Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jabczyński: abonament za 39 zł będzie hitem

Jabczyński: abonament za 39 zł będzie hitem

WitekT 17 Kwietnia 2012 16:14

0 0

Nie codziennie robimy taką rewolucję i mam na myśli nie tylko Orange Open. Jak się spodziewałem najwięcej emocji wzbudziły oferty no limit za 79,99 zł i 39,99 zł. Zwłaszcza tej drugiej propozycji raczej się nie spodziewaliście - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Rozumiem, że nie jesteście do końca zadowoleni z braku SMS-ów no limit w tańszym abonamencie, ale moim zdaniem i tak oferta daje radę. Opłat aktywacyjnych, o których piszecie realnie nie ma, bo obowiązują promocje. Sądzę, że ta propozycja ma wielkie szanse by zostać rynkowym hitem - pisze Jabczyński.

Cenniki i regulaminy nowych taryf Orange prezentowaliśmy w tej wiadomości.

Wczorajszą ofertę Orange skomentował na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik P4. Wskazał, że Play już wcześniej miał identyczną ofertę za 39 zł - z nielimitowanymi połączeniami wewnątrzsieciowymi i 350 minutami do wszystkich, ale bez terminowej umowy.




Ja wiem, że to nudne i naprawdę nie jestem złośliwy, ale jak wprowadziłem tradycje to muszę ponosić konsekwencje. Panie Michale, jakieś preferencje co do modelu? - pyta retorycznie Gruszka, mając na myśli kolejną kserokopiarkę.

Do tej wypowiedzi odniósł się Jabczyński w dzisiejszym wpisie mówiąc.

Marcinie, story o kopiarkach staje się zwyczajnie nudne (choć przyznaję było śmieszne za pierwszym razem), a popadanie przy tym w dziwną megalomanię połączoną z rozrzutnością jest dziś mało frapujące dla czytelników. Raczej zajmuje ich fakt, że dzięki Orange mają jeszcze większy wybór ofert. Kopiarek u nas dostatek, dlatego proponuję te pieniądze przeznaczyć na fajnego smartfona, który bardziej ucieszy jakiegoś klienta Play. Wydawajcie kasę z głową - pisze rzecznik Grupy TP.

Źródło tekstu: blog.orange.pl, blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 2

    26. ~Jo  2012-04-17 20:45:23  host: jelonki.robbo.pl

    ""najwięcej emocji wzbudziły oferty no limit za 79,99 zł i 39,99 zł."" - no mnie to takie emocje złapały, że spać nie mogłem :) Tyle szumu, tyle gadania a wyszła "KUPA" w orange.

  • 0

    27.  2012-04-17 21:01:45

    20. - nie ryzykowałbym, ze większość. Ja też wysyłam, czasem ;-) Ale na pewno nie opłaca mi się myśleć nawet o pakiecie nielimitowanych za 5 zł czy nawet za złotówkę ;-) I tak ma wiele osób, wśród moich znajmoych - nie firmowych kontaktów - na pewno większość jeśli wysyła, to sporadycznie... A oferta jest całkiem dobra. Brak wliczonych esemesów to pikuś przy tym co jest w abonamencie.

  • 0

    28.  2012-04-17 21:09:59

    23. Rita - trochę żenujące jest jak się czyta teksty speców, którzy każą czytać innym regulaminy... Jak czytam, w przypadkju umów na czas określony te bajońskie kwoty nie s pobierane? Czy może mój wtórny analfabetyzm daje o sobie znać i jednak Ty masz rację?

  • 0

    29.  2012-04-17 21:20:11

    Ja więcej powiem - zdaje się, że akurat w Orange cena 300 za aktywację to od lat standard w cenniku? Pytanie - jakiś problem dotychczas z tym był? Może jednak zajmijscie się oczekiwaniem na dpodwójne doładowanie swojego pre-paida zamiast zajmować się ofertą nie dla siebie - nie ze względu na opłatę aktywacyją nawet ;-)

  • 0

    30. ~mario  2012-04-17 22:33:38  host: user-31-174-220-43.play-internet.pl

    sieć orange się przeciąży .

