Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jabra BT8030 - słuchawki i głośniki w jednym

Jabra BT8030 - słuchawki i głośniki w jednym

LuiN 21 Sierpnia 2007 11:54

0 0

jabra bt8030 Jabra, znany producent wysokiej klasy zestawów słuchawkowych Bluetooth, zaprezentował swój najnowszy, bezprzewodowy produkt. Od nieco ponad roku, Jabra sprzedaje również sprzęt przeznaczony dla miłośników muzyki. Słuchawki Jabra BT8030 to ciekawe podejście do potrzeb melomanów.

Jabra BT8030, to wysokiej klasy słuchawki nauszne, które jako sygnał dźwięku wykorzystują transmisję Bluetooth Stereo. W razie potrzeby, słuchawki mogą zmienić się w głośnogrający zestaw głośników stereo. Dla tego zastosowania wystarczy je jedynie odpowiednio rozłożyć.

Oprócz funkcji muzycznych, słuchawki umożliwiają także wykonywanie połączeń głosowych, zarówno przy pomocy telefonu, jak i komputera. Technologia DSP czuwa nad tym, by parametry rozmowy, były na możliwie najlepszym poziomie - nawet wśród gwaru ulicy. Dzięki trybowi podwójnemu, możliwe jest podłączenie słuchawek do dwóch, niezależnych źródeł dźwięku, na przykład odtwarzacza MP3 i telefonu. Za sterowanie odtwarzaczem muzycznym odpowiada zaimplementowany w urządzeniu profil AVRCP, dzięki czemu zmiana utworów i inne funkcje muzyczne mogą być wywoływane za pomocą klawiszy na obudowie słuchawek.
Spore gabaryty urządzenia umożliwiły wbudowanie bardzo wydajnych akumulatorów, ładowanych przez ładowarkę sieciową lub port USB komputera. W trybie rozmowy i nausznego słuchania muzyki, słuchawki pracują do 32 godzin, na pojedynczym ładowaniu baterii. W trybie głośników, urządzenie pracuje do 26 godzin, w zależności od ustawionego poziomu głośności.

Cena słuchawek została ustalona na 235 dolarów.

Źródło tekstu: Jabra, wł     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1.  2007-08-21 12:05:39

  fajne, troche kosmiczne ale drogie :(

 • 0

  2.  2007-08-21 14:30:25

  Jak ktoś chce przebojów z firmą Jabra - proszę bardzo: dwie unieruchomione słuchawki w ciągu 2 lat. Na tą ostatnią nie chcą uznać gwarancji, mimo iż była wymieniona na nową w październiku '04, ponieważ pierwsza była kupiona w lutym '05. Taka jest firma Jabra i nikomu nigdy tego szajsu nie polecę, bo mogli się uratować obsługą serwisową, ale tego nie zrobili. Dno.

 • 0

  3.  2007-08-21 14:31:04

  korekta "mimo iż wymieniona na nową w październiku 05" miało być.

 • 0

  4. ~cromo  2007-08-21 15:32:04  host: klej.net

  To do rzecznika praw konsumenta pisz i sie nie poddawaj!

 • 0

  5.  2007-08-22 12:50:16

  Też myślałem tak zrobić, ale odpuszczam sobie, ponieważ nie mam na to czasu. Wystarczy, że w każdym newsie o firmie Jabra w Telepolis puszczę im taką antyreklamę.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet