Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości JA + Wściekły Zestaw w promocji Plusa

JA + Wściekły Zestaw w promocji Plusa

orson_dzi 4 Maja 2016 12:49

4 8

plus wsciekly zestaw Od 5 maja w salonach Plusa pojawią się kolorowe pudełka z postaciami Angry Birds. To nowa propozycja dla młodych użytkowników telefonów, dla których Plus przygotował specjalną promocję JA+ Wściekły Zestaw z gadżetem Angry Birds do wyboru (etui na telefon lub słuchawki) oraz smartfonami.



Promocją objęte są oferty typu Mix oraz abonament rodzinny.




JA+ nowa oferta Plus Mix
Abonament z telefonem 30 zł 40 zł 50 zł 60 zł
Minuty do sieci komórkowych 200 za 10 zł 300 za 15 zł 500 za 25 zł Bez liminut za 35 zł
SMS-y Bez limitu za 10 zł
Internet 1 GB za 10 zł 2 GB za 15 zł 3 GB za 15 zł 4 GB za 15 zł
Facebook Za darmo do włączenia kodem *136*11*05#


JA+ abonament dla rodziny
Abonament 69,99 99,99 129,99
Połączenia na numery komórkowe nielimitowane
Połączenia na numery stacjonarne - nielimitowane
SMS-y - nielimitowane (+ MMS-y)
Internet 10 GB 20 GB 30 GB + LTE bez limitu GB
Roaming - - 360 minut/SMS/MMS, 500 MB na terenie UE
HBO HBO GO 2 miesiace bez opłat


Promowanym smartfonem we Wściekłym zestawie będzie Samsung Galaxy J1 2016 dostępny od złotówki. Obok gadżetów - etui do smartfonu i słuchawek z wymiennymi postaciami Angry Birds, przez trzy miesiące za darmo będzie dostępna usługa Gdzie jest bliski z Rodzinnym S.O.S., dzięki której zawsze wiemy, gdzie aktualnie znajduje się nasz bliski i możemy reagować na jego ewentualne wezwania alarmowe.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | ja+ wściekły zestaw | ja+

w sumie: 14
  • 2

    1.  2016-05-04 13:15:27

    Czas komunii, Plus też chce żniwa zbierać XD

  • 2

    2. ~  2016-05-04 13:22:53  host: 188.146.69.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Pytanie do Zygmunta: Czy rzuci rękawicę PGNiG - Kiedy oferta JA+GAZ?

  • 3

    3.  2016-05-04 13:24:31

    a kiedy oferta JA+ Mleko ?? Mleko z mleczarni to samo zdrowie ;)

  • -2

    4. ~Hotelarz  2016-05-04 13:34:37  host: 188.146.133.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ja czekam na ofertę JA+SEX i kobietę na abo wezme za 1 zł.

  • 6

    6. ~zen  2016-05-04 14:08:29  host: 31.179.221.61

    Nie mam nic w plusie. Brawo ja...

  • 1

    7. ~  2016-05-04 14:13:59  host: 188.146.69.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @6: To tak jak ja :)
    Zaliczyłem już wszystkich MNO + kilka MVNO, z wyjątkiem Solorzowych.

  • 1

    8. ~pabloki  2016-05-04 14:14:13  host: user-188-33-103-103.play-internet.pl

    oby to nie zamieniło sie w JA+WŚCIEKŁOŚĆ

  • -2

    9. ~KASTET  2016-05-04 14:19:43  host: 248-144.beskidmedia.pl

    Plus to potega. Reszta to tylko psedo

  • 1

    10. ~  2016-05-04 14:22:14  host: 188.146.69.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @9: Ile Ci płaci Cyprowy Magnat - #60groszyzawpis?

  • 1

    11.  2016-05-04 14:43:14

    @9, Potęga w słabych ofertach XD

  • 1

    12. ~lok  2016-05-04 15:43:13  host: 193.201.36.42

    Przecież to wygląda jak JUNIOR BOX z Play :D

  • 0

    13. ~Jakub  2016-05-05 00:48:32  host: public719580.centertel.pl

    Jak działa u niech to LTE bez limitu GB? Jak z prędkością?

  • 0

    14. ~math  2016-05-05 04:00:13  host: 193.106.85.51

    pewnie po prostu w zasięgu LTE masz no limits a prędkość to zależna w dużej mierze od odległości i obciążenia sieci.

  • 0

    15. ~max  2016-05-05 09:07:26  host: mail3.poczta-polska.pl

    a na stronie Plusa ani słowa o tej promo

Dodaj swoją opinię