Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPlus simdata z modemem

iPlus simdata z modemem

WitekT 21 Sierpnia 2006 17:35

0 0

simdata mOd 21. sierpnia oferta iPlus zostaje rozszerzona o ciekawe rozwiązanie o nazwie iPlus simdata z modemem.

Zestaw iPlus simdata z modemem zawiera:
zestaw startowy iPlus simdata, czyli kartę SIM działającą w systemie prepaid ze specjalnie przygotowaną na potrzeby transmisji danych taryfą oraz kwotą początkową w wysokości 20 zł, do wykorzystania na transmisję danych oraz inne usługi dostępne w ramach oferty,
modem iPlus PCMCIA Option Globetrotter GPRS, który umożliwia swobodny, bezprzewodowy dostęp do Internetu wszędzie tam, gdzie jest zasięg sieci Plus.

Cena zestawu wynosi 549 zł brutto.

Jest to pierwsze i jedyne na polskim rynku kompletne rozwiązanie do transmisji danych w systemie pr-paid, składające się z modemu i karty SIM umożliwiającej dostęp do Internetu bezpośrednio po włożeniu jej do urządzenia. Klient nie musi podpisywać z operatorem żadnej umowy, nie otrzymuje też comiesięcznych rachunków.




Oferta została przygotowana z myślą o początkujących internautach oraz osobach, które z Internetu korzystają nieregularnie. To oferta także dla tych, którzy nie chcą wiązać się z operatorem telefonii komórkowej umowami terminowymi.

Dla klientów, którzy zakupią zestaw iPlus simdata z modemem, przygotowano specjalną promocję Internet przez 9 miesięcy za złotówkę. W jej ramach osoby, które zakupiły zestaw iPlus simdata z modemem i zdecydują się podpisać roczną umowę wybierając plan cenowy iPlus, mogą korzystać z nieograniczonego dostępu do Internetu tylko za 1 zł miesięcznie aż przez 9 miesięcy! Wystarczy udać się do jednego z punktów sprzedaży Plusa, zabierając ze sobą zestaw iPlus simdata z modemem oraz fakturę wystawioną za jego zakup.

Zestawy iPlus simdata z modemem dostępne są w sieci sprzedaży Plusa oraz w najlepszych sklepach ze sprzętem komputerowym na terenie całego kraju.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~  2006-08-21 17:43:11  host: aasx122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co w tym ciekawego? Jest to typowa wyprzedaż. Nie idzie w post-paid trzeba sprzedać w pre-paid. Nie dziwi mnie nawet 9 miesiecy abo za 1 zł. Do tego tylko GPRS...

  • 0

    2.  2006-08-21 17:51:12

    GPRS - przypomnę to ok. 60 kb/s
    Mocniej zawieje i neta nie ma :)
    Jeżeli już ktoś myśli o necie w taki sposób to lepiej kupić najtańszy telefon z EDGE, najlepiej klasy 10 - wtedy transfer to ok. 300 kb/s - to już coś.
    Ale i tak cieszy sam fakt inicjatywy :)

  • 0

    3.  2006-08-21 17:54:43

    kamil1221: napisz mi na priv jak korzystac z tego calego EDGE w 6230i

  • 0

    4. ~bigman  2006-08-21 17:56:23  host: aab234.internetdsl.tpnet.pl

    To juz lepiej kupic Nokie 6810 w mPunkcie za 249 zl (ma EDGE) i do tego sam starter SimDaty. Wyjdzie i taniej i szybciej.

  • 0

    5. ~khak  2006-08-21 18:02:25  host: chello087207246101.chello.pl

    Podczepiasz Nokie do laptopa lub kompa przez BT (lub kabel na usab) i wybieras zpolaczenia internetowe. I juz masz szybciej niz przez modem z tej oferty.
    Nokii 6810 juz nie ma w mpunkie

  • 0

    6. ~mirekb  2006-08-21 18:02:29  host: apn-99-88.gprspla.plusgsm.pl

    albo motke v235 lub nokie 6020 czy 6021 srednio za250pln uzywane i po cuz ten modem..i tak tego nikt nie kupi ale...pieknie hula na edge simdata i na uplinku i downlinku lepiej niz myslalem,polecam

  • 0

    7.  2006-08-21 18:42:56

    ja polecam jakikolwiek siemens od serii m55 z gprsem. hula az miło. aha czasem jest problem z kablem. musi miec funkcje transmisji danych. ja mam teraz jakis usb z allegor z podpietym oddzielnie zasilaniem zeby mi sie jednoczesnie ładowała bateria. btw wlasnie siedze na simdacie bo jestem na wczasach ;-))

  • 0

    8.  2006-08-21 20:51:32

    No własnie- podłączanie się poprzez telefon szybko zużywa baterię.
    Ps. Z tym internetem przez 9 mcy za zeta to jak to jest? Na ile trzeba podpisać tą umowę?

