Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPlus CDMA w sprzedaży od 14. marca

iPlus CDMA w sprzedaży od 14. marca

LuiN 4 Marca 2011 16:58

0 0
7. marca ruszają testy usługi iPlus CDMA. Sprzedaż komercyjnej usługi startuje 14. marca - dowiaduje się TELEPOLIS.PL

Na początku oferta dotyczyć będzie jedynie nowych aktywacji - zarówno w taryfach dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Sieć przewiduje 7-dniowy okres próbny, z możliwością wypowiedzenia w tym czasie umowy bez ponoszenia konsekwencji.

Na start oferty Plus przygotował trzy terminale: dwa modemy USB i jeden router Wi-Fi.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • -1

    6. ~Jaro070  2011-03-04 17:26:19  host: accn36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przecież Plus jest wlaścicielem Nordiska więc ceny będą podobne. - A jak się ma iPlus CDMA to można też korzystać z 3G?

  • 1

    7. ~swollov  2011-03-04 17:33:44  host: public100682.cdma.centertel.pl

    do 5 Jest. Wejdz i poczytaj http://www.nordiskpolska.pl/i.html

  • 1

    8.  2011-03-04 17:41:28

    Haczyki moim zdaniem są. Zapis w regulaminie promocji SUPERNOWA BEZ ZOBOWIĄZAŃ paragraf 2 punt 3 jest dziwnie sformułowany. Wg. mnie należy go czytać w ten sposób , że przy rozwiązaniu umowy trzeba zapłacić 384 zl kary .

  • 1

    9. ~swollov  2011-03-04 17:44:13  host: public100682.cdma.centertel.pl

    Moze i tak to trzeba czytac tylko napisane tam jest ze jesli nordisk zerwie umowe z winy abonenta czyli mozna to czytac inaczej

  • 1

    10. ~  2011-03-04 17:48:07  host: z24-04.opera-mini.net

    Jak sprawdzic czy jest sie w zasiegu CDMA420? Wedlug btssearch mam stacje ok 5km od domu ale diabli wiedza czy dziala?

  • 1

    11.  2011-03-04 17:51:26

    @9 no właśnie to jest dziwny zapis . tam podane są kwoty upustów , jakie otrzymuje klient i to daje do myślenia. Wiem , ze moja interpretacja to nadinterpretacja, ale raczej na podstawie doświadczenia, ale nie wyczytanie z regulaminu. Coś podejrzanie tanio oferują tę usługę, więc jestem podejrzliwy.

  • 1

    12.  2011-03-04 17:53:58

    @10 Na razie jedyna możliwośc sprawdzenia czy nadajki działa to zadzwonienie do Nordiska lub wysłanie mejla z zapytaniem. Dane kontaktowe na stronie Nordiska. Skoro Plus wprowadzi CMDA do swojej oferty to zapewne zaktualizuje swoją mapkę zasięgu już niedługo o pokrycie zasięgiem CDMA.

  • 0

    13. ~swollov  2011-03-04 18:00:06  host: public100682.cdma.centertel.pl

    do 10 Jesli chodzi o nadajniki to wystarczy sprawdzic w bts search, jesli chcesz wiedziec to wystarczy zadzwonic lub napisac do nordiska, a jesli jest wlaczony a nadajnik masz 5km od siebie to na 100% masz zasieg

  • 1

    14. ~sympatyczny  2011-03-04 18:04:16  host: 89-76-17-187.dynamic.chello.pl

    czyli to jest najtansza opcja na bezprzewodowy internet ze sporym pakietem na rynku...

  • 0

    15. ~mirekb  2011-03-04 18:52:12  host: v05-15.opera-mini.net

    wreszcie w plusie sie rusza..p4 z 4g,ptk i ptc z hspa +dc a tam nic nie było.piszcie maile do nordiska-szybko odpisuja czy jest zasieg.jak widac plus nie popelnil tego bledu co orange-zadnego modemu usb cdma/3g/edge-mam nadzieje ze to takie modemy bo jak tylko na siec cdma to lipa..limity-temat rzeka-jak dadza wiecej niz obecnie play i dobrze zareklamuja,moze pozniej nocne sciaganie to oferta cdma plusa ma szanse na duze powodzenie..w orange ktos po prostu chyba robi to cdma jak z łaski.wierze ze w plusie tak nie bedzie..ZTE pewnie robiło modemy podobnie jak i całą infre nordisk??

  • 1

    16. ~ala  2011-03-04 19:10:59  host: 31.60.86.109

    15.mirekb jak by PLUS chciał na poważnie CDMA, ma już lokalizację "dołoży" pasmo i jest zasięg oraz zasilanie z 3g... A tak pewno sieci nie są połączone. I będzie marka iPLUS a cała reszta Nordisk... taki MVNO o :-)

  • 0

    17. ~zainteresowany  2011-03-04 19:17:46  host: gaja.tpnet.pl

    Czy ktoś orientuje się czy modemy oferowane przez Nordisk lub Plusa obsługują także CDMA450 (Orange)? Jeżeli nie to przy przytkaniu się ich sieci z pojedynczym kanałem transmisyjnym 300zł pójdzie w błoto :(.

  • 0

    18. ~mario  2011-03-04 20:56:17  host: user-46-112-28-40.play-internet.pl

    KUPCIE SOBIE PISMO MOBILE INTERNET ,TAM MAPKA ZASIEGU CDMA JUZ JEST.

  • 0

    19. ~MARIO  2011-03-04 21:03:25  host: user-188-33-117-52.play-internet.pl

    BEDZIE INTERNET I SIEC DYSPOZYTORSKA CDMA.

  • 1

    20. ~mrk  2011-03-04 21:12:58  host: cvp6.internetdsl.tpnet.pl

    ~mirekb - przypominam że w orange są modemy usb cdma/3g/edge - Anydata ADU 635 i Anydata ADU 770

  • -1

    21. ~mirekb  2011-03-04 23:44:14  host: v01-16.opera-mini.net

    @20 zwracam honor..nie chce nabijac statystyk odwiedzin orange pl ;-) (od kilku lat sa nr1)

  • 1

    22. ~paolo  2011-03-05 08:47:00  host: 77-254-142-34.adsl.inetia.pl

    czy ktos wie jaki jest zasięg tego cdma? jaka jest szybkość transferu? czy opłaca się wogóle brać dziś internet na cdma czy może lepije poczekać na lte polsatu lub wziaść już internet polsatu?

  • 0

    23. ~...  2011-03-05 09:20:28  host: user-109-243-57-4.play-internet.pl

    @22 Przeczytaj @18, potem możesz zerknąć na mapę http://mapa.btsearch.pl/ i poszukać tam nadajników NORDISK- zasięg powinien być nawet w promieniu kilkunastu kilometrów bo to 420MHz. A czy już nadajnik odpalony to trzeba się dowiadywać w Nordisku/Plusie. Poza tym myślę że zasięg będzie łączony tak jak jest teraz w Orange. pzdr

  • 0

    24. ~  2011-03-10 15:30:45  host: dqa177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Troszke późno się obudzili z tym cdma, w Orange przecież jest już jakiś czas, a do końca roku mają zwiększać zasięg HSPA+DC

  • 0

    25. ~  2012-01-28 16:45:05  host: 46.77.2.213

    darmowe noce są napewno zadarmo?

Dodaj swoją opinię