Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jabczyński: NetWorks! na półmetku

Jabczyński: NetWorks! na półmetku

LuiN 26 Lipca 2013 13:36

15 4
Networks! ma już uruchomionych 5 tysięcy zmodernizowanych stacji, czyli dokładnie połowę planowanej puli - poinformował na swoim blogu Wojciech Jabczyński.

Teraz powinno pójść z górki. Przypomnę, że podczas wakacji weszliśmy m.in. do głównych aglomeracji: Warszawy, Wrocławia, Krakowa i ostatnio Poznania. W tym tygodniu robimy np. śródmieście Warszawy. W miejscach, gdzie pracują nowe stacje i jesteśmy po tzw. optymalizacji, która trwa kilka tygodni od przełączenia, zasięg 3G wzrósł o kilkadziesiąt procent - przekonuje Jabczyński.




Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: networks!

w sumie: 225
  • 1

    242.  2013-07-28 15:21:10

    240: Proponuje odwiedzić forum, bo tu się już i tak mały offtop zrobił...

  • 0

    243. ~pabloki do Marcin  2013-07-28 15:24:01  host: apn-95-41-40-139.dynamic.gprs.plus.pl

    nie da sie doradzić bo zasieg , jakość sygnału, odległośc od nadajnika , przeszkody terenowe, pora dnia, obcią żenie sieci- wszystko to sprawia że telefon komórkowy zuzywa różny poziom energii podczas rozmowy .

  • 0

    244. ~pabloki  2013-07-28 15:25:15  host: apn-95-41-40-139.dynamic.gprs.plus.pl

    góral spoko pewnie dziś wieczorem wiele offtopów zostanie wyczyszczone.

  • 0

    245.  2013-07-28 16:09:22

    Ok, dzięki. Ja już kończę offtop.

  • 0

    246.  2013-07-28 16:26:07

    245: Pisząc "mały offtop" miałem na myśli jakieś 60% postów pod tym newsem, nie tylko twój... :)

  • 1

    248.  2013-07-28 21:10:18

    Na iPhonie 5 jeśli polscy operatorzy wdrożą oficjalnie LTE dla niego to nie będzie opcji wyłączenia 3G, będzie tylko LTE i 3G lub samo 3G. 2G przełączy się dopiero , gdy nie będzie zasięgu 3G lub LTE.

  • 0

    249. ~ospa  2013-07-28 22:25:15  host: host-89-229-4-26.torun.mm.pl

    @248 skąd to info ?

  • -1

    250. ~  2013-07-28 23:09:59  host: V32-12.opera-mini.net

    248,ja tak mam na smartfonie że jak nie ma 3G to przełącza się na 2G

  • 0

    251.  2013-07-29 00:15:00

    Jeśli pojawi się aktualizacja operatora dodająca przycisk "Włącz LTE" (tylko w T-Mobile lub PLAY, bo Plus nie jest autoryzowaną przez Apple siecią) to nie będzie możliwości powrotu do "Włącz 3G", która to opcja pozwalała wymusić tryb tylko 2G: http://forums.whirlpool.net.au/archive/1988027

  • 0

    252. ~Obiektywny  2013-07-29 01:14:34  host: 89-73-170-180.dynamic.chello.pl

    toms: kanał 64 Wrocław - Ślęża nie jest już używany (MUX-1 przeniesiono na k.55) Aktualny wykaz: http://radiopolska.pl/wykaz/polskadv.php

  • 0

    253. ~  2013-07-29 10:31:28  host: public-gprs191072.centertel.pl

    Rzeszowska dzicz: http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,15850857,wiadomosc.html

  • 0

    255.  2013-07-29 13:21:40

    ~254 maszty współdzielą, nadajników chyba już nie, to by tłumaczyło takie róznice w tej samej lokalizacje (u mnie jest tak samo na blueconnect szybko i sprawne, a z pomarańczą słabo)

  • 0

    256. ~tomek  2013-07-29 14:59:56  host: public725547.centertel.pl

    Po co to całe bicie piany. Wystarczy przyjechać do Darłowka i zobaczycie w tym kurorcie literke E na swoich maszynach :-)

  • 0

    257. ~nawsi  2013-07-29 17:18:43  host: dziekana-z-bie227201223077.c201.msk.pl

    A czy w PIASKU WIELKIM i okolicy to firma zrobi jakikolwiek zasięg? Bo jak na razie to go nie ma wcale a o 3G to tylko się słyszało że coś takiego jest.

  • 0

    258. ~  2013-07-29 17:20:05  host: V32-12.opera-mini.net

    256,E jak Edgar, E jak Erwin,ja tam wolę H jak Hamurabi

  • 0

    259. ~  2013-07-29 17:22:27  host: V32-12.opera-mini.net

    257,a jaka miejscowość z nadajnikami jest najbliżej tej twojej miejscowości i ile to jest km ?

  • 0

    260. ~z  2013-07-29 20:35:02  host: route-bonin.komster.pl

    ale jaja ,po chwili prawidłowej rozmowy telefon tonie w słuchawce słychać bełkot wody ,czy to jest modernizacja.

  • 0

    261. ~HD  2013-07-29 21:12:44  host: 89-71-32-107.dynamic.chello.pl

    To zróbcie jeszcze w Sulęczynie bo byłem na wczasach i na EDGE ledwo dzialało wysyłanie zdjęć...

  • 0

    262. ~nawsi  2013-07-30 19:44:45  host: dziekana-z-bie227201223077.c201.msk.pl

    najbliżej jest Nowy Korczyn 6KM po trasie Kraków- Sandomierz- brak nadajnika, dalej jest Busko Zdrój 17KM pełny zasięg wszystkie sieci 3G

  • 0

    263. ~rosomak  2013-10-08 20:34:39  host: public-gprs517517.centertel.pl

    umts 900 orange można o kant d... rozbić. Co z tego że mam nadajnik orange z umts 900 pod nosem, skoro nie można z umts-a korzystać. Ciągle są problemy typu:" serwer dns nieodpowiada" to znowu nie można się uwierzytelnić, zawsze są jakieś problemy. Zmuszony jestem korzystać z edge. Choc i z nim bywa różnie. Wykupiłem pakiet danych, który mi przepadnie, bo w edge niesposób go wykorzystać. Zatem co z tego, że mogę teoretycznie korzystać z umts 900 orange skoro w praktryce takiej możliwości brak. Ciekawe czy jest to celowe działanie firmy czy jak? niby coś jest , a tak naprawdę to niema. A kasę za usługę to biorą. Powiadam wam umnie umts 900 orange to dziadostwo.

Dodaj swoją opinię