Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Izzi na kartę podwaja doładowania za 25 zł

Izzi na kartę podwaja doładowania za 25 zł

orson_dzi 25 Lutego 2015 19:22

6 2
Osoby przenoszące numer do sieci Izzi mogą zyskać 25 zł bonusu. Wystarczy doładować konto.

Osoby, które przeniosą swój numeru telefonu do Izzi otrzymają SMS o treści: Witamy w sieci IZZI. W ramach promocji 100% więcej otrzymujesz dodatkowe doładowanie w wysokości 25 zł.

Klienci, którzy doładują konto kwotą 25 zł w ciągu 7 dni od przeniesienia numeru otrzymają bonus w postaci 25 zł. Może on zostać wykorzystany w ramach usług telekomunikacyjnych świadczonych przez Ahmes: na połączenia głosowe w kraju i za granicę, wiadomości tekstowe lub dane internetowe.

Zobacz: regulamin promocji



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: izzi na karte | izzi | doładowania

w sumie: 17
  • 0

    1.  2015-02-25 19:29:15

    Nie ma nolimita?
    Ale stronę główną mają fajną.

  • 0

    2.  2015-02-25 19:37:24

    Mało znany operator, a w newsie brakuje mi odnośnika lub informacji o ich ofercie na kartę.

  • 0

    3. ~x  2015-02-25 19:40:41  host: user-94-254-208-5.play-internet.pl

    @Calm7 Izzi to były tele25 :)

  • 0

    4.  2015-02-25 19:46:20

    X. A co oni, sprzedali się? Jakiś szwindel wywinęli ? ;-D

  • 0

    5. ~Clam7  2015-02-25 20:01:16  host: user-94-254-193-147.play-internet.pl

    Mam, korzystam, chwalę sobie.

  • 0

    6. ~pabloki  2015-02-25 20:14:54  host: 213.158.219.247.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    tele25 zmieniło po prostu marke , dalej można doładowywyać tylko za 25 zł. a zresztą dziś mają takie stawki , nie ma bezlimitu że sie nie opłaca. zerknąłem na ich strone przy starcie , teraz jest taka sama . o czym tu rozmawiać? choć lepiej nie rozmawiać bo drogooo .

  • 1

    7. ~  2015-02-25 20:23:54  host: 83.218.104.78

    izzi to ta sieć co obiecywała stawki 19gr/min brutto w UE i 9gr/szt w UE...?

  • 0

    8. ~pabloki  2015-02-25 20:28:22  host: 213.158.219.247.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @7 tak.

  • 1

    9.  2015-02-25 20:54:32

    Ale przynajmjiej istnieją. Nie to co Vectone. Może ktoś z Telepolis zrobi jakiś nius pajacyk odnośnie sieci Vectone? Udało się chociaż jednej osobie aktywować sim?

  • 0

    10.  2015-02-25 20:59:18

    Ja żadnej nie dostałem: (

  • 1

    11. ~pabloki  2015-02-25 21:05:27  host: 213.158.219.247.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @9 tez w temacie o vectone pisaem że coś stanęło i co dalej ale odpowiedzi nie ma. ważne że o" dwie długości wyprzedza konkurentów i jest dobry właściwie we wszystkim".

  • 0

    12. ~Calm7  2015-02-25 21:10:32  host: user-5-173-19-158.play-internet.pl

    tydzień temu dostałem sim vectone. nawet przez jeden dzień była zalogowana karta. A na drugi już nie . ten vectone to jakieś dziwne albo tylko mnie tak oszukali

  • 0

    20. ~Calm7  2015-02-25 22:40:33  host: n11-09-01.opera-mini.net

    W marcu rusza w końcu vectone. właśnie dzwoniłem do nich. wszyscy którzy złożyli zamówienia na karty sim mają mieć po 10 zł na start. to chyba taka gratyfikacja za ten opóźniony start sieci

  • 0

    21. ~Calm7.  2015-02-25 22:55:40  host: n20-04-06.opera-mini.net

    20). Kłam, kłam, kłam se dalej. Im dłużej, tym większym baranem się stajesz.

  • 0

    22. ~PZ  2015-02-26 00:21:22  host: ip-78-30-110-81.free.aero2.net.pl

    Tylko na co to komu

  • 0

    23. ~  2015-02-26 05:03:44  host: 89-74-41-151.dynamic.chello.pl

    MVNO w Polsce: Izzi come, Izzi go.

  • 0

    24.  2015-02-26 12:20:12

    A ja "słyszałem" że ci co zamówili i nie dostali simki Vectone - to dostana je w wersji "full free" i z ważnością do końca świata. Taka rekompensata za stres i utracone korzyści z powodu niemożności używania telefonu. Który oszołom przebije???

Dodaj swoją opinię