Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jabczyński: Diabeł tkwi w szczegółach

Jabczyński: Diabeł tkwi w szczegółach

LuiN 21 Maja 2013 19:49

14 6

Wojciech Jabczyński zabrał się na swoim blogu za podsumowania oferty nju mobile - niedługo mija miesięcznica jej wprowadzenia. Nie szczędzi krytyki konkurentom.

Ze startu jesteśmy zadowoleni, ale z chwaleniem się liczbami poczekamy do wyników za II kwartał. Dotychczasowe propozycje konkurencji jeszcze mocniej utwierdziły mnie w przekonaniu, że działania robione na szybko, nie są w stanie dorównać starannie przygotowanej strategii nju mobile - czytamy na blogu rzecznika prasowego Orange Polska.

Srogi komentarz względem oferty Red Bull Mobile doczekał się u nas odrębnej wiadomości: Jabczyński: RBM to kopia nju zrobiona na kolanie. Teraz Wojciech Jabczyński dodaje: Nie zanosi się na dalsze zmiany i czuję, że fioletowemu operatorowi zapał do agresywności marketingowej opadł wraz ze zrównaniem stawek MTR oraz kupnem drogich częstotliwości.

Cieplej rzecznik prasowy Orange pisze o magentowej konkurencji, ale doszukuje się w jej ofercie przykrych kruczków: T-Mobile postarał się mocniej. Jak w reklamie nie występuje kontrowersyjny Lenin, to pojawił się diabeł. I właśnie w nim tkwią szczegóły, które decydują, dlaczego wciąż uważam naszą propozycję za najlepszą dla klientów szukających oszczędności i bycia niezwiązanym żadną długą umową.




Co takiego Wojciech Jabczyński zarzuca ofercie heyah non-stop?

Po pierwsze oferta Heyah jest ograniczona czasowo, czyli tylko do końca lipca. Czyżby nadzieja, że szybko zrezygnujemy z nju mobile? Nic z tych rzeczy. Po drugie i najważniejsze, brakuje mechanizmu z niskim progiem. Magentowy no limit oznacza określony wydatek. Amen i płacisz. W nju mobile korzystasz dużo - płacisz mało, a jak korzystasz mniej, zapłacisz jeszcze mniej. Proste. Wreszcie nieprzyjemny brak no limit na MMS-y i potrzeba dokupowania wszystkiego, co nie jest rozmowami. Czy opcja telefonu na raty i mit łapy mogą zrekompensować takie braki? Nie wydaje mi się - podsumowuje pierwszą ofertę abonamentową heyah Jabczyński.

Na koniec oberwało się i Plusowi. Tym razem nie za nieudolne kserowanie nju mobile, lecz za... kompletny brak reakcji. O Plusie nie mam nic do powiedzenia i pewnie doskonale wiecie, dlaczego - docina Wojciech Jabczyński.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: heyah | nju mobile | red bull mobile

w sumie: 243
  • 0

    234. ~  2013-05-28 17:07:18  host: v60-04.opera-mini.net

    o to ją też optymalizuje bo gadam i dostaje za to minuty. calm rozbierniczyles system . ba wisz się w takie dziecinne rzeczy przecież od tych zasad promocji może ci się mózg ugotowac

  • 0

    235. ~Calm7  2013-05-28 17:13:18  host: V34-14.opera-mini.net

    234). Nie. Ja jak dzwonię to za to płacę. Ty dzwonisz raz, że darmo, to dwa: nabijasz minuty w plejaku. A trzy: regulamin tego zakazuje * Cóż.. Mój mózg jakoś daje radę :-)

  • 0

    237. ~Calm7  2013-05-28 17:54:56  host: V34-14.opera-mini.net

    236). Mi wystarcza dla mojej działalności prywatnej :-D Dlatego ja jestem w Orange, a Ty w plejaku. Tylko dlaczego tam nie zostaniesz, a włazisz i tak do tego Orange..

  • 0

    238.  2013-05-28 18:00:36

    orange uparł się żeby utrzymać mtr bo myślał że tym wykończył plaja i przyokazi napha sobie wszystko zlotufkami które wymieni na eurasy które wyśle do francji . orange doi polakuf nie gorzej niż hitlel i stalin . a nabijacze to tacy współcześni cichociemni . calm to pprowiec . telepolis to taka gadzinufka z wydatkami na trybunę ludu lub najmniej. żołnierza wolności . a witek to tw pomarańczowy troll

  • 0

    239.  2013-05-28 18:03:59

    no zobacz antycypuje hyba napisałem 238 za nim przeczytałem 237

  • 0

    240. ~user_delete27  2013-05-28 18:12:31  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    @237 widzisz calm, tak jak napisalem w innym komentarzu - nigdzie go nie chca ;) nawet play sie go wyrzekl i przychodzi tutaj plakac . Swoja droga takie zainteresowanie siecia inna niz obecnie przez ciebie uzywana jest dosyc podejrzana politycznie. Pewnie jestes wywrotowcem :)

