Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości JA+ Gaz - Plus rozpoczyna sprzedaż gazu

JA+ Gaz - Plus rozpoczyna sprzedaż gazu

orson_dzi 28 Lutego 2017 14:34

5 10

ja+gaz

Plus wprowadza nową ofertę JA+ Gaz. Od 1 marca gaz można kupić w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu i zyskać gwarancję stałej ceny przez całą długość kontraktu.




Klient w trakcie jednej wizyty w punkcie Plusa lub Cyfrowego Polsatu podpisuje umowę kompleksową, dzięki której otrzyma jedną fakturę za sprzedaż i dystrybucję gazu. Podobnie jak w przypadku oferty energii elektrycznej, tak i tutaj wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy zostaną przeprowadzone w imieniu klienta przez pracowników Plusa, a sama zmiana sprzedawcy nie wymaga dodatkowych czynności typu zmiany licznika czy przebudowa instalacji gazowej. Gaz będzie dostarczany do klienta w taki sam sposób jak dotychczas.

Oferta JA+ Gaz to:
  • Kontrakt na 12 miesięcy z gwarancją niezmienności ceny gazu przez całą umowę.
  • Jednakowa stawka za kWh dla wszystkich grup taryfowych na terenie całego kraju.
  • Dla klientów Plusa, PlusBanku i Cyfrowego Polsatu stawka za kWh niższa o 5%.
  • Jedna faktura za gaz, obejmująca zarówno jego sprzedaż jak i dystrybucję.
  • Uproszczone opłaty abonamentowe.
  • Dostępność informacji i możliwość zakupu blisko domu - blisko 1200 punktów sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu na terenie całego kraju, w których można zasięgnąć informacji, dokonać zakupu i mieć zapewnioną obsługę klienta.
  • Możliwość połączenia usług dostawy gazu w ramach programu SmartDOM.

ja+gaz

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | gaz | ja+ gaz

w sumie: 65
  • 0

    51. ~xxx  2017-03-01 11:45:39  host: host-81-190-243-45.dynamic.mm.pl

    Trochę z innej beczki. Polsat się do gadał z orange (bądź odwrotnie) i od 1 marca 14 kanalow Polsatu ( w tym sportowe) klienci iptv mogę oglądać cudowny pakiet za jedyne 10zl/mc. Dziękuję za uwagę

  • 0

    52.  2017-03-01 12:40:59

    Cena gazu bardzo dobra. Chyba nigdzie nie ma taniej ? Przy zużyciu 20000 kwh miałbym 250 zł oszczędności rocznie. Trzeba jednak do tego smartdomu jakieś usługi dobrać które zeżrą oszczędności. Ciekawe jakie kary za zerwanie umowy ? Inni sprzedawcy mają ciekawe kwiatki w regulaminach. Strach zmieniać sprzedawcę gazu.

  • 0

    53. ~zyggi  2017-03-01 13:08:59  host: user-94-254-160-125.play-internet.pl

    czekamy na uslugi wywozu nieczystosci plynnych i stalych ;]

  • 0

    54.  2017-03-01 14:24:52

    Już niedługo - JA+pizza

  • 0

    55.  2017-03-01 14:38:53

    @54 Mów co chcesz, ja bym brał! I pewnie nie jestem sam :)

  • 0

    56. ~Mac  2017-03-01 20:31:43  host: static-84-9-23-78.vodafonexdsl.co.uk

    52 - mi też wyszło 250zł taniej. Lecz chyba obydwoje zapominamy o opłatach zmiennych przesyłowych oraz stałej przesyłowej... Nie ma mowy o tym w notce PR i dlatego zapomnielismy o tym...

  • 0

    57.  2017-03-02 06:52:43

    56 - na łączną cenę za fakturę za gaz składa się przede wszystkim opłata za gaz 0,0983 zł za 1 kwh w PGNiG i dystrybucję w taryfie 3.6 płacę bodaj 0,029 zł za 1 kwh. Do tego abonament w okolicach 34 zł miesięcznie za dystrybucje i 6,2 zł miesięcznie za gaz. Przy zmianie sprzedawcy za gaz płacimy Plusowi a za dystrybucje, tyle samo, dalej PGNiG. Oszczędność netto to 20000 kwh x ( 0,0983 - 0,0878 ) i trochę na abonamencie taniej.

  • 0

    58. ~  2017-03-02 07:10:06  host: host-81-190-224-140.dynamic.mm.pl

    To jest pic na wodę tak jak z prądem.
    Co z tego, że dostawca prądu da mi prąd w 2 taryfie do końca roku za darmo jak skończył się już okres grzewczy i przez wiosne/lato/jesień nic nie nabije, a sprzedawca odbije sobie ową promocje przez kolejne 3 lata umowy wyższą stawką za kwh niż mam na czas nieokreślony w tauronie + opłatą handlową której brak w tauronie w 'taryfie sprzedawcy'

  • 0

    59.  2017-03-02 11:47:19

    chyba największy wałek przy sprzedawcach gazu jest taki że przy zawarciu umowy jest tańszy gaz w promocji. Później sprzedawca może zmienić cenę gazu. Umowa jest na 4 lata a za zerwanie 25 zł razy liczba miesięcy do końca umowy.

