Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jabczyński: LTE wkrótce dla smartfonów

Jabczyński: LTE wkrótce dla smartfonów

WitekT 13 Stycznia 2014 19:30

12 1

orange lte warszawam Do tej pory tylko klienci dedykowanych taryf do transmisji danych mogli w Orange korzystać z LTE. Wkrótce do tego grona dołączą użytkownicy smartfonów - zapewnia na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.



W zasięgu sieci LTE Orange znajduje się aktualnie 16% Polaków. Zapewnia to niespełna 900 stacji działających na częstotliwości 1800 MHz.


Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 37
  • 1

    19. ~z  2014-01-13 21:01:22  host: 193-22-83-106.komster.pl

    Moim zdaniem Orange bierze na siebie przetarcie aby aby wielki t mobil wystartował z impetem,pewnie tak jest ułożona współpraca.

  • -1

    20. ~Pa,pa...  2014-01-13 21:31:14  host: n11-10-04.opera-mini.net

    Wyprowadzać się trzeba tam gdzie jest Lte koledzy! Bez Lte to nie życie.Zaraz szukam lokum w Poznaniu. W łodzi szykują 4G !

  • -1

    21. ~neonek  2014-01-13 21:51:39  host: 89-77-166-142.dynamic.chello.pl

    @15, zwykla karta nie internetowa czasami sie loguje do LTE i taki wynik mam https://www.dropbox.com/s/g00w03qwb2rsx15/2014-01-09%2022.40.52. png @16, wgraj czysty soft sony i bedziesz mial odblokowane LTE.

  • 0

    22. ~cyb  2014-01-13 21:57:08  host: host-81-190-84-250.gdynia.mm.pl

    a ja dzieki LTE mam w aucie na stale szybki internet po WiFi i caly czas slucham BBC Radio. 200 GB na miesiac, koszt minimalny, zadnego abonamentu. Mieszkam w Trojmiescie. Aha, powyzsze jest dostepne dla kazdego - wystarczy pomyslec i poczytac. pozdro

  • 0

    23.  2014-01-13 22:15:58

    @22 starter red bull mobile stary RBM9 doladowanie 50zł na 150dni razem 1 terabajt danych z lejkiem 2Mbt/s sredni koszt 10zł na miesiac, starter w mdem lte wkladamy. Ciezko znalezc juz te startery ja znalazem 2 ale mozna je bylo aktywowac do 01.12.2013, ale oficjlane RBM5 to koszt 50zł na 100 dni tez swietna oferta lepsza od mojej stacjonanarki, akurat kupilem router Asus Rt-N10U ktory nadaje sie na router LTE. Dla rodziny nawet wiekdzej oplaca sie kupic i ladowac nawet i 2 startery RBM5 wyjdzie 15+5zł/miesiac, mniejsze rodziny wystarczy jeden starter.

  • 0

    24.  2014-01-13 22:17:12

    poprawka 15+15zł/miesiac dla 2 starterow dla duzej rodziny i 400GB na miesiac z lejem 2Mbit/s wypas

  • 0

    25.  2014-01-13 22:17:35

    dziwne ze modemow lte nie ma w mediamrkcie itp itd

  • 1

    26. ~ja  2014-01-13 22:18:17  host: public-gprs330332.centertel.pl

    @16 Po co kupowałeś w Orange? W innych jest. M. in. dlatego telefony z Orange są 200-300 tańsze bo nikt zorientowany nie chce tego brać - nawet taniej ciężko sprzedać.

  • 1

    27.  2014-01-13 22:18:19

    zachodnia europa jest lata za nami pod wzgledem neta mobilnego i limitow danych

  • 0

    28. ~ja  2014-01-13 23:01:23  host: public-gprs330332.centertel.pl

    @23 No da się, tylko masz, jak sam piszesz dwa startery 15+5 na miesiąc - lepiej od Twojej stacjonarki i chce Ci się za dychę miesięcznie pilnować terminów ważnosci/doładowań, żonglować dwoma SIMami, modemami. A stacjonarkę masz pewnie nolimit i na wyższych prędkościach. Twój czas nie jest wart więcej?

  • 1

    29.  2014-01-13 23:23:39

    Orange LTE ma w Gdyni , Gdańsk będzie miał w przyszłośc i;-)

  • 0

    30.  2014-01-14 07:15:52

    @24 co ty rozumiesz pod hasłem lejek 2 Mbps ? W RBM jak wykorzystasz te 200 GB w zasięgu LTE masz lejek 32 kbps.

  • 0

    31.  2014-01-14 09:05:05

    Wszędzie te LTE !!! a ja w Szczecinie mam 3g (orange na kartę )

  • 0

    32. ~Dino  2014-01-14 09:27:32  host: user-188-33-160-126.play-internet.pl

    DISEL2003 nie masz specjalnie powodu żeby rozpaczać, jeśli jesteś w zasięgu hspa+ dc to transfer jest na poziomie tego LTE tak przynajmniej jest w stolicy po modernizacji sieci w ramach networksa

  • 0

    33. ~  2014-01-14 10:34:10  host: user-46-112-38-218.play-internet.pl

    @32 bo LTE nie gubi pakietów i ma bardzo niski ping, HSPA+ DC, czy HPSA+ to mniej stabilne łącze i choć masz transfer np. 20 mb/s w HSPA+ DC to często strona załaduje się wolniej niż na Aero. Nie są taki istotne prędkości.

  • 0

    34. ~tata  2014-01-14 12:28:50  host: apn-31-2-80-187.dynamic.gprs.plus.pl

    Na tym polega przekret.

  • 0

    35. ~johny11  2014-01-14 16:19:29  host: public-gprs226479.centertel.pl

    Polskę B na zdjęciu Warszawy pięknie widać ;)

  • 0

    36. ~LTE  2014-01-14 18:39:01  host: apn-77-114-78-250.dynamic.gprs.plus.pl

    na razie LTE najlepiej działa w Plusie, dużo gorzej w Oranżadzie i słabiutko w Play.

  • 0

    37. ~inthemiddleofnowhere  2014-01-14 20:45:53  host: public-gprs6244.centertel.pl

    @27 zachodnia europa jest lata PRZED nami pod wzgledem neta stacjonarnego dlatego a nas starają się zapchać siecią mobilną co rusz zmieniając technologię CDMA->3G->HSPA->LTE i jak na razie niedługo po wdrożeniu każda okazuje się już niewystarczająca...

  • 0

    38. ~Punk  2014-01-15 02:10:11  host: 176.100.195.85

    Ja na pewno narazie jednak nie przejdę na LTE bo limity mnie nie interesują, teraz jeszcze żeby tak mój operator łaskawie dał jakiś szybki internet po WIFI albo po kablu i będzie wypas.

Dodaj swoją opinię