Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iSpot sprzedaje usługi Orange

iSpot sprzedaje usługi Orange

WitekT 25 Czerwca 2014 10:55

7 3

iSpot wystartował w swoich salonach ze sprzedażą usług telekomunikacyjnych Orange. Na razie w 19 salonach, kolejne 2 dołączą do końca czerwca.




Zamiast telefonu, oferowana jest zniżka na urządzenia Apple - do 1,3 tys. zł. Do tej pory Orange nawiązało współpracę z niezależnymi podmiotami: Media Saturn, Media Expert i Neonet.


Zobacz: Rabaty dla klientów Orange w Media Markt i Saturnie.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: ispot | orange

w sumie: 25
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6.  2014-06-25 11:34:08

    slawekt: fixed, dzięki! :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    8. ~sln  2014-06-25 11:54:05  host: d12-58.static.icpnet.pl

    @1 nie bedzie pomaranczowego menu i dzwonków, Apple jeszcze zadnemu operatorowi nie pozwolilo modyfikowac iOS i chwała im za to

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    9. ~hi  2014-06-25 12:10:37  host: d12-58.static.icpnet.pl

    5@ Polaki biedaki cebulaki wolą kupić samsunga galaxy cora na androbiedzie za 1zł oczywiście w wersji białej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2014-06-25 12:28:11

    @9 no i? Chcą to kupują, kupują też Note 3 za 2 tys., czy Xperie i inne topowe smartfony, a jabco mają w tyle.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    11. ~  2014-06-25 12:30:29  host: n07-06-08.opera-mini.net

    prawdziwy facet kupuje normalny telefon, lub smartfon z dużym ekranem, a nie jakieś badziewko dla gejów za ponad 3 kafle.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12. ~kamil  2014-06-25 13:02:47  host: host-94.232.220.237.krosoft.pl

    @11 - :D :D :D z co? już Ci się znudził Apple na pikiecie ? :D :D wszyscy CIę rozpoznają po telefonie ? :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~nicklinson  2014-06-25 14:45:46  host: host154-ursus.spray.net.pl

    @11 prawdziwy facet dzwoni 2 razy w rynne raz w parapet. Ale widocznie masz problemy z wielkoscią (if you know what I mean) skoro dowartosciowujesz sie duzym ekranem LOL

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2014-06-25 15:00:58

    @2 za darmo? A przypadkiem pomarańczka nie życzy sobie opłat za ściaganie simlocka ~70zł ? Przynajmniej tak niegdyś było, ale gdy idzie o pomkarańczowych na bierząco nie jestem...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15.  2014-06-25 17:08:00

    @14 70zł kosztuje cesja, zdjęcie simlocka jest darmowe.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~mkkot  2014-06-25 17:52:54  host: n11-01-03.opera-mini.net

    Co innego mi powiedzieli na 510 100 100 dwa tygodnie temu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~mkkot  2014-06-25 17:53:51  host: n11-01-03.opera-mini.net

    W znaczeniu 70zł w każdym przypadku, po umowie też.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~  2014-06-25 19:04:06  host: host-212-67-147-2.cable.net-inotel.pl

    To już Play nie będą sprzedawać? Do tej pory z fioletowymi usługami dawali w iSpocie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2014-06-25 22:08:02

    @15 Ciekawe, a co powiesz na np ten wątek z forum orange? http://tlp.is/2ww pierwszy post :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2014-06-25 22:08:48

    Nawiasem mówiac kajam się bo napisałem o 70 a cena to 77zł :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~lubel  2014-06-27 23:00:12  host: e1-187-S64.elartnet.pl

    a ktoś wie na czym polega współpraca oragne z media expert? Bo nigdzie nic nie wiedziąłem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22.  2014-09-12 10:28:52

    teraz jest orange później pojawi się ktoś inny - to nie jest aż tak istotne ponieważ większa cześć potencjalnych klientów iSpot'ów już korzysta z oferty jednego z operatorów a interesują ich głównie usługi taki jak serwis oraz oferta produktowa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~jack  2014-09-17 09:30:17  host: 87-207-96-102.dynamic.chello.pl

    Jules co do serwisu Apple to w warszawie przy Marszałkowskiej został niedawno otwarty Autoryzowany Serwis Apple, który działa w ramach  iSpot Apple Premium Reseller. Myślę że to cenna informacja dla wszystkich posiadaczy jabłuszka.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24.  2014-09-19 13:32:42

    @~jack
    ... a mógłbyś podać dokładny adres tego serwisu lub link do ich strony

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~jack  2014-09-21 16:42:21  host: 87-207-96-102.dynamic.chello.pl

    tutaj masz wszystkie potrzebne informacje http://tlp.is/3xl zarówno adres jak i zakres ich usług

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26.  2014-09-22 12:56:28

    ok dzięki za informację - szkoda że na razie takie warunki są dostępne w jednym serwisie (ale może pojawi się więcej takich iSpotów)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-226-238-178.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~or@l | 2016-09-30 12:03:26

góvvniana


~or@l | 2016-09-30 12:02:52

*** opcja


~@n@l | 2016-09-30 12:02:27

ale lipa


~TMobileSkasowałoRWK | 2016-09-30 11:56:56

Uwaga! W tej ofercie nie można dzwonić, wysyłać SMSów i MMSów. Można tylko odbierać takie połączenia.I nie można korzystać z usługi...


~Staruch | 2016-09-30 11:55:59

Zwijam 3 numery z P4 i Grudnia : Onlyyyyy Njuuuuuuu :)