Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ipla najpopularniejszą mobilną aplikacją VoD w Polsce

Ipla najpopularniejszą mobilną aplikacją VoD w Polsce

LuiN 20 Listopada 2015 14:30

7 4

Ipla w wersji na Androida przekroczyła liczbę 5 milionów pobrań. Czyni ją to jedną z najbardziej popularnych polskich aplikacji w Google Play oraz najpopularniejszą mobilną aplikacją VoD w Polsce.



Z myślą o zwiększeniu komfortu użytkowników przygotowana została nowa wersja aplikacji na urządzenia z system Android, która na chwilę obecną testowana jest przez losowo wybrane osoby. Etapowe wdrażanie produktu oraz informacja zwrotna od użytkowników pozwolą udoskonalić produkt końcowy.




Zaletą nowej wersji aplikacji jest większa intuicyjność korzystania i uproszczony proces zakupu. Na podstawie wybieranych treści aplikacja proponuje spersonalizowane rekomendacje filmów, seriali i kanałów TV, które mogą zainteresować użytkownika. Ponadto w sekcji "KANAŁY TV", w której można znaleźć 47 stacji, udostępniony został szczegółowy program telewizyjny.

Użytkownicy aplikacji Ipla Android posiadający telefon w sieci Plus, po powiązaniu swojego konta z numerem telefonu, mogą dokonywać bezpośrednich zakupów, doliczając opłaty za treści do swojego rachunku telefonicznego, a także korzystać ze specjalnego pakietu Ipla Plus. Pakiet ten pozwala na oglądanie wybranych treści bez reklam oraz dodatkowych opłat. Zawiera 6 kanałów telewizyjnych: Polsat News, Polsat News 2, Polsat Sport News, Superstacja, Polsat Cafe i Polsat Play oraz seriale, programy rozrywkowe i dokumentalne.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: ipla | vod | plus

w sumie: 27
  • 0

    8. ~pabloki  2015-11-20 16:11:06  host: user-188-33-238-159.play-internet.pl

    @5 z regulaminu zlinkowanego przez Patryka wynika że dotyczy też heyah , nawet na heyah karte

  • -2

    9.  2015-11-20 16:18:13

    Pabloki... może ty się obudź i dokładnie przeczytaj regulamin który podlinkowałem.
    Artykuł jest o pakiecie Ipla Plus który jest bezpłatny dla ofert abonamentowych jak i na kartę w Plusie.
    Nie potrafisz zrozumieć regulaminu własnego operatora, więc proszę już nie mieszaj...

  • -1

    10.  2015-11-20 16:34:38

    @8. Ale z tego regulaminu wynika że transfer danych dla T-Mobile nie jest bezpłatny. Wprowadzasz ludzi w błąd

  • 1

    11. ~pabloki  2015-11-20 16:38:31  host: user-188-33-238-159.play-internet.pl

    Patryk ten pakiet player multi był do niedawna dodawany bezpłatnie do niższych pinkconnectów, teraz zrezygnowano ale ludzie którzy to nabyli mają go dalej za darmo, tak samo był dla niższych planów głosowych. teraz tmobile sie wycofuje z tego powoli. Patryk ale ten pakiet ipla jest bezpłatny tylko przez pewien czas. t mobile też ma go bezpłatnie dla klientów na kartę , zarówno heyah jak i tmobile na kartę.

    dzwoniłem do plusa : aplikacja ipla jest bezpłatna przez pewien czas w zależności od wybranej oferty, nie ma realnie bezpłatnej wersji tej usługi która by zawierała np streaming. należy wykupić konkretny pakiet ipla. transmisja jest wtedy bezpłatna. (tylko że pakiety ipla sa droższe od tego co ma player.pl

  • 1

    12. ~pabloki  2015-11-20 16:40:08  host: user-188-33-238-159.play-internet.pl

    @10 z regulaminu wynika że jest bezpłatny przez cały czas trwania pakietu dla pakietu multi oraz 5 godzin w przypadku pakietu kids.

  • 1

    13. ~pabloki  2015-11-20 16:46:12  host: user-188-33-238-159.play-internet.pl

    Patryk np w ipla dla klienta plusa pakiet z filmboxami, axn-ami, kino polska (czyli to co daje tmobile do multi) oraz sport bedzie kosztował po okresie promocyjnym 20 zł . a w pakiecie od tmobile masz dwa kanały eleven plus filmboxy , axny, kino polska za 14,99 i dodatkowo masz kanały tvnu(tvn, style ,turbo , biś , tvn24. plus filmy i seriale bez reklam ) a w ipla zalacisz za to wiecej nawet jako klient plusa.

  • 2

    14. ~pabloki  2015-11-20 16:49:48  host: user-188-33-238-159.play-internet.pl

    Patryk dowiedziałem sie że bezpłany transfer w pakiecie dla klientów plusa jest do 5GB.

