Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jabłka na wesoło

Jabłka na wesoło

LuiN 6 Maja 2010 22:34

0 0

Do sieci trafiły dwa zabawne filmy prezentujące potyczki z produktami Apple'a. Ellen DeGeneres pokazała w swoim programie własną reklamę iPhone'a 3GS, a pewien znany w sieci miłośnik mikrofalówek usmażył iPada 3G.

Dovestastic z MicrowaveShow specjalizuje się w filmach, na których do mikrofalówki trafiają rozmaite przedmioty. Był już iPhone 3GS, teraz przyszła pora na iPada - i to nie byle jakiego, tylko najdroższego jego wariantu z 64 GB pamięci wewnętrznej i modułem łączności 3G.






Nie do końca zaś wyszedł żart Ellen DeGeneres, z którą po emisji autorskiej wersji reklamy iPhone'a 3GS skontaktował się Apple. Dziennikarka przeprosiła w kolejnym programie Apple'a, podkreślając, że kocha swojego iPod'a i iPada.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 1

    1.  2010-05-06 23:10:31

    Ameryka cudowny kraj. Do dziennikarki zadzwonił Steve i musiała wszystko odszczekać. Wolne media :D

  • 1

    2. ~biblo  2010-05-06 23:50:37  host: dtl239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Od tego dobrobytu to im się w dup...ach poprzewracało... kretyni... Jest też drugi podobny "serwis" http://www.blendtec.com/willitblend/videos.aspx?type=unsafe& video=ipad

  • 2

    3.  2010-05-07 00:09:06

    Nie ma nic gorszego jak facetka z dupką w jabłko... albo w śliwkę.

  • 1

    4.  2010-05-07 00:29:18

    @1 wolne media, a i owszem - nie odszczekalaby tego i Steve podalby najpierw stacje, ze pozwolila cos takiego wyemitowac, a potem ja, ze cos takiego powiedziala... w Polsce tez ma to miejsce.

  • 1

    5. ~Ktosik  2010-05-07 02:31:27  host: 77-254-212-238.adsl.inetia.pl

    Z tą mikrofalówką to lepsze jak z mikserem :D The best. I jeszcze dopowiem dla odmiany: Próbujcie to z iPadami u siebie w domu! :)

  • 1

    6. ~wilk100  2010-05-07 07:22:45  host: 81.168.254.12

    Dziennikarka przeprosiła w kolejnym programie Apple'a, podkreślając, że kocha swojego iPod'a i iPada. To mi raczej na ironie wygladalo niz na przeprosiny

  • -1

    7.  2010-05-07 08:11:14

    zniszczyc to kazdy idiota potrafi,wymyslec...juz gorzej

  • 0

    8. ~  2010-05-07 08:31:21  host: f96-061.opera-mini.net

    thonka nie wymądrzaj się dziewczynko:-)

  • 0

    9.  2010-05-07 08:47:55

    @8 pudlo

  • -1

    10. ~Bodo  2010-05-07 09:19:11  host: 194.246.124.200

    skończcie już prosze o tym apple // a może to kolejna forma reklamy ?? wiecie: "nie warzne co mówią ważne że mówią"

  • 1

    11.  2010-05-07 10:04:23

    Ani wolne media, ani wolny kraj. Nie ma takich nigdzie. jeśli zaś chodzi o smażenie w mikrofali lub miksowanie, cóż każdy chce w jakiś sposób zaistnieć i zarobić. U nas też różne celebrechty, wszystko robią, żeby nic nie robić a zaistnieć i zarobić...

  • 0

    12. ~olo  2010-05-07 11:40:21  host: avm53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jaja sobie robiła z tymi przeprosinami,a wy na serio.

  • 1

    13. ~  2010-05-07 14:06:21  host: chello089074158242.chello.pl

    @2 - a co ? to że ty biedny jesteś, to wszyscy mają pokutować i zachowywać się jakby byli biedni ? jak ktoś ma na to ochotę to może i w kominku pieniędzmi palić - a tobie nie powinno być nic do tego ! @10 - nie podoba się, nie czytaj, ale nie mów ludziom z czym mają skończyć, bo nie tobie o tym decydować. @12 - dokładnie tak, ale nie wytłumaczysz dzieciakom którzy myślą że szczyt techniki to ich SE z komisu, dlatego jak widzą apple to włącza im się tryb "atakuj" ;)

Dodaj swoją opinię