Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jabra do telefonów stacjonarnych i komórek

Jabra do telefonów stacjonarnych i komórek

sirmark 18 Kwietnia 2007 13:05

0 0

jabra jx10Jabra wprowadza na polski rynek słuchawkę Jabra JX10 wraz z Bluetooth Hub. To zestaw współpracujący z telefonem stacjonarnym i komórkowym. Rozwiązanie umożliwia używanie jednej słuchawki zarówno do telefonu stacjonarnego, jak i telefonu komórkowego wyposażonego w technologię Bluetooth.

Jabra JX10 została stworzona z myślą o osobach, które pracują zarówno w biurze jak i poza nim i potrzebują stałego kontaktu z otoczeniem niezależnie od tego, gdzie w danym momencie się znajdują. Dzięki hubowi Bluetooth i słuchawce JX10 można odbierać połączenia zarówno z telefonu komórkowego, jak i stacjonarnego. Takie rozwiązanie pozwala na ergonomiczne wykorzystanie miejsca pracy, co zwiększa wydajność i komfort pracowników.
Słuchawka JX10 pozwala na 6 godzin rozmów i zapewnia do 200 godzin czasu czuwania. Jabra JX10 wraz z BT hubem kosztować będzie 249 euro.

Źródło tekstu: Jabra     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~To  2007-04-18 13:17:11  host: ws1102.vbh.pl

    Super sprawa, tylko cena zabójcza

  • 0

    2.  2007-04-18 15:09:10

    Zawsze chciałem mieć słuchaweczkę bluetooth, do której można by podłączyć 2 telefony. Szkoda że do tego takie ustrojstwo jak hub jest potrzebne. Ale i tak świetne urządzenie :-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-86-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet