Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPlus szykuje ciekawe promocje

iPlus szykuje ciekawe promocje

WitekT 14 Stycznia 2008 15:18

0 0
Plus szykuje w najbliższym czasie promocje, w których obniżony zostanie abonament w usłudze iPlus przy podpisaniu umowy na 24 miesiące.

W planach iPlus dla Ciebie 110 oraz iPlus dla Firm 89, abonament będzie obniżony o 50% przez pierwsze 5 okresów rozliczeniowych.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2008-01-14 15:57:51

    Ta, za male limity za duże pieniądze. Kiedyś była wyprzedaż za pół ceny z umową na rok - chyba lepsza propozycja.

  • 0

    6. ~  2008-01-14 15:59:17  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    kto ma lepszy mobilny.internet:czy jest to orange cz iplus!!

  • 0

    7.  2008-01-14 15:59:52

    Tak naprawdę zwiększeniem limitu Plus dobiłby konkurencję ;) no ale po co konkurować jak tort jest równo na 3 podzielony ...

  • 0

    8. ~  2008-01-14 16:12:33  host: inet20908na-2.eranet.pl

    Juz lece po 3 aktywacje , nie ma to jak zabojczy gprs Plusa z rabatem 50% przy umts/hsdpa Ery. Jak sie nie ma czym konkurowac , to obniza sie cene za proponowane badziewie , a ze frajer zlapany na dwa lata bedzie smigam 4KB/s az go bedzie w fotel wgniatac , to juz nie Plusa problem , bo widzialy galy co braly hehe.

  • 0

    9. ~berdys  2008-01-14 16:50:26  host: 32.grybow.net.pl

    w tytule newsa jest blad ;p powinno byc "iPlus szykuje nowe promocje" ;)

  • 0

    10.  2008-01-14 16:57:16

    Niektórym te limity wystarczają, no chyba że ktoś chce zastąpić miedź.

  • 0

    11.  2008-01-14 17:26:16

    PiotrM - Niektórym zgoda :) pewnie tym co mają gprs i edge to te limity są ok ale dla umts/hsdpa są one bardzo niskie , wielu ludzi nie lubi miedzi :-) między innymi ja ;D Po co mi miedź jak to samo mam w powietrzu :-) Zaznacze że używam internetu normalnie bez szaleństw :) i mnie Cię zapewnić że w hsdpa te 4gb to na tydzień tylko wystarczą jeśli ktoś choć trochę używa przez internet multimediów a nie tylko czyta www .

  • 0

    12.  2008-01-14 17:29:34

    Ja przez te limity często nie mogę wejść na tvn24.pl, video.gazeta.pl itp - nie mówiąc już o zwiastunach filmów co często ważą po kilkadziesiąt mb i więcej o słuchaniu radia stream nie marzę nawet :)

  • 0

    13. ~klient  2008-01-14 17:31:07  host: fgl138.internetdsl.tpnet.pl

    a wiadomo kiedy wejda te promocje? wlasnie sie zastanawiam ale nad iPlus dla firm 49. Czy promocja bedzie dotyczyc tylko wyzszej taryfy?

  • 0

    14. ~  2008-01-14 17:43:30  host: inet20908na-2.eranet.pl

    ***szalony , ogladasz to przez komorke czy lapka? W najnowszym sofcie n95 8gb mozna juz korzystac z zasobow wideo , czy jest to kwestia dodania do softu Flash Lite 3.0? Czy zainstalowanie Flasha 3.0 na karcie/w pamieci , sprawilby , ze na innych symbianowych Nokiach mozna by przegladac zasoby wideo.gazeta.pl , wspomnianego tvn24 i YouTube? Czy raczej musi byc on scisle "wprzegniety" w soft?

  • 0

    15. ~  2008-01-14 17:48:39  host: inet20908na-2.eranet.pl

    Niejako przy okazji - udalo Ci sie uruchomic Twoje ulubione TokFM? Bo mi na CorePlayerze smigalo. RmfFM i Zetka na darmowym Internet Radio tez.

