Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jabczyński: najbliższe kwartały pokażą kto wygrał na rebrandingu

Jabczyński: najbliższe kwartały pokażą kto wygrał na rebrandingu

WitekT 18 Kwietnia 2012 20:46

0 0

Karol Wieczorek na blogu Netii ubolewa nad naszym rebrandingiem i z dumą donosi o wzroście sprzedaży swojej firmy o 100% w dniu jego przeprowadzenia. No cóż, jeśli w niedzielę sprzedaje się jeden dostęp do netu, a w poniedziałek dwa to rzeczywiście można tak wyliczyć - pisze na swoim bogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.

Szerzej o wpisie Karola Wieczorka pisaliśmy w tej wiadomości.

Szczerze mówiąc spodziewałem się bardziej finezyjnej odpowiedzi konkurencji, a nie tylko statystycznego podszczypywania. Karolu, proponuję skupić się teraz na poprawie swojej oferty, bo macie sporą lekcję do odrobienia. Jakoś trudno mi sobie przypomnieć, abyście kiedyś zrobili coś ciekawego wcześniej niż my - pisze Jabczyński.




Rzecznik dodaje, że biorąc pod uwagę, że obie spółki są notowane na giełdzie, to w kolejnych kwartałach będzie można ocenić komu bardziej przysłużył się rebranding TP na Orange.

Ja nie mam wątpliwości. Miłego wieczoru - kończy swój wpis Jabczyński.

Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 0

    30. ~xXx  2012-04-19 09:04:29  host: cnw105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak widac orange lubi wysmiewac, ale jesli chce sie uzyskac jakas informacje od operatora to jest grobowa cisza, prostej informacji na temat zmiany taryfy na no limit nie mozna uzyskac, wszyscy milcza, przez wszystich mam na mysli bok i autor bloga orange

  • 0

    31. ~  2012-04-19 09:08:27  host: z46-05.opera-mini.net

    @27. Ja powiem tak. Głupcem jest ten kto po zmianie operatora wiesza przysłowiowe psy na poprzednim. Bo to świadczy jaki był głupi będąc jego klientem przez ileś tam lat. Nikt nikomu nie zabrania zmieniać operatora ale w krytyce trzeba zachować obiektywizm. Są tzw osobowości "radarowe" które bez względu na obiektywne przesłanki zmieniają operatorów może ty do nich należysz. Prepaid jest ich żywiołem ale pożytek z nich dla operatora jest prawie żaden.

  • 0

    32. ~xXx  2012-04-19 09:09:55  host: cnw105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    31. zgadza sie, nie ma operatora idealnego, kazdy ma jakies wady, podstawa to dobrac oferte pod siebie i wykorzystac ja zgodnie ze swoimi potrzebami :]

  • 0

    33. ~  2012-04-19 09:23:16  host: z46-05.opera-mini.net

    @xXx. Brak MMSów ale za to są w taryfie stacjonarne a u innych operatorów trzeba wykupić lub płacić poza abonamentem. Czego o tym nie piszesz tylko o MMSach? To jest też tendencyjna wypowiedź z twojej strony. Co do abonamentu 39,9 jeśli wysyłasz dużo SMSów to nie jest on dla ciebie. Chociaż muszę przyznać że tu Orange mogło wprowadzić wymienność minut na SMSy nawet 1:1.

  • 1

    35.  2012-04-19 09:39:02

    @ 34,skąd wniosek, że osoba zmieniająca operatora była zawsze niezadowolona. Mogła mieć przez lata dobre warunki. Zmienia się wtedy gdy pogarszają się warunki. Taką sytuację mamy właśnie w Orange, ponieważ zostały pogorszone warunki internetu i telefonu stacjonarnego. A może takie wieszanie psów ma za zadanie, ostrzec niezdecydowanych przed gorszą ofertą i wskazanie lepszej? Rzecznik Netii napisał bardzo sensowny wpis. Natomiast rzecznik Orange zareagował bardzo nerwowo. Wije się jak piskorz, bo widzi, że zmiany nie zostały przyjęte z zadowoleniem, z wyjątkiem wiernych fanboyów Orange. Całą swoją energię Orange kieruje na marketing, bo aktualna oferta sama się nie obroni. Poza tym niech się rzecznik Orange jeszcze uderzy w pierś - miał być tani No Limit - jest droższy niż u konkurencji. A oferta 39,99 żadnym No Limit nie jest! Nie nazywajmy szamba perfumerią - jak mawiał klasyk.

  • 0

    36. ~xXx  2012-04-19 09:44:05  host: cnw105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja nie dzownie na stacjonarki, wiec przez to o tym nie pisze.. zgadza sie wymiennosc minut by sie przydala albo mozliwosc aktywacji jakiegos pakietu sms

  • 0

    37. ~Ibi  2012-04-19 09:48:49  host: public-gprs500006.centertel.pl

    Przeczytajcie cennik W ORANGE 79,90 sa ROZMOWY, SMSY I MMSY ZA D A R M O!!!!! do tego dtacjonarki. To najlepsza z ofert!

