Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jak działają minuty za doładowanie w Nowym Orange Go

Jak działają minuty za doładowanie w Nowym Orange Go

WitekT 24 Kwietnia 2009 09:10

0 0

Rozliczanie minut w promocji Minuty Non-Stop w Nowym Orange Go nie dla wszystkich są jasne, szczególnie w nowej wersji oferty, gdzie pakiet można wykorzystać na połączenia do wszystkich sieci (w tym także do Play i Cyfrowego Polsatu!).

Promocja będzie obowiązywać od 29. kwietnia. Przy doładowaniu za 25 zł dostaje się 30 minut, przy 50 zł - 60 minut, zaś przy 100 zł - 120 minut.




Przyznawane minuty za doładowania są ważne przez 31 dni niezależnie od ich ilości i wartości doładowania. Dodatkowo, jeśli użytkownik nie wykorzysta wszystkich minut i ponownie w ciągu 25 dni dokona nowego doładowania za minimum 25 zł, to Minuty Non-Stop kumulują się, a ich ważność przedłuża się o kolejne 30 dni.

Zobacz: regulamin promocji "Minuty Non Stop" (plik .pdf; 89 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 111
  • 0

    92. ~ziomek13  2009-04-24 15:39:59  host: brn8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT 77 a gdzie masz takie stawki? u jakiego operatora?

  • 0

    93. ~ziomek13  2009-04-24 15:45:26  host: brn8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    teraz juz wiem,skrót był mi obcy

  • 0

    94. ~kwistas  2009-04-24 15:54:58  host: w3cache-5.wignet.pl

    Jakie połączenie darmowe TVN24 i tak bierze kasę normalnie z konta.

  • 0

    95. ~  2009-04-24 16:19:48  host: bmj70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @kwistas. Nie wierzę w Play takich przewałek nie robią. Pewnie nie umiesz z tej promocji korzystać.

  • 0

    96.  2009-04-24 16:34:11

    ela: mam jeszcze 10 numerów za grosz, tysiąc minut do Ery, 2 tys. minut w godzinach 4-9 na Erę i stacjonarne, 500 MB transmisji i darmowe połączenia w ramach konta. Jakbym był w stanie to wydzwonić, to aż się boję pomyśleć o PRAWDZWIE efektywnej cenie minuty... ;-) Te 5,6 grosza brutto to pomnożenie stawki podstawowej poza sieć przez (abonament płacony / abonament , który pownienem płacić). I mam do tego pakiet kwotowy, w który wchodzi WSZYSTKO, łącznie z roamingiem... :-)

  • 0

    97. ~HEYAH&ORANGE  2009-04-24 16:37:57  host: dtg50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    76-82->> po co piszecie nie na temat?! info jest o NOG, a wy piszecie o tym badziewiu fioletowym !!! ta niby promocja fleja z darmowym TVN24 to jedna wielka ściema, a pozatym dla kogo niby to jest ? chyba dla smętnych warszawiaczków, którzy jaj śledzie ustawią się na 100metrach kwadratowych działania play 3g koło metra centrum... dobre !!! ;-D

  • 0

    98.  2009-04-24 16:38:00

    Ciekawe jaka będzie kolejność schodzenia pakietów. Najlepiej by było gdyby schodziły Masz za staż i konto promocyjne do Orange, a te Minuty Non-stop do innych sieci. Z drugiej strony te minuty mogą mieć krótszy termin ważności niż te konta więc powinny schodzić jako pierwsze by nie przepadły, ale powoduje to także wykorzystanie ich do Orange. W starej wersji schodziły jako pierwsze więc sądzę, że tutaj będzie podobnie.

  • 0

    99. ~nick  2009-04-24 22:09:26  host: adre77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    96. WitekT - ja mam jeszcze taniej niż wy, nawet taniej niż wlo :-). Koszt minuty/sms/itp. to 0zł (słownie : zero złotych; i brutto i netto). Nie jest to żaden służbowy tylko jak już pisałem dostałem od kumpa waznego rok startera PF z 13zł na koncie -wiec przez rok czasu nic nie zapłace :-). W ogóle dziwne rzeczy wypisujesz o kombinowaniu by mieć to co masz. Powinno byc tak: wchodzisz do firmowego salonu a tam jeszcze zanim się zakną drzwi rozpoznają cie, obsługują bez czekania i daja taką oferte co się nigdy wlo nie sniła :-)

  • 0

    100.  2009-04-24 22:11:01

    nick: a mnie tam pasuje taka procedura - dzięki temu wiem na co może liczyć "zwykły" klient... :-)

  • 0

    101. ~nick  2009-04-24 22:12:03  host: adre77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    53. ~hahah - Mózg zamiast gówna? A opłate skarbową i podatek od sprzedazy tego telefonu to kto zapłaci? Nie wspominając o prowizji dla alledrogo.

  • 0

    102. ~jojo  2009-04-24 22:45:44  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    Witku, czy Ty chcesz doprowadzić wlo do zawału serca!? ;-)

  • 0

    103.  2009-04-24 22:53:52

    jojo: co ja mogę... ;-)

  • 0

    104. ~  2009-04-25 20:06:16  host: 94.254.156.37

    play rządzi

  • 0

    105. ~ewek  2009-04-26 13:56:17  host: anonymizer2.blutmagie.de

    o jej a nie mogą się kumulować jak zasilę konto 2x5zł. nie podoba mi się to. a jak np wyjadę za granicę i nie będę korzystać z telefonu wrócę i co wszystko przepadło

  • 0

    106. ~  2009-04-27 09:42:39  host: 213-238-76-48.adsl.inetia.pl

    a mi w orange przy doladowaniu za milion piecset sto dziwiecset minuta wychodzi za 28gr ;ppp

  • 0

    107. ~olo  2009-04-27 14:43:00  host: ip-79-175-219-39.cable.smsnet.pl

    czy te minuty beda wtedy gdy bede doladowywal co 25 dni lub czesciej, czy np konczy mi sie waznosc konta za 50 dni, kupie karte 100 i dostane te minuty??!!

  • 0

    108.  2009-04-28 14:23:39

    Te nowe minut non-stop schodza zawsze w pierwszej kolejnosci czy jak to tam wyglada?

  • 0

    109. ~  2009-04-28 16:43:05  host: blz162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ewek. Dla takich jak ty to tylko Fresh.

  • 0

    110.  2009-04-29 12:41:10

    o orange chce byc konkurencyjny, i chyba poraz pierwszy cos w prepaidach DO WSZYSTKICH:) gratki, dobrze ze sie z doladowaniem nie pospieszylem :)

  • 0

    111. ~rsc  2009-05-10 09:32:47  host: aekn201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ktoś mi wyjaśni co jest grane, że zarówno ja jak i moja mama po doładowaniu kuponem 100 zł nie dostaliśmy nic poza 10 zł na konto główne? :( Kiedyś zawsze byliśmy premiowani po 240 minut, a teraz nic :(

Dodaj swoją opinię