Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPlusa weź na próbę

iPlusa weź na próbę

sirmark 17 Czerwca 2008 07:41

0 0

Plus wprowadził nową odsłonę promocji bezprzewodowego dostępu do Internetu - iPlus weź na próbę dla Ciebie 2. W ramach oferty klient ma możliwość przetestowania działania iPlusa. Jeśli nie będzie zadowolony z oferty, w ciągu 7 dni może rozwiązać zawartą w ramach promocji umowę i zwrócić sprzęt.






Promocją są objęte następujące modemy:
- modem zewnętrzny iPlus USB Huawei E220 HSDPA 7,2 Mb/s
- iPlus ExpressCard Huawei E800 HSDPA 7,2 Mb/s + adapter PCMCIA

Klienci, którzy nie będą zadowoleni z oferty i zdecydują się zwrócić sprzęt oraz rozwiązać umowę, zobowiązany będzie do zapłaty abonamentu proporcjonalnie do liczby dni, w których aktywna była karta SIM. Nie zostanie także zwrócona opłata aktywacyjna w wysokości 50 zł netto.

Zobacz: regulamin promocji "iPlus weź na próbę dla Ciebie 2".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~`  2008-06-17 15:20:56  host: 212.160.172.70

    nie rozumiem tej promocji, w końcu prawo konsumenta gwarantuje możliwość rozwiazania umowy w ciągu 10 dni od jej zawarcia i zwrot sprzętu, więc o co chodzi?

  • 0

    14. ~tepsiaczek  2008-06-17 16:06:20  host: 212.160.172.70

    @13 - TYLKO w przypadku umów podpisywanych poza lokalem przedsiębiorstwa...

  • 0

    15. ~tepsiaczek  2008-06-17 16:14:14  host: 212.160.172.70

    a tak ogólnie to nawet fajna oferta na urlop - idziesz do salonu orange piszesz umowę na 7 dni, jedziesz (byle nie zbyt daleko) na urlop, wracasz na 1 dzień do miasta - oddajesz, idziesz do sąsiedniego salonu PLUS - piszesz umowę na 7 dni, wracasz na działkę/kwaterę agro itp, wracasz z urlopu, oddajesz I tym prostym metodem masz w "głuszy" neta przez 2 tygodnie... prawie ;-) (tylko nie piszcie że to ponad 100 zł kosztuje bo to śmieszne ;-) )

  • 0

    16.  2008-06-17 16:23:25

    ale tu wszyscy znają się na prawach... ;-)

  • 0

    17. ~tepsiaczek  2008-06-17 16:32:57  host: 212.160.172.70

    @16 wlo - popolemizuj...

  • 0

    18. ~boryna  2008-06-17 20:03:43  host: chz5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    takie rzeczy powinny byc w standardzie, nie rozumiem czego podobne uslugi u innych opow nie sa do przetestowania. lipa. plus troxche ruszyl glowa i dzieki temu zyska knowych klientow i jak znam zycie inni operatorzy zaraz wprowadza cos podobnego, zeby nei byc gorszymi tylko zadnemu sie nei chcialo na taki pomysl wpasc!

  • 0

    19.  2008-06-17 20:09:01

    ~tepsiaczek - o czym? przecież i tak każdy uważa, ze taka oferta jest po to, żeby "wycyckać" operatora i "pokorzystać" za friko ;-)

  • 0

    20.  2008-06-17 20:10:17

    mnie interesuje, czy ktoś korzystał z urządzenia, o które pytałem (albo podobne - nie mówię o tym konkretnym a o dzieleniu takiego łącza) - jak to się sprawuje i czy nie ma problemów z modemami...

  • 0

    21. ~  2008-06-17 20:11:12  host: cie61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ty no jest spoko. Zawsze jak nie będize działać tak jakbyśmy chcieli to można zwrócić, ale w to wątpie. Ale jak to osiąga 7,2 MBita to niezle!

  • 0

    22. ~nofuture  2008-06-17 21:59:21  host: elw250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za testowanie możliwości i wydolności sieci przez potencjalnych klientów trzeba opłacić haracz w postaci bezwrotnej aktywacji. Żenua... Nie skorzystam i nie będę testerem za 50 zł. Powinni się cieszyć, że ktoś sprawdza możliwości opa w danej lokalizacji i sami powinni za to zapłacić te 50 zł. Banda.

  • 0

    23.  2008-06-18 00:01:46

    nofuture: Rozumiem, że jesteś targetem za 20 PLN-ów miesięcznie:) Żenua...

  • 0

    24. ~  2008-06-18 00:02:17  host: f96-018.opera-mini.net

    a mi sie podoba ta oferta. wole wydać pięć dych niż płakać przez dwa lata. napewno zawitam w salonie plusa jak tylko uda mi sie wywalić tą zasraną viste z mojego lapka.

  • 0

    25. ~niop  2008-06-18 00:16:58  host: 73-104.unused.derbynet.waw.pl

    W dzisiejszych czasach za wszystko trzeba płacić. A kolega nofuture, to chyba jeszcze się nie przestawił. Obecnie mamy Najjaśniejszą Rzeczpospolitą jakby ktoś się jeszcze nie obudził. A propos iplusa, to wystarczy poczytać trochę fora internetowe, żeby wiedzieć, że jest to najlepszy bezprzewodowy internet obecnie w Polsce.

  • 0

    26. ~tepsiaczek  2008-06-18 09:58:25  host: 212.160.172.70

    tak jak napisałem - całkiem fajna oferta jak na "urlopowy" wyjazd... Fakt że urlop+net=praca czyli nie_urlop ;-) ale... Gdy na co dzień używam neo (albo innego stałego) w domu a na sporadycznym wyjeździe "niezbędnie niezbędny" mi net to jest to "jakieś" rozwiązanie... Koszty wtedy nie mają takiego znaczenia...

  • 0

    27. ~  2008-06-24 00:31:59  host: cju198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tepsiaczek, nie przesadzajmy, ale faktycznie sumienie nie pozwala mi do konca sie z toba nie zgodzic :) W kazdym razie mobilny necik wygoda, ciekaw jestem tylko jakz realnymi predkosciami iPlusa.

  • 0

    28. ~baron  2008-06-25 09:02:22  host: nat-mo5.aster.pl

    Zawsze można znaleźć hotspota na wyjeździe, ale faktycznie iPlus daje większą swobodę. Miałem wcześniej neta z orange i chodził gorzej. Tu przynajmniej w mieście są transfery na poziomie >2Mbit. Co do testów to nikt operatora nie wycycka bo i tak zapłacić trzeba a mało kto zwraca, bo do dobrego się łatwo człowiek przyzwyczaja.

  • 0

    29. ~  2008-06-26 23:14:31  host: chr77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    baron - tez mi sie tak wydaje. PO pierwsze net iPlusa jest dobry, a po drugie jest lepszy niz orange. Stad wydaje mi sie ludzie beda brali te modemy i nie bedzie za wielu narzekań.

  • 0

    30. ~artek  2008-06-27 13:08:53  host: cir16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale czemu tylko plus ma mozliwosc przetestowania uslugi, czyzby inni operatorzy sie czegos obawiali? popularnosc wymaga pewnego poswiecenia

  • 0

    31. ~justyna  2008-09-25 13:20:35  host: 213.25.189.50

    czy mozecie mi powiedziec jak dział ten iplus , oczywiscie mam na mysli jak internet juz bez wzgledu na ta promocje , moze ktos z was ma jakies porównanie co do innych ofert ..

  • 0