  • 0

    38. ~...  2012-04-19 09:50:36  host: v03-16.opera-mini.net

    @35 Rezo Chcialbym delikatnie zasugerowac, ze chyba adresata pomyliles. Bo ja nic takiego, o czym piszesz w pierwszym zdaniu, nie pisalem. Powaznie.Cala moja wypowiedz jest komentarzem do@31, ale tylko hipotetycznym. Co-jesli.pozdrawiam

  • 0

    39. ~  2012-04-19 09:51:45  host: aemo180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    * 37, 79,90 zł tylko dla przedłużających umowę. Dla nowych 98,88 zł / lub 88,88 zł z e-fakturą.

  • 0

    40. ~  2012-04-19 09:58:20  host: z46-05.opera-mini.net

    @xXx. Ty nie dzwonisz a wielu dzwoni na stacjonarne i pewnie wolą to niż MMS. Chociaż jak pisze ktoś powyżej ponoć w cenniku jest że również MMSy są wliczone w cenę abonamentu ja nie sprawdzam bo i tak nie jestem zainteresowany no limitem w żadnej sieci.

  • 0

    41. ~xXx  2012-04-19 10:01:18  host: cnw105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    40. poczytaj: http://www.telepolis.pl/news.php?id=24876

  • 0

    42. ~  2012-04-19 10:02:46  host: 213-195-179-81.ip.netia.com.pl

    @37; Oczywiście, że oferta za 79,99zł obejmuje połączenia na komórki i stacjonarne, sms i mms. Tutaj chyba niektórzy celowo wprowadzają w błąd i sieją zamęt.

  • 0

    43. ~xXx  2012-04-19 10:05:57  host: cnw105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    42. nikt nie sieje zamentu, sa dwie oferty dla biznesu i dla ind. klient ind. nie ma w ofercie mmsow, zobacz: http://www.orange.pl/kid,4002009278,id,4002410304,title,Rozmowy- bez-limitu,article.html

  • 0

    44. ~  2012-04-19 10:06:22  host: z46-05.opera-mini.net

    @34. Nie osobistością a osobowością "radarówą". Chodzi o poziom krytyki a nie o to że nie powinno się krytykować. Świat jak i wszystko na nim nie jest czarno - białe a tak właśnie zachowują się niektórzy w swoich opiniach.

  • 0

    45. ~  2012-04-19 10:16:37  host: static-62-233-239-6.devs.futuro.pl

    W poniedziałek poszedłem do salonu Orange, bo w Orange mam telefon komórkowy. W domu mam neta i tel stacjonarny z netii za 81 zł z groszami. Chciałęm więc się zapytać w Orange, czy będę miał tańszą opcję z porównywalną prędkością (w netii mam 4 mb/s) Oczywiście w tporange było drożej, a chcę obcinać wydatki.

  • 0

    46. ~piechucki  2012-04-19 11:27:18  host: 77.252.245.250

    Panie WJ (@24)a czy opłata za korzystanie z marki Orange (1,6 %) też trafia "nie tylko do FT, ale też pozostałych akcjonariuszy, którzy mają drugie tyle akcji. To m.in. fundusze emerytalne i mniejsi inwestorzy"?

  • 0

    47. ~e  2012-04-19 14:15:11  host: host117.opteris.pl

    Co by nie gadac, to Netia dla biznesu ma o wiele tansza oferte, niz Orange/TP, panie Jabczynski ;-P Wy jestescie o kilka lat pod tym wzgledem do tylu, wiec radze sie doksztalcic w ofertach konkurencji ;-) I blagam, niech na 19330 nie wciskaja kitu, ze to UKE Wam zabronil nizszych cen w tym segmencie.

  • 0

    48. ~Battle  2012-04-19 18:27:28  host: c25-193.icpnet.pl

    Jabczyński to buc, który nigdy nie umiał pogodzić się z tym, że przegrywa. Docinki na poziomie gimnazjum. I to jest rzecznik dużej firmy.. Żenada

  • 1

    49. ~e  2012-04-19 20:59:37  host: host117.opteris.pl

    Jako ze WJ pojawia sie na telepolis, to zadam pytanie (nie potrzeba odpowiadac, bo i tak nigdy na niewygodne pytania nie odpowiada): kiedy bedzie mozna e-fakture oplacic kartami platniczymi/kredytowymi? ;-) Na 19330 powiedziano mi, ze klienci tego nie potrzebuja... No jak widac, jest taki, co potrzebuje ;-) A jakby taka forma platnosci byla dostepna, to zdecydowanie wiecej klientow skorzystaloby z takiej, a nie innej formy. Ciekawe, skad konsultanci w TP/Orange maja takie kule przepowiadajace, co komu jest potrzebne ;-] Panie WJ, jak sie zaczyna licytacje, co kto ma itd, to warto najpierw zajrzec do swojej piaskownicy, bo duuuzo lopatek i wiaderek Wam brakuje w Waszej pomaranczowej piaskownicy :-)

  • 0

    50.  2012-04-20 15:35:58

    45 . W Orange masz Neostadę do ponad 100mb/s za lekko ponad 100zł : )

Dodaj swoją opinię