  • 0

    32. ~x  2012-04-18 01:32:35  host: user-31-175-36-6.play-internet.pl

    sorry za błędy,pisałem ze smartfona.

  • 0

    33.  2012-04-18 08:52:23

    Dajcie spokój z tymi esemesami. To ważne może dla kogoś, kto pół dnia spędza w szkole i siłą rzeczy nie pogada sobie, ale za to ze 20 esków na lekcji puści.

  • 0

    34. ~  2012-04-18 09:02:53  host: 31.41.144.41

    @33. No to ciekawe kto w abonamencie Plusa wysyła SMS'y, skoro z ostatnio zaprezentowanych danych wynika, iż średnio wychodzi ich 130-140 miesięcznie. To pewnie jakieś złośliwe oprogramowanie ;).

  • 0

    35.  2012-04-18 09:21:18

    @34: też mnie to dziwi. 130 smsów to ja wysłałem odkąd używam telefonów gsm, czyli jakieś 14 lat.

  • 0

    36. ~  2012-04-18 09:40:48  host: 212.160.172.70

    @31: W 79zł w Orange też masz nielimitowane smsy + stacjonarne za free, co w innych sieciach jest płatne dodatkowo.

  • 0

    37. ~  2012-04-18 09:46:18  host: 213-195-179-81.ip.netia.com.pl

    @31, widać, że masz spore kłopoty z czytaniem. Orange jako jedyny operator zaoferował w taryfie za 79zł nielimitowane połączenia na krajowe komórki i stacjonarne oraz nielimitowane sms i mms.

  • 0

    38. ~  2012-04-18 10:02:00  host: z28-14.opera-mini.net

    @Rita 23. Nie ma żadnej opłaty 300 zł. Wyjaśniał to rzecznik.

  • 0

    39. ~  2012-04-18 10:16:08  host: z55-01.opera-mini.net

    @x. Czego piszesz nieprawdę w ofercie dla indywidualnych za 79 zł no limit SMSy są w cenie abonamentu dodatkowo są połączenia na stacjonarne których nie ma konkurencja.

  • 0

    40. ~BB  2012-04-18 13:11:06  host: 81.219.84.18

    Dla wszystkich,którzy nie potrafią ze zrozumieniem przeczytać regulaminu http://www.orange.pl/kid,4002009352,id,4002410304,article.html SMSy są no-limit. Zdajcie maturę,a potem się próbujcie wypowiadać. To wasze posty są ŻA-ŁO-SNE. Z PLANETĄ na czele.

  • 0

    41. ~BB  2012-04-18 14:35:34  host: 81.219.84.18

    Chodzi mi o ofertę 79.

  • 0

    42.  2012-04-18 16:50:17

    oferta jest ok. Nie oznacza to że dla wszystkich. Są osoby zwłaszcza starsze którego tylko dzwonią i mają głównie rodzinę i znajomych w jednej sieci. I to jest właśnie dla nich. A nie porównujcie opcja do wszystkich w play i do wszystkich w orange. Bo ilość numerów play a orange to dwa różne światy.

  • 0

    43.  2012-04-21 10:20:02

    Sosen - nie uogólniaj, bo w wielu znanych mi przypadkach jest tak, że te osoby, do których najwięcej się dzwoni, naprawdę wszystkie ma się już w Play. Wężykiem, wężykiem i całe klany lub paczki przeniosły się do Play. :)

  • 0

    44. ~Adik  2012-04-23 20:45:31  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    Zapomnieliscie dodac ze opcja 79zl jest dla nowych uzytkowników lub przenoszących numer od innego operatora :) Dla stałych klientów abo jest wyższe :)

  • 0

    45. ~Marcin Gruszka  2012-04-24 16:22:55  host: 91-220-205-202.ittmedia.pl

    BEDZIE GIT MLODZIEZY!

  • 0

    46. ~:)  2012-04-26 12:18:49  host: aasx130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O widze ze Marcin tez czyta telepolis :) Moze gdyby play dalo tanie polaczenia w roaming to wtedy byla by rewolucja cos na francuskie Free bo moja kolezanka jedzie do holandii ma play ale w play zagranica drogo to lepiej kupic vodafone i jest taniej xd

Dodaj swoją opinię