  • -3

    15.  2015-11-20 16:58:34

    Ale zwróć uwagę że ja piszę o tym bezpłatnym pakiecie który jest wymieniony w artykule.
    Pakiety płatne po okresie próbnym kosztują 10zł miesięcznie a nie 20zł a ich zawartość jest uzależniona od wysokości posiadanego abonamentu: http://tlp.is/88n
    Bezpłatny transfer to domyślnie 5GB/miesiąc ale trwa promocja w której transmisja jest bez limitu do końca roku, i tak co roku przedłużają tą transmisję: http://tlp.is/88o punkt 7.

  • -3

    16.  2015-11-20 17:02:56

    Tu: http://tlp.is/88p nad załącznikami masz info że Ipla Plus jest bezpłatna o bez limitu do końca 2014, w linku który podałem wyżej że do końca 2015, i tak przedłużają co rok...

  • 2

    17. ~pabloki  2015-11-20 17:04:05  host: user-188-33-238-159.play-internet.pl

    Patryk wiem. pisałem 20 zł w domyśle opłata za dwa pakiety kosztujące w sumie 20 zł. wybrałem te z ipla które są najbliżej zawartości pakietu multi od tmobile.

  • 2

    18. ~pabloki  2015-11-20 17:06:35  host: user-188-33-238-159.play-internet.pl

    no ale w tej bezpłanej ipli dla plusa
    nic ciekawego nie ma poza tym że jest bezpłatny transfer do 5 GB

  • -2

    19.  2015-11-20 17:11:25

    5GB domyślnie, bez limitu w promocji. Masz to opisane wyżej.
    A 10zł jest za 3 pakiety ipla, które normalnie kosztowałyby 25zł (Filmy i seriale, Wiedza News Rozrywka, Dzieci) oczywiście przy odpowiednio wysokim abonamencie.

  • -1

    20.  2015-11-20 17:26:20

    19 - pisze prawdę, ipla jest bez limitu danych lte do końca roku.

  • -1

    21.  2015-11-20 17:36:43

    Na czym polega oferta Uber dla klientów Plusa?
    Dla klientów Plusa, którzy do tej pory nie korzystali z usługi, Plus wspólnie z Uber przygotował prezent w postaci 50 zł do wykorzystania na przejazdy za pośrednictwem aplikacji Uber.

    Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację za pośrednictwem formularza na stronie get.uber.com/go/plus, by otrzymać voucher na kwotę 50 zł do wykorzystania (jeśli skorzystacie z powyższego formularza kwota 50zł zostanie automatycznie dopisana do Waszego konta).

    Można również zainstalować aplikację za pośrednictwem sklepu z aplikacjami i w pole kod promocyjny wpisać hasło: „PLUS" Rejestracja w Aplikacji wymaga podania adresu e-mail, numeru telefonu, imienia, nazwiska oraz numeru karty (kredytowej lub debetowej z numerem CSV).
    źródło: Plus

  • 0

    22.  2015-11-20 20:51:27

    Heh a ja myślałem ze najpopularniejszą aplikacją jest showbox xd albo przynajmniej popcorn time hehe

  • 0

    23. ~Iwo  2015-11-23 20:23:33  host: 093105178204.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    ipla mobilna jest wygodna i ma bogate biblioteki, więc to jej największy plus. Do tego w pakietach plusa jest szczególnie dobrze promowana, bo transferu danych nie zabija :)

  • 0

    24. ~adam  2015-11-24 22:26:33  host: 87-205-81-225.adsl.inetia.pl

    Ipla to dla mnie w przypadku Plusa pewien naddatek - no ale skoro okrężną drogą dociera do mnie taka propozycja, to ja mówię, okej. Sama sieć w swojej podstawowej funkcji bardzo w porządku

  • 0

    25.  2015-11-26 01:37:16

    IPLA w tej chwili jest najbardziej dopracowana... sporo opcji konfiguracji odtwarzania contentu oraz ma przewijanie do tyłu czego nie ma nikt z konkurencji. Brawo PLUS :D
    HorizonTV ma więcej kanałów ale działa jak mu się podoba... zdecydowanie częściej nie działa jak powinien i nie można niczego ustawić ;/
    TVN Player jeszcze ma długą drogę do dogonienia IPLI... A Eleven zdecydowanie częściej się tnie niż powinien i również zero opcji konfiguracji...
    TVP Stream pomijam milczeniem...taka kupa
    HBO GO, niby wszystko świetnie ale wbrew pozorom nie ma HD!!!! o zgrozo. Również nie można nic ustawić przy ustawianiu...

  • 0

    26. ~Kiljan  2015-11-29 11:28:00  host: aarg157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ipla pod skrzydłami polsatu rozwinęła się bardzo dobrze i dzisiaj jest to bez dwóch zdań najlepszy player internetowy.

  • 0

    27. ~Ser  2015-11-29 16:45:15  host: public-gprs376464.centertel.pl

    Najczęściej korzystam z dostępu przez dekoder na dużym TV. Ale apke mam zainstalowaną też na tablecie i też bardzo fajnie się to sprawuje. Ogólnie ipla jest świetna. Odkąd się za nią wziął CP zmieniła się nie do poznania.

Dodaj swoją opinię