Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "iPlus dla Ciebie - Więcej lub Taniej" - dla przedłużających umowę bez modemu

"iPlus dla Ciebie - Więcej lub Taniej" - dla przedłużających umowę bez modemu

WitekT 20 Czerwca 2007 23:58

0 0
Plus wprowadził możliwość przedłużenia umowy na iPlusa bez zakupu modemu - albo ze zwiększonym limitem transferu (do 2 GB), albo ze starym limitem 1 GB, ale obniżonym abonamentem (z 60 zł do 50 zł).

Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy, kara za jej zerwanie przed czasem to 300 zł. Oferta dostępna jest tylko dla klientów prywatnych.

Zobacz: zobacz szczegóły promocji iPlus dla Ciebie - Więcej lub Taniej.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~maciejm  2007-06-20 23:59:37  host: chello089078133080.chello.pl

    Coś mi się tekst obcina..

  • 0

    2.  2007-06-21 00:30:10

    a nie wiecie co jest przy przedłużaniu Orange Free? Ja jeszcze to brałem pod nazwą Twój Internet...

  • 0

    3.  2007-06-21 00:34:29

    to całkiem nieźle jak Ci wystarcza to masz taniej jak nie masz większy limit ja uważam że super...

  • 0

    4. ~Szalony  2007-06-21 00:55:32  host: 212.2.101.17

    A co maja za oferte osoby ktore maja na firme numery ?

  • 0

    5.  2007-06-21 02:13:23

    No ta opcja z 2GB za kontynuację to bardzo konkretny bonusik :)

  • 0

    6.  2007-06-21 07:50:48

    Nazwa promocji sugeruje, ze można mieć zarówno "więcej" jak i "taniej". No cóż ale trudno wymagać od marketoidów, aby rozróżniali "lub" od "albo".

  • 0

    7. ~magik  2007-06-21 08:16:28  host: apn-99-40.gprspla.plusgsm.pl

    chyba bedzie sie cos działo w tej dziedzinie bo plus sie wystraszył :) moze ery ze podniesie limity np do 5 GB :) hehe oby ...

  • 0

    8. ~issa  2007-06-21 08:34:33  host: inet20908nb-1.eranet.pl

    No niestety jak napisal jakis analityk , bez inwestycji w transmisje danych nie bedzie pieniedzy i sie nie pomylil. Nawet 100gigabajtow za 60zl nie skloniloby nas do pozostania na Plusowym gprs , stad decyzja bez cienia skrupolow o ewakuacji do Ery. Lepszy wrobel w garsci niz golab na dachu.

  • 0

    9. ~  2007-06-21 08:35:40  host: apn-100-188.gprsbal.plusgsm.pl

    tylko że z tą obniżką ceny to się k.... szarpnęli, chociaż 20 PLN by dali, albo tak jak w abo 40%, ogólnie stweirdzam że shit ta oferta utrzymaniowa w iPlusie.

  • 0

    10.  2007-06-21 09:24:21

    Przynajmniej limit rozsądniejszy i cena :)

  • 0

    11.  2007-06-21 09:45:09

    i tak im to wiele nie pomoze. Oferta dla klientow indywidualnych jest slaba ...

  • 0

    12. ~and_@orange.pl  2007-06-25 14:07:31  host: 217.116.101.219

    Do d@arQ: Ja też mam starą taryfę w Orange pod nazwą "Licencja UMTS" i powiedzieli mi zarówno w BOK jak i w Propozycji że nie mają żadnej propozycji - nie ma oferty utrzymaniowej....Więc złożyłem wypowiedzienie umowy po tym jak pan z Propozycji powiedział, czytuję: " Marketing się nie postarał". A najsmutniejsze jest to że akurat byłem bardzo zadowolony, nadajnik tuż za oknem, maksymalne transfery UMTS.

Dodaj swoją opinię