Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości IV Konferencja "iNET-meeting"

IV Konferencja "iNET-meeting"

WitekT 5 Października 2009 14:22

0 0

22. października odbędzie się IV Konferencja iNET-meeting poświęcona rozwojowi firm ISP w Polsce. Konferencja, która będzie miała miejsce w Hotelu Nad Jeziorem Białym w Skorzęcinie koło Gniezna, przygotowywana jest przez iNET group, Ogólnopolską Grupę Internetową zrzeszającą ponad 140 firm z branży ISP z całej Polski.

Konferencja organizowana jest z myślą o osobach decydujących i odpowiedzialnych za wdrożenie nowych rozwiązań sieciowych w małych i średnich firmach ISP. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość zapoznania się z aktualnymi trendami w budowaniu nowoczesnych sieci. Zostaną przedstawione interesujące prezentacje na tematy związane ze sposobem budowania sieci dla klienta ostatecznego. Zainteresowane osoby dowiedzą się m.in. jakie są sposoby kreowania wizerunku firm ISP na polskim rynku.
Na konferencji swoje produkty oraz usługi zaprezentują m in. Netia, Etherwerx, Ericsson, FEN, Plix, Ostrog.net, D-Link, Sequence, EX. T., Xbest.pl oraz Crowley.

Wszystkie niezbędne i najbardziej aktualne informacje związane z konferencją znajdują się na stronie inet-meeting.pl.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet