Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości JA+ MIX: nowa kampania promująca Smerfny Zestaw

JA+ MIX: nowa kampania promująca Smerfny Zestaw

orson_dzi 19 Kwietnia 2017 10:48

7 4

ja+ smerfny mix

Plus wystartował z kampanią reklamową promującą nową ofertę JA+ Mix ze Smerfnym Zestawem.

Bohaterem spotu, obok Smerfów, ponownie jest Szymon Majewski.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


W nowej ofercie JA+ Mix Plus oferuje:
nowy ja+mix




Dodatkowo po każdym doładowaniu dostępne są nielimitowane rozmowy w sieci za 0 zł, a niewykorzystane środki z doładowań przechodzą na kolejne miesiące.

Wraz ze Smerfnym zestawem klienci otrzymują usługę Gdzie jest bliski za darmo przez okres 3 miesięcy.

Promowanym telefonem w ofercie jest Samsung Galaxy J3 2016 dostępny za 1 zł w ofercie elastycznej MIX 30.

Źródło tekstu: Plus; wł     

Dodaj do:

Tagi: ja+ mix | smerfny zestaw | plus

w sumie: 14
  • 1

    1.  2017-04-19 11:04:57

    z którego roku wyciągneli tą oferte? 200min za dyche? serio? widac, że smerfy sobie zafundowały promocje kosztem polkomtela, nie wiem czy nawet dla dzici te pakiety i j3 bedzie wystarczajacy

  • -1

    2. ~  2017-04-19 11:32:00  host: aegc97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1, zamiast wymyślać głupoty, przedstaw konkurencyjną ofertę z telefonem.

  • 0

    3. ~Szeryf  2017-04-19 11:45:48  host: apn-31-0-70-8.dynamic.gprs.plus.pl

    Mi się podoba ta oferta, tym bardziej z telefonem.

  • 0

    4.  2017-04-19 11:50:17

    Czy to jakiś żart?

  • -1

    5. ~Szeryf  2017-04-19 11:53:27  host: apn-31-0-70-8.dynamic.gprs.plus.pl

    Do 4. Jeśli znasz lepszą ofertę MIX to napisz proszę.

  • -1

    6. ~play  2017-04-19 12:11:40  host: 92.60.132.22

    Hmm w Play jest lepszy MIX dla dzieci, tam dodają obecnie klocki cobi lub maskotki, pakiet anty spamowy (reklamy) caly czas za darmo, lokalizacja bliskich rowniez.

  • -10

    7. ~Hotelarz  2017-04-19 12:12:53  host: user-46-112-162-253.play-internet.pl

    a2mobile polecam najtaniej mają a telefon można wziąć na raty osobno lub kupić za gotówkę co to za problem.

  • 1

    8.  2017-04-19 13:30:05

    po co w ogóle mix? tak sztuczny twór - że to się wciąż utrzymuje, wg ich tabeli nawet widać że to drogo piorunsko wychodzi

  • 0

    9.  2017-04-19 13:37:26

    @8 niby tak ale są osoby które nie używają tych wszystkich pakietów a np sam internet, resztę można wyłączyć i środki zbierają się na koncie a telefon masz sporo taniej. Wystarczy że po umowie zmienisz taryfę na kartę, włączysz RWK i kasę która się nazbierała na koncie wykorzystać.

  • 0

    10.  2017-04-19 14:08:17

    @9 telefon lepiej wziąc na wolnym rynku (plus nigdy nie słynął z tanich słuchaek), a jesli masz używać tel sporadycznie, opcja tmobajla z płąceniem 1 pln tylko za dni, których korzystasz z tel jest dużo lepsza. nigdy fanem mixa nie byłem, nikogo wśród znajomych też z nim nie kojarzę.

  • 0

    11. ~pabloki  2017-04-19 16:23:47  host: user-188-33-64-144.play-internet.pl

    najlepsze że plus zaktualizował stronę miksa a stronę internet na karte dalej stara oferta mimo że tydzień jutro minie od wprowadzenia.

  • 0

    12.  2017-04-19 16:35:45

    @11 zapominasz, że to polkomtel. to i tak dużo że miksa wrzucili, obstawiałbym przyszły tydzien najszybciej

  • -1

    13. ~Romek  2017-04-19 22:38:26  host: 178235146055.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    Chyba nie przepadam za tą reklamą Plusa, ale że mix potrafili sensownie przygotować, to tu nie zaprzeczam. Nie jest źle. A to w sumie ważniejsze niż reklama ;)

  • 0

    14.  2017-04-20 14:43:31

    @13 to na pewno nie jest sensowna oferta na mix. od dawna zresztą polkomtel nie jest w stanie sklecić czegos, żeby klient indywidualny realnie miał myslec o przejsciu do nich. jeszcze jakos tam dają rade jesli chodzi o ofertę dla firm.

Dodaj swoją opinię