Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jabczyński tłumaczy się z likwidacji pakietów w prepaidach Orange

Jabczyński tłumaczy się z likwidacji pakietów w prepaidach Orange

WitekT 4 Lipca 2012 13:11

0 0

Pakiet 600 SMS-ów w prepaidach Orange z powodów biznesowych będzie w ofercie tylko do 8. lipca - wynika z wpisu na blogu rzecznika Orange Polska Wojciecha Jabczyńskiego.

Przypomnijmy, że wczoraj Orange ogłosiło, że od 9. lipca z oferty zniknie pakiet 600 SMS-ów do wszystkich sieci, POPzona i Zegar Stop. Różne są jednak powody ich wyłączenia.

Są takie informacje, które muszę dzielnie wziąć na klatę i tak jest z pakietem 600 SMS-ów za 6 zł, który wygaszamy. Możecie go zamawiać do 8 lipca włącznie, po czym wykorzystać, zgodnie z regulaminem przez 30 dni. To decyzja biznesowa i doskonale rozumiem, że możecie być nią rozgoryczeni. (...) Druga informacja jaka Wam się należy to przyczyna zakończenia świadczenia usług: POPzona, Zegar Stop i Wybrane Kraje. Tutaj w grę wchodzi tylko technika tzn. zmiana platformy IN, dzięki której w przyszłości będzie mogli Wam zaproponować dużo ciekawsze rozwiązania - napisał Jabczyński.




Na koniec rzecznik Orange Polska dodaje, że wszyscy operatorzy szukają pomysłów na dodatkowe przychody lub oszczędności.

Że choćby wspomnę 4 grosze T-Mobile - dodaje Jabczyński.

Źródło tekstu: blog.orange.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 147
  • 0

    148. ~  2012-07-08 08:50:14  host: torland1-this.is.a.tor.exit.server.torland.me

    @144-146, czyli X vel nick ciekawy z forum. Kiedy w końcu przestaniesz trollować? Jeżeli myślisz, że kogokolwiek interesuje, co ty sądzisz o Orange to bardzo się mylisz. Przestan spamować nocami o swoim Playu, bo to, że jest najlepszy wg ciebie, to juz wszyscy tutaj wiedzą, tylko po cholere piszesz o tym codziennie pod każdym newsem nawet nie dotyczącym Play. Zanim zaczniesz pisać, to zapoznaj się ze słownikiem i zasadami interpunkcji i stylistyki. Twój bełkot jest wyjątkowy i zawsze cie zdradza.

  • 0

    149. ~  2012-07-08 08:53:35  host: torsrve.snydernet.net

    @148, przecież on pisał, że ktoś puszcza mu strzałkę z Plusa na numer główny w Play i wówczas przekłada kartę SIM na Plusa :D Dla mnie, to jest albo jakiś nastolatek albo stary koń, który nie wydoroślał w odpowiednim wieku. Takie farmazony jakie wypisuje, to inaczej nie można o nim myśleć.

  • 0

    150. ~  2012-07-08 14:17:38  host: static-72-64-146-136.tampfl.fios.verizon.net

    147,to nie jest żadne przeczenie, jak trzeba zadzwonić szybko to dzwonie z PLAY, jak chce pogadać dłużej z kimś znajomym albo ktoś ze mną wtedy np kierunek Plus-Plus, tu nie ma żdanej sprzeczności. 148,nie piszę codziennie o PLAY,zdecydowanie przesadzasz z tym stwierdzeniem. 149,masz Orange, że tak bronisz tego, że najpierw sieć Orange się chwali wprowadzeniem pakietu, a potem z tego pakietu rezygnuje ? ja bym chciał wiedzieć (bo tego nie liczyłem) ile tygodni ten pakiet był w Orange - miesiąc był chociaż ?

  • 0

    151. ~Versus  2012-07-09 22:51:29  host: n35ip146.piekary.net

    Posiadam 2 numery- jeden w Orange i drugi w Play. Dopóki nie dotarła do mnie informacja o planowanym wygaszeniu pakietu 600 SMSów do wszystkich sieci, twierdziłem, że Orange i Play nie różnią się aż tak diametralnie. Jednak przekonuję się z czasem, że wiodącym sieciom komórkowym ciężko przebić Play'a. Dodam jeszcze, że Play pierwszy miał pakiet 600 SMSów do wszystkich za 6 zł, jednak został wycofany. Tylko z tą różnicą, że na jego miejsce od razu wskoczył o wiele bardziej opłacalny pakiet nielimitowanych SMSów do wszystkich za 10 zł. Mam nadzieję, że Orange też wprowadzi podobną innowację.

