do MIXtury

Jak i kiedy można migrować do MIXtury

WitekT 14 Maja 2009 18:33

0 0

W tej chwili nie ma możliwości do przeniesienia numeru bezpośrednio do oferty Play MIXtura bądź przejścia ze starszej oferty Mix w Play, jeżeli ciągle ma się zobowiązanie.

Do MIXtury mogą przejść klienci Play Fresh i starszych ofert Mix, jeżeli zakończyło się już ich zobowiązanie. Przenoszący numer muszą najpierw przejść do Play Fresh, a dopiero potem zmigrować do MIXtury. Bezpośrednie przejście będzie możliwe najprawdopodobniej dopiero w czerwcu.




Szerzej o Play MIXturze pisaliśmy w tej wiadomości. Bartosz Dobrzyński, członek zarządu P4 odpowiedzialny za marketing powiedział, że celem Play jest pozyskanie 100 tys. użytkowników Play MIXtury do końca roku.

Który operator ma najlepszą ofertę typu mix?

Plus
23.56%
Era
7.34%
Heyah
8.49%
Orange
11.75%
Play
48.86%

Wszystkich głosujących: 3064



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~romeo  2009-05-14 20:00:42  host: aaan113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam PlayOne 65 za 25 zł przez 6 miesięcy + 50 zł za 18 miesięcy trwania umowy. Dodatkowo [rzez pół roku 500 minut na play i stacjonarne. Za te 65 zł mam 166 minut do wszystkich. Licząc średnią wychodzi po 26 groszy do wszystkich sieci + nokia E51 za złotówkę. super ;)

  • 0

    9. ~Piotrek23  2009-05-14 20:09:45  host: apn-77-113-171-61.dynamic.gprs.plus.pl

    To się wkurzą starzy użytkownicy ... Kary za zerwanie starego Mixa sięgają , aż 2000 zł . A cennik tzw. Nowego Mixa jest na samym dnie ofert mixa . Bez zmiany choćby taryfy , starzy użytkownicy przyczynią się do antyreklamy Play .

  • 0

    10.  2009-05-14 20:19:04

    ~Piotrek23 wiesz mi czy nie ale ja z play nie podpisze juz zadnej umowy :) 1 antymixowca juz maja bo sie wkurzyłem teraz bede płacił dalej 49gr do wszystkich-nie wole uzupelniac raz w miesiacu konto i zbierac skarbonke jak sie umowa skonczy to przxeniose złotówki do oferty na karte,dobrze ze mam minimixa wiec 10zł miesiecznie to nieduzo:)

  • 0

    11.  2009-05-14 20:23:06

    Chcieliście wydymać Playa to macie. Byliby frajerami gdyby na to poszli. Nie wiem czemu się dziwicie.

  • 0

    12.  2009-05-14 20:36:41

    Plan 100 tys. klientow moga zrealizowac. Zobowiazania mixtura 10 i 20 zl + telefon traktowalbym jako uzupelnienie brakujacych tanich abonamentow w One Play. Moze i lepszych od OP25 bo z opcja skrocenia umowy i tansza minuta.

  • 0

    13. ~  2009-05-14 20:55:24  host: f142-044.opera-mini.net

    W minimixie za10 na miesiac kupuje pakiet 50min za9pln.jak prezes i glowny marketingowiec z centertela go zlikwiduja w mixach to nikt nie przedluzy za2lata umow i zostanie pf,o ile wtedy bedzie mozliwosc przejscia na prepaid-patrz mixplus4,taryfa pokontraktowa mix i lipa..czekam na sprawe 3mno kontra uokik,jak p4 zmieni regulamin dla mix obowiazujacy obecnie byc moze zerwe umowe..mirekb

  • 0

    14.  2009-05-14 21:04:32

    13. mirekb: wydaje mi się, że gdy wejdzie w życie nowelizacji prawa telekomunikacyjnego nie będziesz mógł zerwać bez kary.

  • 0

    15. ~  2009-05-14 21:07:42  host: apn-77-115-138-181.dynamic.gprs.plus.pl

    ~sztagi~ Mój brat ma mixplay i bilans jego zasileń lekko przekracza 1000 pln , a do końca umowy jeszcze 30 m-cy . Pozostaje pójść Twoim sposobem i wrzucić Fresha , by nie dopłacać do obecnego playmixa . Szkoda starań i tak docenia się klienta zasilającego ponad limit przed czasem :( hmm ...

