Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości JA+ Ubezpieczenia: oferta ubezpieczeń dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu

JA+ Ubezpieczenia: oferta ubezpieczeń dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu

orson_dzi 17 Sierpnia 2016 12:27

7 6

Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą już korzystać z oferty ubezpieczeń gwarantowanych przez jednego z największych ubezpieczycieli na polskim rynku - ERGO Hestię.




Program smartDom został poszerzony o ubezpieczenia. Od 17 sierpnia klientom Plusa i Cyfrowego Polsatu oferowane są trzy rodzaje ubezpieczeń:
  • majątkowe - ubezpieczenie mieszkania/domu, również z cesją na bank,
  • komunikacyjne - OC, AC, NNW oraz ASSISTANCE,
  • podróżne - koszty leczenia i NNW w podróżach zagranicznych.

Sprzedaż polis realizowana będzie w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu przez przeszkolonych w tym zakresie i certyfikowanych pracowników, a ochronę ubezpieczeniową realizować będzie ERGO Hestia.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | ja+ ubezpieczenia | cyfrowy polsat

w sumie: 33
  • 0

    14. ~~~~  2016-08-17 13:41:37  host: eir147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czekam na Ja+meble z rabatem 50% smartdom

  • -1

    15. ~nn  2016-08-17 14:22:16  host: 152.254.forpsi.net

    Ja to współczuję pracownikom salonów, którzy zaczną być agentami ubezpieczeniowymi/handlarzami gazem czy "prondem" a nie sprzedawcami telefonów/usług telekomunikacyjnych.

  • 0

    16. ~Fan Wlo  2016-08-17 16:03:22  host: user-94-254-243-106.play-internet.pl

    WLO sluchaj jak Cię błaga ciemny lud... przemów i niech ziemia zadrży w posadach

  • -1

    17.  2016-08-17 16:04:18

    16 - nie interesuje mnie temat. W ogóle... Sam skomentuj ;-)

  • -1

    18.  2016-08-17 16:05:25

    11 - jak wyżej ;)

  • 0

    19. ~Fan Wlo  2016-08-17 16:06:20  host: user-94-254-243-106.play-internet.pl

    O co to nie. Nie czuję sie kompetentny. Zresztą lękam się ze jak coś napiszę to zaraz mnie intelektualnie zdemolujesz

  • -1

    20.  2016-08-17 16:08:47

    8 - podobnie - vide supra ;)

  • -1

    21.  2016-08-17 16:09:23

    19 - Twój wybór i problem ;)

  • -1

    22. ~  2016-08-17 16:15:05  host: n24-05-01.opera-mini.net

    @19, nawet nie próbuj coś więcej pisać. Wielki Mistrz wlo musi teraz z kimś godnym porozmawiać dlatego napisze kilka komentarzy jeden pod drugim, tak do siebie.
    Wlo pewnie zajmuje min 2 pokoje. W jednym siedzi on a w drugim jego legenda i ego, chociaż nie wiem czy one się pomieszczą w jednym.

  • -3

    23. ~Fan Wlo  2016-08-17 16:19:51  host: user-94-254-243-106.play-internet.pl

    22 e tam nie demonizujcie WLO. To po prostu jedyny czlowiek niosacy kaganek oswiaty wsrod ciemnego ludu.

  • -1

    24.  2016-08-17 16:26:40

    @3
    Dobre! Przy zakupie SD, dwa worki ekogroszku albo jeden orzecha ;-)

  • 0

    25. ~miliard  2016-08-17 21:07:11  host: ocr253.internetdsl.tpnet.pl

    Mam ubezpieczenie z opcją pomocnika domowego w firmie Av...a. Wczoraj nawaliła mi pralka więc dzwonię. Najpierw konsultantka robiła wrażenie jakby pierwszy raz słyszała o tej opcji, a potem dowiedziałem się że nie mogę skorzystać, bo pralka ma 6 lat, a ochrona jest tylko przez 5, czyli tyle ile miałem gwarancji. Kolejny trik żeby nabrać klienta na niby darmową opcję, z której w rzeczywistości nie można skorzystać.

  • 1

    26. ~OSZ  2016-08-17 22:11:07  host: 89-64-33-3.dynamic.chello.pl

    JA+ Zmywarka już niebawem i to nie jest żart.

  • 2

    27.  2016-08-17 22:52:23

    Ja + usługi pogrzebowe

  • 0

    28. ~Punk  2016-08-17 23:02:08  host: apn-77-114-22-227.dynamic.gprs.plus.pl

    Poprawili by swoją ofertę bo teraz w ramach SmartDOM sprzęt możesz wziąć tylko na raty, chyba trzeba będzie się przeprosić z T-Mobile lub Play i u nich kupić sprzęt w ramach abonamentu.
    Najpierw nałapali klientów na tanią ofertę, a teraz jak przyjdzie co do czego to wypinają się na klienta bo ma SmartDOM i nic mu już się nie należy.
    Także Plus i Cyfrowy Polsat sam sobie kopie dołki pod sobą, skończy się na tym że im 1/2 klientów ucieknie to może przejrzą na oczy, tylko czy wtedy nie będzie za późno.

  • 0

    29. ~pabloki  2016-08-17 23:36:51  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    ale przyznać musze ze wlo w temacie o plusie zachował sie niekulturalnie . kazdy wie ze jak o plusie to tylko wlo wie najlepiej.

  • 0

    30. ~Henio  2016-08-18 06:43:07  host: afrv22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    JA + nie mam nic i podstawowego zasięgu tej sieci od jej powstania lokalizacja:
    ADAMOWO,ADAMOWO-ZASTAWA,MĘTNA, 17-307 Mielnik nad Bugiem, powiat Siemiatycze, woj. podlaskie............w telefonie Plus nie wynajduje wcale i brak zasięgu na zewnątrz budynków mieszkalnych i do tego od 10 lat nic nie planują w podanej lokalizacji!!!!!!!

  • 0

    31. ~fdv  2016-08-18 07:43:37  host: apn-95-40-144-28.dynamic.gprs.plus.pl

    brak zasięgu trasa 728, 725 od Grójca :) 2 G nie łapie a plus wpisuje tylko to :Wyjaśniam, iż dzięki karcie SIM istnieje możliwość mobilnego korzystania z usług bez ograniczeń lokalizacyjnych. Klienci mogą korzystać z nich wszędzie tam, gdzie teren objęty jest zasięgiem sieci Plus. Telefonia mobilna charakteryzuje się możliwością występowania zakłóceń, w wyniku których mogą powstać problemy z nawiązywaniem połączeń. Jakość odbieranego sygnału zależy w dużej mierze od czynników zewnętrznych, na które nasza firma nie ma wpływu. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby uruchomić dodatkowe nadajniki. Niejednokrotnie wiąże się to niestety z długotrwałym procesem proceduralnym związanym z uzyskaniem wymaganych zezwoleń.

    Odradzam tę sieć !!! LICHWA !!! i cwaniactwo!!!

  • 0

    32.  2016-08-18 09:20:43

    29 - Ty wiesz lepiej... Nielimitowane za 10 zł ;-)

  • 0

    33. ~Darek  2016-08-18 22:11:39  host: 195.116.187.216

    To jak chętnie wielu wchodzi w rynek ubezpieczeniowy świadczy o tym, jaki to intratny biznes.

Dodaj swoją opinię