Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jacek Kuźnieców szefem polskiego Germanosa

Jacek Kuźnieców szefem polskiego Germanosa

WitekT 9 Stycznia 2006 16:45

0 0

JacekKuzniecow mJacek Kuźnieców objął od 1. grudnia stanowisko Dyrektora Generalnego firmy Germanos Polska.

Do obowiązków Dyrektora Generalnego Germanos Polska należy nadzór nad działalnością operacyjną firmy w Polsce, stworzenie oraz wdrożenie strategii marketingowej i strategii sprzedaży, jak również zapewnienie Grupie Germanos pozycji niekwestionowanego lidera wśród dystrybutorów usług telefonii komórkowej w Polsce. Jacek Kuźnieców jest również odpowiedzialny za stworzenie i realizację strategii długoterminowego rozwoju firmy na rynku polskim.

Jacek Kuźnieców ma 40 lat. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Po ukończeniu studiów na SGH kontynuował naukę w renomowanych uczelniach we Francji i Belgii: w Wyższej Szkole Handlowej ESCP w Paryżu i Ecole de Commerce Solvay w Brukseli, gdzie specjalizował się w dziedzinie Marketing Management.
W swojej karierze zdobył bogate doświadczenie na rynku FMCG pracując z dużym powodzeniem w takich firmach jak L`Oreal (6 lat), Danone Biscuits (3 lata), gdzie zajmował kierownicze stanowiska w sprzedaży (Szef Ekipy Handlowej, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku, Dyrektor Handlowy).

Ostatnie 5 lat Jacek Kuźnieców spędził w PTK Centertel, gdzie zajmował odpowiednio stanowiska: Dyrektora Biura Sprzedaży Pośredniej (odpowiadając za największy kanał sprzedaży Operatora i to zarówno na rynku indywidualnym jak i biznesowym, łącznie ze stworzeniem od podstaw nowej koncepcji sprzedaży za pośrednictwem partnerów handlowych na rynku B2B) oraz ostatnio, Z-cy Dyrektora Pionu Sprzedaży - Operacyjnego Dyrektora Sprzedaży, odpowiadając za całość sprzedaży Operatora na rynku indywidualnym oraz za ponad połowę sprzedaży na rynku biznesowym.

Jacek Kuźnieców jest w Germanos Polska następcą Prodromosa Alexiadisa, który otrzymał w Grecji stanowisko International Retail Network Development Manager, gdzie w swojej działalności będzie miał kontakt ze wszystkimi firmami Grupy Germanos, w tym również z Germanos Polska.

Źródło tekstu: Germanos     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2006-01-09 17:05:59

    No to może teraz coś w tym Germanosie się zmieni. Może przyjmą do pracy odpowiednich ludzi na stanowiska konsultantów - sprzedawców w salonach bo jak do tej pory to było z nimi różnie.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-111-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet