Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPlusopobieracz darmowy do połowy marca

iPlusopobieracz darmowy do połowy marca

WitekT 21 Stycznia 2010 15:39

0 0
Plus przedłużył do 15. marca promocję, w ramach której można za darmo uruchomić i korzystać z usługi iPlusopobieracz .

iPlusopobieracz to usługa umożliwiająca transmisję do 100 GB miesięcznie, codziennie od północy do 9 rano. Wszystkie dane wysłane i odebrane w ciągu tych dziewięciu godzin nie są wliczane do limitu iPlus.

Aby włączyć usługę, należy wysłać z numeru iPlus na numer 2612 nieodpłatną wiadomość SMS o treści DODAJ IPLUSHH Pluskod5 (Pluskod5 jest wymagany tylko dla klientów biznesowych).


Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    15. ~ja  2010-01-21 17:52:15  host: gaja.tpnet.pl

    @14 potwierdzam to co napisal Szalony, jesli ktos sobie aktywawal to bedzie mial bezplatnie, nie musi sie obawiac ze wejdzie oplara za usluge

  • 0

    16. ~konsultant  2010-01-21 17:56:35  host: cpu212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 11 jak chcesz sprawdzić ilość przetransferowanych danych wyślij "U" na 2580 koszt 0,29 pln a tak w ogóle to 100 GB to wielka ściema bo w systemie nie ma żadnego lejka i można ściągnąć nie limitowaną ilość

  • 0

    17. ~sLAVO  2010-01-21 17:58:54  host: dri17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Iplusopobieracza włącza się przez 1. ebok.pl, 2. 2601, 3. W POSie. Aplikacja mierząca transfer - jest ich przynajmniej kilkanaście ja korzystam z net monitora. Właczamuy go raz i działa do odwołania, które kosztuje 5 zeta. Jeśli wprowadzą opłatą to poprostu ja doliczą do rachunku za iplusa

  • 0

    18. ~Adi  2010-01-21 18:04:40  host: 213-238-70-125.adsl.inetia.pl

    No dobra można sobie załatwić program ale powinien być standardowy. A tak wygląda to na to że po prostu szukają okazji żeby nieźle naliczyć.

  • 0

    19.  2010-01-21 18:06:56

    Sprawdzic uzycie mozna wysylaja sms na numer 2580 w tresci lterka U - przed tym iplusopobieraczem dobrze ta usluga dziala - teraz z aktywna ta usluga juz niestety nie :/ przychodzi sms z liczba danych lacznie z tymi co uzywamy w nocy lub rano i nic sie nie dowiadujemy :/ Plusie popraw to bo teraz np jak mam limit 3gb wysylam sms i dostaje odpowiedz ze uzylem lacznie 5,6gb i nie wiem ile z tego jest z limitu 3gb :(

  • 0

    20.  2010-01-21 18:08:43

    cd... - oczywiscie tych 3gb jeszcze nie wyczerpalem i mam pelna predkosc.

  • 0

    21. ~Slavo  2010-01-21 18:20:04  host: drj35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No dobra ogłaszam konkurs kto pierwszy przekroczy 100 GB !

  • 0

    22. ~konsultant  2010-01-21 20:40:45  host: cpu212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    możesz przekroczyć ale to i tak nie spowoduje obcięcia transferu

  • 0

    23. ~  2010-01-21 20:56:53  host: 94.75.121.28

    dla tych co nie wierzą, (pracuję w plusie) ci co włączą tę usługę w okresie promocyjnym mają ją bezpłatnie i na stałe, czyli nie tylko do końca kontraktu, ale dopóki mają aktywny nr lub dopóki sami jej nie wyłączą.

  • -1

    24.  2010-01-21 21:13:53

    @ 23 Pracuje W Plusie a czy dziala to tez w iplus na karte ?? hmhmhmh ... ???

  • 0

    25.  2010-01-21 22:05:23

    jeśli chcecie program pokazujący ilość danych z podziałem na dzień i noc, ściągnijcie najnowszą wersję top net info

  • 0

    26. ~  2010-01-21 22:47:02  host: 94.254.233.202

    A ja Wam zazdroszcze, macie dobry zasięg w miastach i gęstą sieć. W takiej Rawie Mazowieckiej jest tylko po jednej stacji Plusa, Playa i Ery, i to jeszcze chyba ze słabym dosyłem do stacji. W odległości 10 kilometrów z anteną zewnętrzną do modemu tylko Plus i Play chodzi, ale ponieważ jest tylko jeden node to w godzinach szczytu robi się padaka, zwłaszcza w Playu, chociaż w Plusie też kiepsko w porównaniu z Warszawą czy Łodzią. Częściowo może to kwestia odległości, ale nie tylko, bo jak było jeszcze mało userów to nawet play wymiatał ładnie 1 mbit/s. Poza tym chciałem kiedyś zobaczyć jak chodzi Plus niemal pod samą stacją - wziąłem laptopa i rozczarowałem się - ledwie jakieś 500-600 kbit/s ok. godz. 16. Ale to było jakiś czas temu, nie wiem jak teraz...

  • 0

    27. ~  2010-01-22 01:03:37  host: 212.2.99.194

    Czy zamawiajac na iPlusa przez www sa jakies dodatkowe profity ???

  • 0

    28. ~plusik  2010-01-22 13:07:51  host: chello089075081188.chello.pl

    do 11 w aplikacji Iplus manager jest zakładka dotycząca ilości wykorzystanych danych!! sumaryczna i bieżąca!! wystarczy poszukać!!

  • 0

    29. ~tomala  2010-01-27 20:50:48  host: 212.2.101.59

    a co sie stanie jak przekrocze swój limit 1 gb według umowy jaka bedzie predkosc po godzinie 24?? moze ktos na to odpowiedziec ?

  • 0

    30. ~pawel  2010-01-30 23:00:44  host: apn-95-40-137-139.dynamic.gprs.plus.pl

    Na jakiej zasadzie włącza się iplusopobieracz? Jest północ i już? Ostatnio po północy, mimo włączonej usługi, obniżyli mi transfer i musiałem dokupować........ banda złodzieji...

  • 0

    31. ~BUBU  2010-02-11 15:08:22  host: apn-77-113-157-58.dynamic.gprs.plus.pl

    MAM PYTANIE A CZY IPLUSOPOBIERACZ DZIAŁA JAK SIE PRZEKROCZY LIMIT DZIENNY??

  • 0

    32. ~rodzaj masła  2010-02-12 20:52:05  host: apn-95-41-155-230.dynamic.gprs.plus.pl

    31 Bubu LIMIT DZIENNY ?? Miesięczny chyba Jak przekroczysz to jak chcesz dalej siagac po północy za fri to musisz dokupić pakiet KPINA

  • 0

    33. ~grajek  2010-11-01 07:16:46  host: chello087207035225.chello.pl

    ipluspobieracz = od 12-9 jest, 100gb też jest... ale haczyk w regulaminie- "nocą mogą być przerwy w dostawie netu" i są oczywiście, a prędkość netu który dostarczają max 3kb!!

  • 0

    34.  2010-11-01 07:32:45

    3kb/s chodzi tak jakby z przycięciem. A haczyk jest, bo operator nie jest pewny do końca, jak sieć to wytrzyma.

Dodaj swoją opinię