  • 0

    152.  2012-07-09 22:56:38

    151). Orange i innowację? Nie ma szans. Pożałowali pakietu za 6zł, to ten noLimit z 40zł by musiał kosztować...

  • 0

    153. ~  2012-07-10 12:50:37  host: adhv196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    8lipca wlaczylem sobie pakiet 600sms za 6zl do wszystkich sieci wazny 30dni i dzisiaj 10lipca nie moge sprawdzić ani w orange online ani za posrednictwem krótkiego kodu *110*55*1# ile mi pozostalo smsów,da sie w ogóle to jakos sprawdzic?

  • 0

    154. ~  2012-07-10 23:17:33  host: z38-05.opera-mini.net

    153). Da się * Calm7

  • 0

    155. ~ja  2012-07-11 22:05:29  host: 89-74-16-238.dynamic.chello.pl

    ciekawe jak wytłumaczy się z tego prezes Tmobing: http://www.telix.pl/artykul/strajk-wloski-w-t-mobile?-3,49152.ht ml

  • 0

    156. ~fajans  2012-07-12 10:15:03  host: 150.254.212.166

    Niedawno Jabczyński szydził z Play, że Orange daje, to co Play zabiera. I po co to było? Skoro pakiet był dostępny ułamek tego, co u Gruszki?!

  • 0

    157.  2012-07-12 11:26:35

    Coś na blogu piszą, że chyba i roczna ważność konta zniknie, to dopiero byłaby sensacja... To chyba nie będzie udany rok dla prepaidu.

  • 0

    158. ~  2012-07-12 18:12:33  host: a3-me.krak.tke.pl

    @157 Na szczęście forma prepaid daje szansę dość szybkiej zmiany operatora. Polecam Heyah - 120 zł na start, a później freeyah i dobre pakiety 30dniowe.

  • 0

    159. ~lucjan  2012-07-12 18:32:13  host: 213.216.109.178

    Łojezu:) Czytając te głupoty ma się wrażenie,że większość komentatorów to dusigrosze,użytkownicy pre-paidów..i wg nich najlepiej byłoby gdyby za 5-10zł było wszystko do wszystkich nielimitowane... łącznie z internetem :) ŻENADA:)

  • 0

    160. ~nani  2012-07-12 18:39:25  host: 213.216.109.178

    #158 Nie wprowadzaj w błąd gamoniu.. na start dostajesz ZEROzł a te 120 o których piszesz dostajesz w 12tu bonusach po 10zł.przy doładowaniach min 20sto złotowych:)

  • 0

    161. ~Calm7  2012-07-12 18:40:44  host: z55-15.opera-mini.net

    157). Niech w cholere wszystko wyłączą, wtedy będzie jasność oferty: Jesteś w Orange? Nie masz NIC! * Calm7

  • 0

    162. ~  2012-07-12 19:58:13  host: v03-15.opera-mini.net

    @158 i płatne sprawdzenie stanu konta.

  • 0

    163. ~damian  2012-07-13 07:56:44  host: 213-250-127.netrun.cytanet.com.cy

    Orange to malaga

  • 0

    164. ~xxxxxxxxxxxxxxxX  2012-07-13 18:31:21  host: s09-15.opera-mini.net

    Kto daje i zabiera to się w piekle poniewiera!!!!!!

  • 0

    165.  2012-07-13 23:24:00

    Każdy argument jest dobry żeby tylko uchronić przed zbiciem własną du.ę

  • 0

    166. ~gorzej i gorzej  2012-08-03 22:49:56  host: 87-205-174-179.adsl.inetia.pl

    niezła lipa! ale dziadostwo robią odkąd pompują francuskie konto pomarańczami:-( Olałem już dwóch opów, czas na olanie Orżnąć.

  • 0

    167. ~lepiej i lepiej  2012-08-03 22:57:56  host: 87-205-174-179.adsl.inetia.pl

    #160, dzięki za info, właśnie takich praktycznych i prawdziwych informacji szukam, zamiast bełkotu finansjery i rzeczników korporacyjnych.

Dodaj swoją opinię