  • 0

    9. ~  2006-08-21 22:16:27  host: duz130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ile może kosztować ściągnięcie jednego pliku 700 MB podzielonego np. na 10 wątków w download managerze? Płaci się za każdy wątek czy jak?

  • 0

    10.  2006-08-21 23:41:25

    SimData nie nadaje się do ściągania plików. Za 700 MB zapłacisz ponad 200zł. Jeżeli chcesz ściągać pliki to weź sobie dostęp "nieograniczony", ale nie większy niż 1 lub 2 GB ;)
    Interesująca w tej promocji jest oferta abonametowego dostępu, w której pełny abonament płaci się tylko za 3 miesiące z 12. Na stronach plusa coś cicho o tej promocji.

  • 0

    11. ~zorro  2006-08-22 01:50:58  host: apn-99-86.gprspla.plusgsm.pl

    *kamil - gprs jest wolniejszy niż 60 kb/s, maksymalnie osiągam 50. Ale co do jakości Simdaty na GPRS nie mam zastrzeżeń... Mam ją ponad rok i działa bez względu na pogodę. A EDGE? jeszcze nie wszędzie jest :( Ja mam Siemensa C65 i tylko problem jest z ciągłym ładowaniem baterii.

  • 0

    12. ~marek  2006-08-22 09:42:42  host: pradnikc.gemini.net.pl

    To gdzie moge miec neta z komorki najtaniej bo z tej promocji nic nie rozumiem.Nie chce kupowac modemu za 560 zl a tylko umowe podpisac czy tak sie da?

  • 0

    13.  2006-08-22 09:44:17

    nie rozumiem trochę tej promocji - skoro to prepaid to jaki jest abonament przez 3 miesiące umowy? najpierw płacę 1 zł / miesiąc i mam unlimited a potem? Mogę włożyć sobie sim'a do innego modemu i używać też edge/wlan?

  • 0

    14.  2006-08-22 12:00:07

    Ja tam się nie bawię w jakieś modemy. Kupiłem niedawnow mPunkcie N6810, zapakowałem SimDATĘ i działa. Fakt, że wyciągam do 115kb/s, ale mi to wystarcza w domu (GG, strony, poczta). Co do tej promocji z abo za złotówkę, to po co kupować "prepejda" i zaraz po tym umowę? I to z modemem GPRS. Śmieszni jacyś są...

  • 0

    15. ~drak  2006-08-23 13:47:01  host: apn-99-85.gprspla.plusgsm.pl

    Nie wiem czy SIMDATA będzie śmigać na EDGE,bo oferują chyba tylko przez GPRS.Ja wyciągam na GPRS 115kb/s.

  • 0

    16. ~  2006-08-23 19:24:02  host: pd229.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl

    Simdata śmiga po EDGE, a jeszcze szybciej po UMTS. Bardzo dobra usługa dla tych co nie potrzebują więcej niż 200 MB mobilnej transmisji miesięcznie lub potrzebują na jej czas krótszy niż lojalki u operatorów. A swoją drogą UKE mogłoby coś zrobić z tymi lojalkami.

  • 0

    17. ~kruk  2006-08-23 19:30:29  host: apn-100-186.gprsbal.plusgsm.pl

    SIMDATA śmiga w gprs edge i umts..w zależności od zasięgu i możliwości sprzętowych delikwenta...;p

  • 0

    18. ~ryki  2006-08-25 19:28:34  host: apn-99-83.gprspla.plusgsm.pl

    a ja używam taniego sagema jako modemu iPlus_abo i raczej nie narzekam, kabelek usb za 15 zł, podpiąłem zasilacz 5v bezpośrednio pod styki baterii... nie wiem tylko czy np modemy pcmcia czy usb nie dają lepszej (jakiejkolwiek ?) kompresji transmisji.
    mieszkam na takiej wsi, ze edge to tu maja jedynie łopaty ;)

    krótki opis: http://www.tanatum.webpark.pl/

  • 0

    19. ~berdys  2006-08-26 17:06:09  host: pb31.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl

    za okolo 500 zeta mozna kupic Option globtrotter z umts na allegro... albo lepiej poszukac czegos na USB uzywanego za 100 zlotych ;) ehhh tak wiem, marudze itp ;)

  • 0

    20. ~plo  2007-05-03 17:58:37  host: chello087206097127.chello.pl

    jak ktoś ma UMTS w telefonie i mieszka np. w Wa-wie to mu dopiero śmiga ;)

Dodaj swoją opinię