Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Islandzki dzień przytulania

Islandzki dzień przytulania

LuiN 14 Października 2008 14:03

0 0
Operator telekomunikacyjny Vodafone, wprowadził w swojej islandzkiej filii nową tradycję - tak zwany "dzień przytulania", który ma podtrzymywać pracowników na duchu podczas kryzysu finansowego kraju. Jak podaje islandzki portal DV.is - pomysł został bardzo dobrze przyjęty.

Dzień przytulania polega na tym, że każdy pracownik przytula i ściska swoich współpracowników.

W tyle nie zostaje tez inny operator - Siman - po piątkowym zebraniu pracowników było wiele uścisków i przytuleń dla poprawienia atmosfery - podaje DV.is.


Źródło tekstu: DV.is     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~jojo  2008-10-14 14:08:45  host: eex88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czasem warto się poprzytulać - szczególnie jak ma się ładne koleżanki w pracy

  • 0

    2. ~***  2008-10-14 14:18:28  host: 213.25.189.50

    gorzej jak ktoś za bardzo sie poprzytula-i pod molestowanie to podepną;)

  • 0

    3.  2008-10-14 14:23:57

    nie to, zebym sie chwalil, ale mam sie do kogo przytulac i nie potrzebuje do tego wyznaczonego dnia... jak dla mnie, pomysl troche dziwny...

  • 0

    4. ~DejwiD  2008-10-14 14:24:53  host: public-gprs81791.centertel.pl

    gorzej jak ktos Twoje drugie sniadanie przytuli...

  • 0

    5.  2008-10-14 14:25:50

    fajne jesli pracuje sie z dziewczyna lub zona

  • 0

    6. ~$$$$$$  2008-10-14 14:42:55  host: 213.25.189.50

    dla wtajemniczonych dobrze,że u nas nie ma takiego dnia:)-przytulić sie do "warzywa",badź kamiennego słupa czy lisa to by była tragedia

  • 0

    7. ~  2008-10-14 14:52:27  host: f142-047.opera-mini.net

    Od dzis ustalam jutro miedzynarodoy dzien onanizmu. Wszyscy sie bedziemy branzlowac :-D

  • 0

    8. ~Gal  2008-10-14 15:17:46  host: hff170.internetdsl.tpnet.pl

    To by bylo milo, oj i bardzo. Ale co na to moja zona...

  • 0

    9. ~berdys  2008-10-14 16:11:13  host: ip-94-42-62-181.multimo.gtsenergis.pl

    W czasach kryzysu, bardzo im to potrzebne ;D Moze bedzie mniej samobojstw ;)

  • 0

    10.  2008-10-14 19:07:30

    w Islandii nie ma operatora Siman, jest Siminn ;)

  • 0

    11. ~kati  2008-10-14 20:27:17  host: chello089076039210.chello.pl

    hehe śmiszne. ja tam przytulałem się dzisiaj so swojego simplusika za smska od mojego męża hihi, a do niego sie przytulę zaraz...

  • 0

    12. ~DArox  2008-10-14 21:11:54  host: ip-89-174-123-190.multimo.gtsenergis.pl

    No własnie nie wiem o co chodzi. Islandia bankrutem. Podobno moskwa coś ma im pomóc finansowo.

  • 0

    13.  2008-10-14 22:31:30

    @12-a tak,Moskwa im pomoc już wysłała-7 rakiet dalekiego zasięgu -każda warta 20 mln $ :)

  • 0

    14. ~Gal  2008-10-15 08:56:12  host: hff170.internetdsl.tpnet.pl

    hettman - przeciez to prawda. Irlandia bankrutuje, co nie jest zadnym zaskoczeniem ekonomicznym - klasyczna wydmuszka. I faktycznie zwrocila sie o pozyczke do Rosji.

  • 0

    15. ~aki ross  2008-10-15 09:13:27  host: 212.244.84.35

    Co jest fajnego w obowiązkowym ściskaniu się z obcymi ludźmi

  • 0

    16. ~luki  2008-10-15 11:51:13  host: public-gprs71500.centertel.pl

    kryzys gorszy niż rozwód: można stracić połowę majątku a żonę nadal się ma ;-) no, ale lepiej sie przytulac ;-)

  • 0

    17. ~mustafa  2008-10-15 15:17:54  host: ip-83-238-169-146.netia.com.pl

    hettman... heh ;D dobre ja tam wole miedzynarodowy dzien klapsow dla kazdego ktos chetny?

  • 0

    18. ~kwistas  2008-10-15 16:45:42  host: w3cache.wignet.pl

    Co najgorsze P4 właśnie założyła firma z Islandii. :)

  • 0

    19. ~nick  2008-10-15 22:01:14  host: bzs80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    7. ~ 2008-10-14 14:52 f142-047.opera-mini.net - dokładnie, może swiatowy dzień obciągania :-) może zacznijmy od samej góry - prezydent premierowi, akurat mu siega do pasa :-D

Dodaj swoją opinię