  • 0

    241. ~user_delete27  2013-05-28 18:13:15  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    oczywiscie druga czesc komentarza tyczy sie goscia fullwypas ;)

  • 0

    242. ~Calm7  2013-05-28 18:13:27  host: V34-14.opera-mini.net

    238). Bla, bla, bla - jak to PZP :-D Sprawdz, czy Ci bateria się nie rozładowała od nabijania minut :-P

  • 0

    243. ~nemi  2013-05-28 18:15:12  host: 178.252.25.91.internetia.net.pl

    Ja też płacę 15 zł miesięcznie, ale to tylko dlatego, że mam stan darmowy przez 30 dni, a dzwonię do jednej sieci. Kolejnego miesiąca wydzwaniam 30 zł więc wychodzi 15 zł na jeden miesiąc. Czekam od roku na ofertę za 15 zł i raz się trafiła - ale nie dla mnie :) Procedura mi nie pozwoliła skorzystać więc już olałam bo nie lubię ograniczeń.

  • 0

    244. ~Calm7  2013-05-28 18:25:16  host: V34-14.opera-mini.net

    243). A ja muszę do wszystkich sieci, i 200 minut za dyszkę mi wystarcza :-)

  • 0

    245.  2013-05-28 18:33:11

    dziadek przez całe swoje życie nabilem może z 45-50godzin z z czego jeszcze mam że 37godzin a więc jak widzisz zawodowo nie nabijam . ale nabijaczy popieram bo walczą z orange żebyś nawet ty miał tanio

  • 0

    246.  2013-05-28 18:34:40

    calm ale do play rydzyka i cyfrowego polszmatu. płacisz ekstra

  • 0

    247. ~Calm7  2013-05-28 18:43:16  host: V34-14.opera-mini.net

    246). Nie :-D już nam zrównali stawkę z Twoją plejozą.

  • 0

    248.  2013-05-28 18:52:00

    ale musisz przed każda romea wyślą sms i w minuty za minuty plaja tesz nie obejmują

  • 0

    250. ~nemi  2013-05-28 18:57:06  host: 178.252.25.91.internetia.net.pl

    Calm - Ja muszę najpierw zarejestrować swoją kartę bo jakoś przez rok o tym nie pomyślałam, a jak przyszło do podpisania niewdzięcznej umowy to odesłali mnie z kwitkiem bo oferta dedykowana albo z nowym nr. Nie kupię raczej telefonu u operatora ani żadnego sriXA, a SIM0 już coraz gorzej wygląda. Może orientujecie się lepiej ode mnie i polecicie jakiś myk z pakietami do 15 zł? Moje dwa ostatnie miesiące: Play na kartę z nielimitowanymi do sieci po doładowaniu. Włączony pakiet który daje 30 min do wszystkich (6zł) Włączony pakiet który daje 30 min na stacjo (1zł) Włączony pakiet internetowy 200 MB (9zł) i 14 zostało na drugi miesiąc. Gdybym chciała zamiast pakietów dzwonić to zapłaciłabym około 12 zł czyli praktycznie wyszłabym na zero już w pierwszym miesiącu. Jeszcze kilka miesięcy temu nie miałam takiego problemu bo faktycznie dzwoniłam na jeden numer i miałam starą wersję systemu operacyjnego więc net w moim telefonie mnie nie interesował. Trochę wolnych środków na koncie i przestałam patrzeć gdzie dzwonię :) Jeśli macie jakieś pomysły to rzucajcie:) Ale żadnego nju ;P

  • 0

    251. ~  2013-05-28 22:32:32  host: user-46-112-229-104.play-internet.pl

    203 29+9+19=57 ale zamiast netu no-limit za 19zł możesz kupić pakiet 700MB bez lejka za 7zł, bo np. zużywasz tylko ok. 500MB, wtedy mamy 29+9+7=45zł/mc, także jest wybór i to się chwali w Orange, a nie jak w Play albo bierzesz umowę z pakietem danych albo z wymuszonym Bezpiecznym Internetem bez możliwości kupna pakietu i nie masz wyboru w ramach jednej umowy i jednej oferty.

  • 0

    252. ~  2013-05-29 09:15:25  host: v60-04.opera-mini.net

    251 każdy średnio rozgqrnietu w play karcie zapłaci za to góra 15zł lubnie liczę internetu bo w play jest dość drogi a ten ich internet. dedykowany ma ogromne zasięg dla tego do internetu polecam plusa virgin ewentualnie orange one i ofnk

  • 0