Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Iwona Kossmann wpływową kobietą

Iwona Kossmann wpływową kobietą

WitekT 16 Marca 2006 20:03

0 0

Na liście 50 najbardziej wpływowych kobiet biznesu w Polsce Iwona Kossmann - Członek Zarządu ds. Marketingu i Sprzedaży PTK Centertel - plasuje się na 27. pozycji.

Dla miesięcznika Home & Market przy wyborze ogromne znaczenie miał przeprowadzony w ubiegłym roku pod kierownictwem Iwony Kossmann rebranding sieci komórkowej Idea na Orange. Dzięki temu Orange w Polsce ma obecnie już ponad 10 mln klientów.

orange kossman orange kossman




Cieszący się największym prestiżem w Polsce, ranking Home & Market ukazał się już po raz siódmy. Wśród wyróżnionych pań znalazły się m.in. Zyta Gilowska, wicepremier i minister finansów, Irena Eris, jedna z najbardziej skutecznych menedżerek w Polsce, czy Nina Terentiew, dyrektor TVP2. W gronie tak znamienitych Polek znalazła się również Iwona Kossmann.

Na pozycję wśród liderek polskiego biznesu Iwona Kossmann pracuje od dawna. Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi markami m.in. Unilever Polska, Coty oraz prawie 5-letnie kierowanie marketingiem w PTK Centertel, sprawiło, że nie boi się nowych wyzwań. Skutecznie przeprowadzony rebranding drugiej co do wielkości sieci komórkowej w Polsce, to jedno z jej największych sukcesów zawodowych: Priorytetem na przyszłość i wyzwaniem w życiu zawodowym jest skuteczna realizacja strategii rozwoju Orange, a tym samym osiągnięcie pozycji lidera na polskim rynku. Mimo wielu osiągnięć biznesowych, nie traci z oczu tego, co najważniejsze. Uważa, że Przełomowym momentem w moim życiu było urodzenie dziecka.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2006-03-16 20:29:12

    Dostala za odwage. Nikt normalny i przy zdrowych zmyslach nie przychodzi na imprezy w czerwonym szlafroku. Wczesniej zrobila posmiewisko z Orange, teraz robi z siebie.

  • 0

    2. ~sceptyk  2006-03-16 20:47:02  host: ably27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Koń by się uśmiał. Wyróżnienia,którymi obdziela się towarzystwo wzajemnej adoracji. "Skuteczna realizacja strategii rozwoju Orange"? To dlaczego ja odszedłem z orange? No tak, chyba blokowałem rozwój. Teraz wreszcie zrozumiałem.

  • 0

    3. ~panol  2006-03-16 21:15:35  host: proxy.in.net.pl

    Popatrzcie: Wplywowość w cale nie idzie w parze z dobrym wyglądem.

  • 0

    4. ~arnie  2006-03-16 21:16:29  host: dlr170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "pod kierownictwem Iwony Kossmann rebranding sieci komórkowej Idea na Orange. Dzięki temu Orange w Polsce ma obecnie już ponad 10 mln klientów." Myślę, że IDEA dziś miałaby 12mln abonentów, naszczęście kończy mi się umowa w abo dla firm i przechodzę z najdroższej oferty firmowej do najtańszej w Plusie- "biznesklasa"...

  • 0

    5. ~arnie  2006-03-16 21:20:21  host: dlr170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *Ralph- a tak swoją drogą doskonale to ująłeś... :)

  • 0

    6. ~pin  2006-03-16 22:00:43  host: chello084010050128.chello.pl

    dostala nagrode za to ze uswiadomila "spoleczenstwo" ze orange jest siecia dla ludzi ktorzy chca placic drozej...

  • 0

    7. ~bogdan  2006-03-16 22:08:02  host: nat-01-034.rtk.net.pl

    Uważa, że Przełomowym momentem w moim życiu było urodzenie dziecka. (i powinna zostać w domu jako kura domowa)(oj IDEA IDEA)

  • 0

    8.  2006-03-16 22:25:52

    Tytul news'a jest jak najbardziej trafny! :) Ja nawet wiem na kogo ona potrafi wpłynąć ;)

  • 0

    9. ~M@  2006-03-17 08:02:23  host: 194.9.223.113

    Co wy wiecie o biznesie? G..Wiecie o kobietach. Kobieta jest w zaawansowanej ciazy stad ten strój. Meskie szowinistyczne swinie....

  • 0

    10.  2006-03-17 08:38:06

    ~M@ - skoro juz od swinek jedziesz na Nas, to co ze w zaawansowanej? a cio taka w 3-4 meichu to co prostoliniowa? zastanow sie kobitko co piszesz!!! jak w ciazy to w ciazy i msi o siebie szczegolnie dbac przez 9 miesiecy i ok 4 po porodzie - znalazlas sie jak matka z ciemnogrodu!!!

  • 0

    11.  2006-03-17 11:05:37

    Znaczy, ze brzucha się wstydzi, a nie wstydzi sie paradowac w szlafroku? Fakt, ze trendy na ogrodniczki ciązowe minelo pare lat temu. Teraz powstanie trendy na ciuszki rodem z rozowej landrynki;)

  • 0

    12. ~D@rio  2006-03-17 13:36:12  host: gprs2.plusgsm.pl

    A kto jest ojcem? Ktos z zarzadu PTK Centertel? ;) ...a tak w ogole, ona ma meza? :D

  • 0

    13. ~hadki  2006-03-17 16:48:01  host: dqd50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja bym ją raczej oskarżyl o zniszczenie doskonale prosperującej polskiej marki ale nie chciałbym wyjść na oszołoma

  • 0