Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iRiver zacznie produkować telefony

iRiver zacznie produkować telefony

LuiN 13 Listopada 2008 12:05

0 0

Znany na całym świecie producent wysokiej klasy przenośnych odtwarzaczy muzyczny, koncern iRiver, zamierza wejść na rynek telefonii komórkowej. Zgodnie z panującymi trendami, telefon zaoferuje duży dotykowy ekran.

iriver iriver




O nowym urządzeniu wiadomo niewiele. Ze szczątkowych materiałów wynika, że telefon oprócz niespotykanej jakości dźwięku zaoferuje łączność WiFi, dostęp do wielu znanych sklepów muzycznych oraz mnogość rozpoznawanych formatów audio i wideo.

Podstawowym źródłem multimediów będzie witryna Bugs Music Service. Dotykowy ekran zaoferuje funkcję rozpoznawania pisma, z opcją wielojęzycznej korekty pisowni.

Źródło tekstu: hallyutech, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~lee  2008-11-13 12:31:07  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    ile za tą panią na pierwszym zdjęciu hihi :P

  • 0

    2. ~esteta  2008-11-13 12:48:28  host: 195.93.222.205

    1: toć brzydka jak nieszczęście :/

  • 0

    3.  2008-11-13 12:55:29

    joystick, brrrrrr.....

  • 0

    4. ~esteta  2008-11-13 12:57:05  host: aavz122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    piękna

  • 0

    5. ~marcin  2008-11-13 13:00:07  host: aavz122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak iriver dorzuci tą pannę do tego telefonu gratis to go kupię napewno

  • 0

    6.  2008-11-13 13:07:25

    mi sie podoba tylko szkoda że joya ma

  • 0

    7. ~hirgiz  2008-11-13 13:14:30  host: 212.160.172.70

    w takim razie robimy zapisy na pania z telefonem :)

  • 0

    8. ~  2008-11-13 13:47:17  host: aalq253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tel nawet nawet, music wysokiej klasy, duzy ekran, jeszcze tylko gps i jakis system operacyjny zeby jakas dobra nawigacja poszla i sukces murowany:)napewno ladniejszy niz nokia 5800

  • 0

    9. ~ROBOBOBO  2008-11-13 13:57:25  host: ns2.knc.pl

    Super telefonik musi byc..Wyglad calkiem niezly...Joy-mysle ze to dobra opcja..Nie zapominajmy ze IRiver jest firma naprawde na wysokim poziomie wiec napewno nie pozwoli na wydanie czegos slabego...Osobiscie posiadam iRiver'a 40gb i napewno jest duzo lepszy od Ipoda itp..

  • 0

    10. ~mucuss  2008-11-13 14:23:57  host: cpc1-birk3-0-0-cust270.bagu.cable.ntl.com

    Iriver jest NAJLEPSZY, zaden Ipod nie ma startu... wiem bo od lat uzywam...

  • 0

    11. ~wx  2008-11-13 15:02:39  host: aanj146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefon brzydki , ale ta Pani to wynagradza

  • 0

    12. ~get  2008-11-13 15:19:38  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    esteta - a ty to chyba chłopców wolisz :D ja też poproszę tą panią z telefonem ;D a sam telefon - za mały ekran w stosunku do wielkości telefonu !

  • 0

    13. ~demon  2008-11-13 17:55:21  host: dph58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    panowie iriver nie wiem ale i tak rzadzi iaudio.ipod to shit zgadzam sie.a teleron irivera polecam tylko dla kogos kto nie ma odtwarzacza mp3

  • 0

    14.  2008-11-13 18:47:37

    Ja posiadam iRivera od kilku lat. Jest to model z dżojstikiem, katuję go dzień w dzień i dżojstik chodzi wzorowo. Więc jeśli tylko nie zniżą się do poziomu SE to myślę, że dżojstik nie będzie nikomu przeszkadzał.

  • 0

    15.  2008-11-13 18:50:25

    #2: chyba mało widziałeś w życiu ;-)

  • 0

    16. ~dziod  2008-11-13 22:22:37  host: adml214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jak któryś napisze, że iRiver sciąga od iPhona to znajdę i nogi powyrywam! iPhone to Meziu M8 (to ich projekt apple kupilo i wprowadzilo w zycie)

  • 0

    17. ~  2008-11-16 00:03:06  host: 213.199.238.50

    #14 - nie wiem jakiego iRivera, miałeś ale ja mam niestety kiepskie wspomnienia właśnie w kwestii joy'a w IFP-780. Po roku zaczął się przycinać... Ale to nie zmienia faktu że iRiver robi jedne z najlepszych odtwarzacz (pod względem dźwięku i funkcjonalności). Aktualnie używam właśnie odtwarzacza tej marki (t60), chodź przymierzam się do zmiany ponieważ oczarował mnie już dawien dawno clix2 (także tej firmy) i chodź nie jest to najnowsza konstrukcja to muszę go mieć :p

Dodaj swoją opinię