Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPlus dla studenta

iPlus dla studenta

LuiN 4 Maja 2010 08:12

0 0
Od 30. kwietnia obowiązuje promocja, w ramach której studenci mogą podpisać umowę na Internet iPlus za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej.

Oferowany abonament to iPlus student 39 w cenie 39 zł miesięcznie. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące, a opłata aktywacyjna wynosi 50 zł. W ramach abonamentu klient otrzymuje comiesięczny pakiet 3 GB transferu, rozliczany co 1 KB i modem HSPA w promocyjnej cenie (od 1 zł).

Zobacz: regulamin promocji Plus dla Studenta (plik .pdf; 43 kB).


Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2010-05-04 08:19:22  host: 109.243.4.38

    byle nie śmigał jak play http://www.youtube.com/watch?v=2vj7xHn-T6o

  • 0

    2.  2010-05-04 08:52:43

    Teraz gdy studenci maja dostep w akademikach do internetu bez ograniczen z predkosciami do 100mega oferty tego typy sa chyba nie trafione. Studenci to sciagaja mase rzeczy wiec co im po limicie transferu na jeden wieczor.

  • 0

    3. ~  2010-05-04 08:52:52  host: t08-16.opera-mini.net

    Chyba nienajgorzej, szkoda tylko, że umowa na dwa lata.

  • 0

    4. ~  2010-05-04 08:54:08  host: t08-16.opera-mini.net

    @2: Nie każdy student mieszka w akademiku.

  • 0

    5. ~  2010-05-04 08:57:51  host: 213-92-154-135.serv-net.pl

    39zł za mobilny o jest drogo

  • 0

    6. ~cheap  2010-05-04 09:00:18  host: host4-207.btk.net.pl

    odpada. 24 m-ce to nie oferta studencka.

  • 0

    7. ~ddd  2010-05-04 09:15:31  host: 212.160.172.70

    spokojnie, idą wakacje, ludzie wyjeżdżają, zaczną sie promocje operatrorów odnośnie internetu mobilnego :)

  • 0

    8. ~timur  2010-05-04 09:58:46  host: aavh70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Małe pocieszenie, jak się studia ukończyło 3 lata temu. Może promocja też dla absolwentów będzie? ;) Warunki zaś niezłe jak na Plus, ale w skali rynku bez rewelacji

  • 0

    9.  2010-05-04 10:00:10

    O proszę!Czyli można dać ofertę internetową w Plusie z taktowaniem co 1kB.Szkoda,że nie dla wszystkich.Skandalem jest pobieranie opłaty aktywacyjnej,ale to nie tylko w tej sieci,niestety.

  • 0

    10.  2010-05-04 10:00:12

    Nic szczególnego w kwestii ceny : Ale pewnie jakość lepsza niż u orangutana i pleja.

  • 0

    11. ~xxx  2010-05-04 13:25:17  host: 088156223133.bialapodlaska.vectranet.pl

    Umowa jest na 18 miesięcy!

  • 0

    12. ~xxx  2010-05-04 13:33:37  host: 088156223133.bialapodlaska.vectranet.pl

    „iPlus dla Studenta” to oferta dedykowana studentom uczelni wyższych oraz nauczycielom. W promocji przez cały okres trwania 18-miesięcznego kontraktu do wykorzystania jest 3 GB miesięcznego transferu bez ograniczeń za jedyne 39 zł miesięcznie (z VAT). Dodatkowym benefitem jest dwuletnia licencja na jeden z najlepszych na rynku pakietów antywirusowych Kaspersky Internet Security 2010 za 1,22 zł (z VAT).

  • 0

    13. ~r  2010-05-04 16:25:07  host: 188.33.46.168

    #1: Jak dla mnie może chodzić podobnie jak Play: http://www.speedtest.net/result/803532437.png Może zmień sobie modem na taki, który obsługuje HSDPA. Tylko jasne, po co, nie dałoby się wtedy stękać na forum

  • 0

    14. ~kello  2010-05-04 22:17:25  host: host-81-190-66-110.gdynia.mm.pl

    zobaczymy co bedzie jak plus wystartuje z oferta komercyjna szerokopasmowego netu na cdma420

  • 0

    15.  2010-05-05 10:35:39

    ja mam iplusa dla studentow za 39zl. ale 2gb na 18 miesiecy

  • 0

    16.  2010-05-05 11:05:38

    PS. kontaktowalem sie z BOK. Mogłbym zmienic na 3gb ale wtedy iplusopobieracz za 10zl :/ wiec sie nie oplaca mi.

  • 0

    17. ~tajfun  2010-05-05 15:15:16  host: inet20909nc-0s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    to jak doliczyc sobie iplusopobieracza to jest bardzo dobra oferta, a miec iplusa na abonament i nie korzystac z iplusopobieracza to nie grzech, to glupota :)

  • 0

    18.  2010-05-06 22:05:52

    dla mnie nie bo mam teraz pobieracza za darmo bo zalapalem sie na promocję.

  • 0

    19. ~greg  2010-10-02 00:09:25  host: chello089077179093.chello.pl

    Dzisiaj byłem w punkcie Plusa z chęcią skorzystania z promocji "iPlus dla studenta". Po wypełnieniu wszystkich papierów, okazaniu legitymacji studenckiej nadszedł czas na oczekiwanie na aktywacje... Po czekaniu około 45 minut przyszła odpowiedź negatywna, aktywacja pod warunkiem wpłacenia kaucji w wysokości 760 zł !! De facto koszt umowy 18 miesięcy x 39 zł wynosi 702 zł... To ja mam pytanie, po cholerę nazywają to ofertą dla studentów, kiedy student nie może z niej skorzystać?! PS. Nie posiadam żadnego kredytu, nie posiadałem żadnego kredytu, nie zalegam nigdzie z pieniędzmi, do tego dorabiam sobie... PLUS to żałosna firma !!

Dodaj swoją opinię