Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPlus dla każdego!

iPlus dla każdego!

WitekT 29 Września 2005 16:00

0 0

Od 3. października każdy abonent sieci Plus GSM będzie mógł zamówić usługę iPlus do posiadanej przez siebie aktywacji na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Za 49 zł netto (biznes) bądź 60 zł brutto (prywatni) będzie można korzystać z usługi iPlus na zasadach ogólnych. Główne cechy to:
dowolność wykorzystywanej technologii - GPRS, EDGE, UMTS,
limit transferu, po którym mogą zmienić się warunki świadczenia usługi - 1 GB,
brak pakietu SMS-ów jak w ofercie dedykowanej.

Usługę będzie można uruchomić poprzez Biuro Obsługi Klienta, bądź też za pomocą SMS-a bądź e-bok.




Prosimy o nie telefonowanie do Biura Obsługi Klienta, gdyż pracownicy nie mają jeszcze możliwości jej uruchomienia.

Oficjalna wiadomość prasowa ma ukazać się 30. września.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2005-09-29 16:07:33

    Tak wchodzi do tego wap oraz Internet, wszytsko rozliczane chyba 1kb:).

  • 0

    3. ~to tylko ja  2005-09-29 16:21:11  host: diz11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT skad takie info ?:) bo ja jeszcze nic o tym nie wiem :) przed ostatnie zdanie gniecie ;)

  • 0

    4.  2005-09-29 16:37:09

    WitekT: a co z Plus Nieskończoność? podobno przedłużona do 30 czerwca 2006 dla tych co mają usługę aktywną, od 1 października nie będzie można aktywować. Czy dadzą coś w zamian, bo nie wiem czy mam aktywować sobie PN :)

  • 0

    5.  2005-09-29 16:55:45

    fajnie ale dlaczego nie w simplusie?? ;)

  • 0

    6. ~to tylko ja  2005-09-29 17:12:45  host: diz11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kmis: Usługa Plus Nieskończoność została przedłużona do 31 Października tego roku informacje dotyczące nowej odsłony Plus Nieskończoność beda znane pod koniec tego tyg. najprawdopodobniej jutro

  • 0

    7. ~żbik  2005-09-29 17:22:34  host: dpa202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Konsultanci plusa jak zwykle niedoinformowani :) Nie wiem czemu ta sieć,starająca sie o wizerunek drogiej ale elitarnej pozwala soebie na tak notorycznie nicniewiedzących konsultanów

  • 0

    8.  2005-09-29 17:24:35

    żbik: a czytać umiesz? przedostatnie zdanie...

  • 0

    9.  2005-09-29 18:00:20

    Moim zdaniem jest to bardzo ciekawa i tania usługa. Plus pod tym względem wyprzedził konkurencję, nikt poza nim tego nie ma i do tego w takiej cenie :-)

  • 0

    10. ~blaizer  2005-09-29 19:41:05  host: aes235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PN tylko do końca pażdziernika, a nie do czerwca.

  • 0

    11.  2005-09-29 20:16:22

    ciekaw kiedy na telepolis zjmieni sie nazwa na orange nawet na gsmonline nie zmienili tylko idea

  • 0

    12. ~Slawek  2005-09-29 20:17:54  host: aqz213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czy plus planuje wprowadzić rozmowy nielimitowane do jednej osoby w sieci ? Są ludzie co kontaktują się z kilkoma tylko osobami i plus nieskończoność jest dla nich mało atrakcyjna cenowo

  • 0

    13. ~issa  2005-09-29 21:22:22  host: gprs5.plusgsm.pl

    Plus ostro przycisnął ostatnio , do tego rozszerzenie oferty 1069 połączenia lokalne w strefie 32(Katowice) i 22 (Warszawa). Zgadzam się , że przydałoby się wprowadzenie 3 darmowych numerów , ale to już tylko kwestia czasu pewnie.

  • 0

    14.  2005-09-29 23:45:49

    aresztsledczysluzewiec: mielismy dyskusje w tym takze na forum, czy dodac nowa kategorie (jak zrobilismy na poczatku) czy dokonac zmiany nazwy (jak zrobilismy docelowo).

  • 0

    15.  2005-09-30 06:47:04

    Krok w dobrą stronę ;-)

  • 0

    16. ~wlo  2005-09-30 07:58:11  host: apt220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    anonim z góry - na stronie domowej iPlus wszystko to jest dokładnie napisane ;-)

  • 0

    17. ~navar80  2005-10-02 10:26:48  host: 212.2.100.250

    Plus stał się niekwestionowanym liderem jeżeli chodzi o internet poprzez sieć komórkową i długo konkurenci go nie dogonią. Ale mogliby też wziąść się za swoich konsultantów i przedstawicieli w salonach bo ilekroć ich zapytam o jakieś szczegóły nowości(z ich własnej strony internetowej...) to zawsze nic nie wiedzą - ŻENADA!!! Czasem to mi się wydaje, że oni tam pracują za karę - niepodoba się to niech zmienią pracę... A poza tym Plus to kolejna sieć (po Erze), która wprowadza do oferty telefon (np.6230i), który pojawi się w sprzedaży (np. salonie firmowym!) niewiadomo kiedy...-ŻENADA!!! To wszystko świadczy albo o tym, że brak im profesjonalizmu albo co gorsze, że gdzieś mają klienta!

  • 0

    18.  2005-10-02 17:27:54

    ja jeszczen igdy nie maielm problemow z obsluga w Plusie, a co do tematu to niezle, szkoda tylk oze UMTS nie jest jeszcze zbyt popularny, ale skoro zaczynaja z takimi cenami to cieakwe co bedzie pozniej (po co piszecie 49zlnetto biznes i 60zl brutto prywatni, piszcie obie ceny brutto albo netto, to prawie to samo

  • 0

    19. ~GrzesD  2005-10-03 11:10:52  host: xdsl-3115.elblag.dialog.net.pl

    Takt? Ogolnie jak w Plusie... 100kB dla www i 10kB dla WAPu. Oddzielnie za wyslane i odebrane dane. Ale po co Ci takt w iPlus, skoro nie ma okreslonej ilosci MB/GB? :-)

  • 0

    20. ~  2005-10-04 17:23:45  host: gprs1.plusgsm.pl

    Hehehehe widze ze duzo osob kozysta z gprs-a w plusie :P ( po hoście) W iplusie jest wlasnie okreslona liczba MP zalezy jaki masz abonament... Najnizszy to chyba 500mb jak pamietam po przekroczeniu tego limitu dostajesz dostep tylko do gprs-a 5,5 kbs najwolniejszy...

  • 0