Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPlusopobieracz od jutra będzie płatny

iPlusopobieracz od jutra będzie płatny

WitekT 15 Marca 2010 17:54

0 0
Dziś ostatnia szansa na darmowe włączenie iPlusopobieracza. Ci, którzy zrobią to dzisiaj, usługę będą mieli bezpłatną. Ci, którzy jutro - promocyjne warunki będą mieli tylko do 21. kwietnia, po tym czasie usługa będzie płatna.

iPlusopobieracz od jutra będzie kosztował:
10 zł miesięcznie dla posiadaczy abonamentu do 55 zł z VAT włącznie,
5 zł miesięcznie dla posiadaczy abonamentu od 55,01 zł do 80 zł z VAT włącznie,
0 zł miesięcznie dla posiadaczy abonamentu od 80,01 zł z VAT włącznie.

Szerzej o usłudze iPlusopobieracz pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 1

    11. ~  2010-03-15 19:21:53  host: apn-95-40-134-120.dynamic.gprs.plus.pl

    Kubik w czym problem ? Maz juz Iplusa skoro umowe przedluzasz ? To wlacz usluge dzis i za darmo bedziesz ja mial na zawsze - przy przedluzaniu umowy przeciez Plus nie moze Ci ja wylaczyc.

  • 0

    12. ~x  2010-03-15 19:26:32  host: 188.33.197.96

    Kryzys daje się we znaki nawet w sieciach telefonii komórkowej, jak kryzys to sieci wzorem amerykańskich banków będą sięgać do kieszeni klientów i niech klienci płacą za kryzys.

  • 1

    13. ~mccm  2010-03-15 19:40:52  host: 109.243.121.242

    Moje marzenie, to żeby play wprowadził taką usługę, nawet płatna - 10zł to nie tak dużo. Bo jak narazie, w mojej ocenie, play online tylko pod tym względem ustępuje iplusowi.

  • 1

    14. ~  2010-03-15 19:46:17  host: apn-95-40-134-120.dynamic.gprs.plus.pl

    13 nie przesadzaj - Iplus pod wieloma wzgledami jest od netu Play lepszy - http://www.speedtest.net/result/670298212.png , przy takich parametrach az przyjemnie z Iplusopobieracza sie korzysta - u mnie Play nawet 0,5mb/s nie ma stabilnego :/

  • 1

    15. ~piyoter  2010-03-15 20:00:25  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    14. witamy w warszawce... ciekawe jak jest poza wielkimi miastami

  • 0

    16.  2010-03-15 20:09:39

    dziś ostatnia szansa... no ale usługę włączają następnego dnia więc po ptokach... szkoda, że nie zwróciłem uwagi wcześniej na tę promocję...:(

  • 0

    17.  2010-03-15 20:16:02

    11 * korzystam z Pobieracza od momentu gdy go wprowadzili, ale zastanawiam się jak to będzie liczone dla osób, które nie miały, a aktywują w okresie 'płatnym'.

  • 1

    18. ~  2010-03-15 20:16:12  host: apn-95-40-134-120.dynamic.gprs.plus.pl

    Waglik w czym problem? Dzis jak aktywujesz to bedziesz mial za darmo na zawsze !!! Obecna promocja obowiazuje do 15.03 a jutro bedzie inna promocja :) Szkoda tylko mi tych klientow Iplusa ( co sa zadowoleni z uslugi)-co nic o tej usludze nie wiedza i dzis jej nie wlacza .

  • 1

    19. ~  2010-03-15 20:21:50  host: apn-95-40-134-120.dynamic.gprs.plus.pl

    Kubik po co maja aktywowac w okresie platnym jak maga w bezplatnym chocby dzis :0 ? Jak znasz takie osoby daj cynk by dzis ja aktywowali bo jak rozumiem maja Iplusa skoro bede umowe przedluzac ;) Pewnie znajac Plus bedzie podobnie jak z Iplus dla ciebie - kwote licza ta co klient placi ( nawet po znizce)

  • 1

    20. ~nick  2010-03-15 20:27:28  host: 109.243.105.133

    @14 - no pewnie, ping 101ms to sama przyjemność...

  • 0

    21. ~nati  2010-03-15 20:38:11  host: ewt205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    właśnie wysłałem sms'a aktywacyjnego, tylko nie przyszło żadne potwierdzenie, i nie wiem co zrobić, czy będzie działał czy nie

  • 0

    22.  2010-03-15 20:44:23

    może lepiej przez konsultanta... włącza od razu??

  • 1

    23. ~mccm  2010-03-15 20:57:01  host: 188.33.16.121

    Ciekawostka: od jakiegoś czasu w mojej nie dużej miejscowości plus ma HSDPA, podłączone pod 16mb w dwie strony. Właśnie sprawdziłem prędkość, i to różnymi metodami - nie przekraczała 20 kB/s. Po prostu masakra.

  • 0

    24. ~nati  2010-03-15 21:08:48  host: evl27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zadzwoniłem do bok'u, i babka twierdzi że usługa została dodana sms'em, więc chyba będzie ok,

  • 0

    25. ~dakt  2010-03-16 02:36:41  host: dty196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ech, mogliby dać wszystkim za 5 zł. Może wprowadzą od czasu do czasu jakąś promocję...

  • 0

    26. ~BODO  2010-03-16 09:45:27  host: 194.246.124.200

    promocja zostanie przedłużona :)

  • 0

    27.  2010-03-16 11:28:01

    #26 ale już z opłatami podanymi w newsie powyżej... tak wywnioskowałem z nowej wersji regulaminu...

  • 0

    28. ~600 Kb/s  2010-03-17 22:01:40  host: apn-77-115-112-191.dynamic.gprs.plus.pl

    A ja mam pytanko do znawców. Mam tą usługę włączoną od 3 miesięcy i przypuśćmy teraz wykorzystuję cały swój limit podstawowy tj 6 GB i od razu spada prędkość a jak jest z pobieraczem? Rozumiem że prędkośc też będzie minimum po 24.00 ale czy wtedy gdy wkolejnym okresie rozliczeniowym dostane swoje "nowe" 6GB to musze włączać ponownie iplus pobieracza?

  • 0

    29. ~  2010-03-18 21:12:48  host: terminal-1-176.retsat1.com.pl

    ~600Kb/s usluga dziala do momentu kiedy jej nie wylaczysz. Pamietaj,ze jesli przekroczyles limit 6 GB i zostala obnizona predkosc to takze jest ona nizsza w nocy. Musisz zakupic iplus extra chociazby 128MB i wtedy powroci takze transfer w nocy.

  • 0

    30. ~  2010-03-19 12:21:20  host: apn-77-114-122-148.dynamic.gprs.plus.pl

    mi sie udało ostatniego dnia. trudno bylo bo o dziwo w Olsztynie nie mieli modemów. ALe udało mi sie znaleźć jeden punkt. Z włączeniem tez byly problemu. Bez telefonu do obsługi sie nie obyło. Ale jestem zadowolony. Prędkość nie spada poniżej 200KB/s.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-107-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Calm7 | 2017-05-26 18:44:09

23). Wypad, złodzieju


~marian | 2017-05-26 18:34:36

u nas może to będzie za 10 lat :)


~Hongkong | 2017-05-26 18:31:24

Mamy


Rogi | 2017-05-26 18:28:23

A roam like home w UE mają?


Antyfcb | 2017-05-26 18:23:52

Czekam na odpowiedź Play ☺️

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci Orange i nju?

W Orange i nju roaming bez limitu

 

Zobacz wynik | Opinie (16)

Archiwum Ankiet