    Przy gazie wychodzi mi 19 gr brutto za 1 kwh całą dobę wliczając wszystkie opłaty. Taniej niż prąd w drugiej taryfie.

  • 0

    60. ~plusomaniak  2017-03-02 19:44:09  host: nat-ip-109-196-48-49.syrion.pl

    czy słyszeliście o najnowszym pomyśle Plusa (jedna wielka paranoja) czyli mówiąc na poważnie jeśli ma ktoś abonament powiedzmy do września tego roku a będzie chciał go obniżyć to do września płaci swój stary w normalnej cenie abonament a od września płaci niższy, na który umowę podpisał ale warunki tego abonamentu ma od następnego okresu rozliczeniowego czyli na logikę nie opłaca się przedłużać umowy wcześniej bo nic na tym się nie zyskuje

  • -1

    61.  2017-03-02 20:02:08

    60 - to jak? od połowy okresu rozliczeniowego ma mieć nowy abonament?

  • 0

    62. ~  2017-03-02 20:21:03  host: aeap105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    61, do tej pory nowe warunki, w tym opłaty, wchodziły od najbliższego okresu rozliczeniowego.

  • 1

    63. ~Mac  2017-03-03 21:30:30  host: static-84-9-23-78.vodafonexdsl.co.uk

    Wpisałem na stronie Plusa kwotę faktury jaką teraz płacę dla PGNIG. Podałem za ostatni 1 miesiąc, zaokrągliłem i wpisałem 1000zł. System powiedział mi ze zaoszczędze 1.45zł w skali miesiąca. Przy fakturze 1000zł! Latem jak faktura jest 200zł bedzie pare groszy.
    W skali roku 10-15zł. Szał, normalnie mega zysk. Przy płaceniu za gaz rocznie 5000zł zaosczędze 10zł!

    Ale kumam w tej ofercie nie ja mam zyskac tylko dział sprzedazy ma dokonac dosprzedazy.

  • 0

    64. ~Teodor  2017-03-06 21:08:19  host: 031011129137.dynamiz-zab-04.vectranet.pl

    Mac - to i tak taniej, więc Plus jest na plus. A zawsze rpzecież możesz skorzystać z innych usług od Plusa, a wtedy na gaz jeszcze 5% zyskasz. Przy 5000 zł to jest jakieś 250 zł. wakacyjny miesiąc gratis wychodzi :D

  • 0

    65. ~Boguś  2017-03-10 16:04:18  host: chrobrego50.giga-komputer.pl

    Jeszcze trochę i Ja+Restauracja z Kebabem, Pizzą czy Fast Foodem :D

  • 0

    66. ~Bartel  2017-03-12 14:54:48  host: aqc200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak porównuję cenę jaka mam w PGNiG za 1 KwH gazu z opłatą dystrybucyjna to wynosi u mnie ok. 0,14 pln i 11 pln abo. Tak więc cena w Plusie jest świetna szczególnie w ramach smartdom. Muszę odwiedzić salon w celu potwierdzenia tego newsa.

  • 0

    67.  2017-03-12 15:34:28

    62 - a cos się zmieniło?

  • 0

    68.  2017-03-12 16:13:02

    @57 TomekO

    Od połowy lutego 2017 cena 1kWh w PGNiG jest niższa i wynosi 0,09240zł netto.
    Czyli w PLUSie oszczędzasz tylko w opcji ze SmartDOM 0,0046zł netto/kWh + ok. 4zł netto/mc na opłacie abonamentowej.
    Reszta opłat dystrybucyjnych narzuca PGNiG i one nie ulegają zmianie po zmianie sprzedawcy gazu.
    Oczywiście są też różnice w samych taryfach, bo przeskakując z taryfy W-2 na W-3 to rocznie dopłacasz ok. 350zł z tytułu opłaty dystrybucyjnej stałej na rzecz PGNiG i zmiana sprzedawcy nie uchroni Ciebie od tej opłaty.

    Warto poczytać regulamin i dowiedzieć się co będzie po okresie promocyjnym, bo często wtedy sprzedawcy zaczynają dorzucać opłaty handlowe po 7-10zł netto/mc, co powoduje, że oferta staje się mało atrakcyjna.

  • 0

    69.  2017-03-12 16:27:14

    @30
    Faktura za gaz składa się z 2 części:
    1. z opłaty dystrybucyjnej stałej miesięcznej i zmiennej za 1kWh, którą ustala PGNiG dlatego zmiana sprzedawcy nie wpływa na wysokość tych opłat i one pozostają bez zmian.
    2. z opłaty za paliwo gazowe za kWh i opłaty abonamentowej miesięcznej, którą ustala sprzedawca i tylko te opłaty ulegają zmianie po zmianie sprzedawcy.

    Dodatkowo w przypadku prądu standardem jest doliczanie dodatkowo opłaty handlowej, która w okresie promocyjnym wynosi 0zł, a potem 7-10zł netto/mc dlatego warto dopytać o tę opłatę handlową w przypadku gazu, aby po roku czy dwóch nie było rozczarowania.

  • 0

    70. ~Atriko  2017-03-14 22:05:25  host: agsi194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jestem po pierwszej rozmowie z pracownikiem Plusa i wychodzi na to, że w moim przypadku się opłaca przejść do nich. Powinno być sporo taniej.

Dodaj swoją opinię