  • 0

    16.  2009-05-14 21:56:43

    15. trzeba się dziesięć razy zastanowić zanim się coś wybierze jak się tak twój brat napalił to niech teraz płaci. Czasami nie warto się napalać na super słuchawkę w efekcie i tak taniej Cię wyjdzie kupić słuchawkę nową bez simlocka i bez umowy.

  • 0

    17. ~  2009-05-14 22:06:19  host: f96-033.opera-mini.net

    @14 tak wiec po prostu nie wyraze zgody na ewentualne zmiany w regulaminie.nawet tych niby na moja korzysc.czekam na uokik..obijali sie tyle lat wiec moze zaczna normalnie dzialac..licze ze jak miecz Demoklesa utna niedozwolone klauzule i oczywista asymetrie: ogromny koncern a 1maly konsument.mirekb

  • 0

    18. ~berdys  2009-05-14 22:18:11  host: ip-89-174-118-130.multimo.gtsenergis.pl

    Do MIXtury mogą przejść klienci Play Fresh* pytanie retoryczne: tylko po co ?

  • 0

    19. ~  2009-05-14 22:31:27  host: f96-020.opera-mini.net

    Mix nie jest taki zły, ale wg mnie mogło by go nie być - spokojnie karta lub abonament mogą go zastąpić. Co nie zmienia faktu, że Play zupełnie nie dba o dotychczasowych abonamentów - RePlay jest strasznie kiepskie. Już lepiej przejść do fresh, co zrobię już za miesiąc. Widocznie Play uważa że płacący abo. nie są mu potrzebni i utrzymają się na samej karcie. Pozdro.

  • 0

    20. ~:))  2009-05-14 23:18:06  host: chello084010144023.chello.pl

    do 18 - też zastanawiam się czy to nie jakiś błąd w druku :)))

  • 0

    21. ~kamil  2009-05-14 23:36:10  host: euz159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiecie co? czemu play mialby pozwolic tym ktorzy podpisali umowe jakis czas temu, zeby sobie teraz przeszli? w abonamencie tez macie taka opcje? chyba nie! wiec przestancie narzekac, oferta i tak lepsza niż śmieszny MIXplus

  • 0

    22. ~  2009-05-15 08:07:59  host: f142-041.opera-mini.net

    Spokojnie panowie play FRESH ma zdobyć znaczącą większość tych 3 mln, a mix to tylko 100 tys. Oferta i tak jest tańsza od konkurencji więc możliwe że zdobędą tyle.

  • 0

    23. ~zigzag  2009-05-15 10:06:26  host: dom16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ta migracja mocno skomplikowana, przez Fresha trzeba ją robić. no ale tak natłuką statystyki freszowców - już wiadomo, czemu dali roczne konto za 5 zeta ;)

  • 0

    24. ~dd  2009-05-15 23:53:22  host: 83-238-147-29.ip.netia.com.pl

    Do wszystkich co narzekaja na abo w Play. Panowie. Wyobrazcie sobie, ze podpisujecie umowe na rok i placicie po 30,50 zl i do dysozycje jest 170 minut do wszystkich oraz pakiet 1500 minut do sieci i na stacjonarne. Sa dwa minusy tej oferty: 1. oferta bez telefonu - lepiej kupic w sklepie, 2. oferta skierowana do biznesu. Jak dla mnie super. A oferty typu mix, to sa dla dzieci, co nie stac na zakup telefonu w sklepie.

  • 0

    25.  2009-05-16 19:22:26

    A jak z migracją w drugą stronę, czyli po skończonym zobowiązaniu do PF? Mając na koncie parę setek i chcąc je wykorzystać po atrakcyjniejszych stawkach? ;-)

  • 0

    26. ~  2009-05-24 13:41:46  host: f96-033.opera-mini.net

    Ciekawe czy dla msisdn typu mix bedzie za2lata mozliwosc przejscia na prepaid.powinna byc z zachowaniem pakietu zlotowek ale..mirekb

  • 0

    27. ~bamsei  2009-05-24 20:08:49  host: 82.160.249.88

    Jak dla mnie jest to oferta idealna. Przebywam za granicą około 20-25 dni w miesiącu, wydaję na telefon około 100 zł na miesiąc z tego 80 w roamingu, więc jeszcze dwa tygodnie umowy w plusie i wybór jest oczywisty.

Dodaj swoją opinię