Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości JA+ Centralka Firmy, nowa usługa dla małych firm

JA+ Centralka Firmy, nowa usługa dla małych firm

orson_dzi 21 Kwietnia 2017 13:03

6 1

ja+ centralka firmy

Centralka Firmy dostępna dla klientów Plusa z rynku SOHO pozwala na zarządzenie połączeniami telefonicznymi przychodzącymi na główny numer firmy.

Centralka Firmy to usługa, która działa jak wirtualna recepcja, z którą łącza się osoby dzwoniące. To ona wita dzwoniących, przedstawia ofertę firmy, przekierowuje połączenia pod wybrane numery, odbiera wiadomości i fax oraz może wysłać SMS-a z informacją dla wszystkich dzwoniących.

usługi na stronie internetowej. Poprzez aplikację jest też możliwość dokonywania zmian funkcjonalności dostępnych w ramach usługi, a także konfigurowania jej na własne potrzeby. Wybór stopnia złożoności ustawień zależy tylko od decyzji użytkownika i jego indywidulanych preferencji. Do wyboru, w aplikacji usługi są: Centralka podstawowa, Centralka optymalna, Centralka zaawansowana, Centralka własna. Funkcje poszczególnych opcji prezentują filmy na końcu wiadomości.




Miesięczna opłata za korzystanie z usługi wynosi 7,90 złotych netto (9,72 z VAT), a aktywacja usługi oraz rezygnacja z niej są możliwe za pośrednictwem bezpłatnego SMS-a, telefonicznie oraz u sprzedawcy w Punkcie Sprzedaży Plusa.

Zobacz: Regulamin usługi


Zobacz: inne filmy z kategorii

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | ja+ centralka firmy

w sumie: 15
  • 1

    1.  2017-04-21 13:23:22

    Ciekawe i nawet niedrogie. Niestety nie mam karty Plusa by przetestować...

  • 0

    2. ~elo  2017-04-21 13:57:19  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    Rozumiem, że dostajemy wirtualną centralkę, tak? Bo za 7zł/msc to fizyczną ciężko. Ciekawe jak to działa, wrócę do domu to zapoznam się szczegółowo z ciekawości.

  • 0

    3. ~  2017-04-21 14:17:26  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    Początek 2 akapitu, jest napisane że to usługa, więc na pewno nic fizycznego.

  • 0

    4.  2017-04-21 14:18:15

    Biorąc pod uwagę darmowe przekierowania... Fajna rzecz.

  • 0

    5. ~pabloki  2017-04-21 14:36:23  host: apn-37-7-39-181.dynamic.gprs.plus.pl

    inni to mają od dawna . plus czasem nie miał tego a teraz tylko reaktywuje?

  • 0

    6. ~Mutcerrep  2017-04-21 14:39:03  host: 212.160.172.72

    W orensz od kilku ładnych lat funkcjonuje (dla soho) wirtualna centralka. Praktycznie te same funkcje

  • 0

    7.  2017-04-21 14:42:56

    5 - miał zawsze - dla dużych firm.

  • 0

    8.  2017-04-21 14:43:49

    6 - możesz wskazać gdzie o tym można poczytać? Bo ze 2 lata temu szukałem intensywnie dla kolegi i nigdzie nie znalazłem dla małych firm czegoś takiego.

  • 0

    9. ~pabloki  2017-04-21 14:48:56  host: apn-37-7-39-181.dynamic.gprs.plus.pl

    7 tak mi sie właśnie coś wydawało że to tylko rozszerzenie na soho.

  • 0

    10. ~Mutcerrep  2017-04-21 14:49:59  host: 212.160.172.72

    Pewnie, proszę. Możesz też dzwonić na *600 ale duża szansa ze trafisz na kogoś kto średnio wytłumaczy :P Nie jest najpopularniejsza usługa, niemniej sporo nawet większych firm na tym działa.
    http://tlp.is/d99

  • 0

    11.  2017-04-21 14:51:48

    OK - już znalazłem... Teraz łatwo znaleźć ;-)
    Ale zdaje się Orange będzie musiało zweryfikować regulamin i ceny usługi ;-)

  • 0

    12.  2017-04-21 14:56:19

    9 - to z pewnością nie jest "rozszerzenie na soho" ;-) To z pewnością będzie bardzo prosta w porównaniu z ofertą dla średnich i dużych firm usługa.

  • -1

    13. ~Gołąbek  2017-04-21 16:49:08  host: 178235146248.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    Mnie też w sumie zaciekawiło. Cena wysoka nie jest, a użyteczne to może być. Kolejny powód, żeby się Plusem lepiej zainteresować, bo ostatnio jest to wyróżniający się operator.

  • 0

    15. ~Mikoszko  2017-04-23 11:42:28  host: agsi99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za taką kasę usługa warta uwagi. Plus ostatnio sporo usług dodatkowych do swojej oferty dorzuca.

  • 0

    16.  2017-04-24 10:29:22

    @13 wspaniały spamujacy wpis. Za wpis 50gr polkomtel ci płaci?

Dodaj swoją opinię