  • 0

    16.  2008-01-14 17:58:31

    Issa przez lapka a podcasty często przez komórkę bo wygodnie :) Co do flash3 na s60 to narazie jest to wersja beta nie sprzezona z hardware telefonow - w przeglądarce plików flv jeszcze nie otwiera , co prawda jest emtube ale to nie to samo co oglądanie filmów bezpośrednio na ekranie.

  • 0

    17. ~Adi  2008-01-14 19:13:45  host: 078088200003.wlb.vectranet.pl

    Poco komu interenet tak? To jest dla ludzi co są co chwile w innym miejscu i potrzebuja neta - ja nie powiem , mam laptopa i by sie takie cos przydalo - ale patrzac na te limity to odstrasza 0,5-1Gb w najtanszych opcjach to jest kilka dni smigania po internecie - wole moja vectre a jak jestem gdzies indziej to wtedy moge z karty odpalic neta ale nie powiem bo gdyby nie tak niskie limity to bym kupil takie cos

  • 0

    18.  2008-01-14 19:47:30

    Bezprzewodowy net jest fajny, ale te limity 2GB w najnizszych opcjach to by bylo rozsadne minimum. Jestem zwolennikiem bezprzewodowego netu, ale kabel jest jednak pewniejszy. Ale jako drugie lacze w domu czemu nie...

  • 0

    19. ~Psion  2008-01-14 19:51:58  host: 87-205-234-155.adsl.inetia.pl

    do 11. ..nawet te limity to lipa gdy mam EDGE, więc jak do konca umowy (a zostało mi pare -cy) nic się nie zmieni to po prostu zrezygnuję - generalnie obejdę się hotspotami (normalnie mam miedź), więc żadna zachęta do zmiany na szybszy iPlus (a nie ściagam żadnych zbednych rzeczy - tyko pracuję).

  • 0

    20. ~pawlikkk  2008-01-14 20:16:23  host: apn-77-115-183-36.gprs.plus.pl

    nom, ten 1GB w iPlusie to porażka, filmów nie ciągne tylko co po www skacze, i starcza mi to na 10dni a 20dni mam na ograniczniku ;-/// 5GB na miesiac powonno być!!! jak nie to we wrześniu pa!

  • 0

    21. ~kos  2008-01-14 20:38:04  host: chello089077095053.chello.pl

    no zobaczymy co z tego wyjdzie;)

  • 0

    22. ~k  2008-01-14 21:04:36  host: bkc85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak narzekacie, a jakie limity przy podobnych kosztach ma konkurencja? większe? mnie 1GB czasem wystarczy, czasem nie. Mam telefon z HSDPA i uzywam go jako modemu dość często. Fakt, że do poczty i stron - ale mobilny dostęp nie został stworzony aby zastąpić miedź, a jako uzupełnienie. I to należy brać pod uwagę, zanim zaczniecie lamentować. Mielibyście limity 3 razy większe, to płakalibyście, że P2P wam wycinają...

  • 0

    23.  2008-01-14 21:33:13

    To może i ja się wypowiem. Z trojga złego, w tej najniższej opcji abonamentu, iPlus i tak najlepiej wypada. W takim Orange Free, po 512MB transmisji, spada prędkość do 16kbps. W iPlusie dzieje się to po 1GB, zaś prędkość po redukcji to ok. 24-32kbps (i tak dramat). Do zwykłego przeglądania stron ten 1GB jeszcze wystarcza, a właściwie wystarczał - obecnie, przy za-youtube-ieniu świata, nawet mój aktualny limit na długo nie wystarczy. Przy przedłużeniu umowy uzyskałem 2GB limitu w cenie 60zł brutto, umowa na 12mies, bez modemu. Patrząc na analogiczną ofertę w Orange, też następuje przy tym wariancie podwojenie ilości transferów - z 512MB do 1GB :/ Informacyjnie dodam, że korzystam z HSDPA, a wiem, że i od tego zależy jak będzie się pracowało w sieci / jakie będą wymagania i przyzwyczajenia (obsługiwałem klientów Orange Free pod *800).

  • 0

    24. ~dechomenon  2008-01-14 22:41:13  host: host207-4.kaskada.net

    niedługo powinno być 5GB w tym wyższym planie taryfowym...

Dodaj swoją opinię