Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ipla Euro 2016 gratis przy nowej umowie

Ipla Euro 2016 gratis przy nowej umowie

LuiN 17 Maja 2016 14:07

6 7

Klienci Plusa, którzy zdecydują się przenieść numer, przedłużyć umowę lub podpisać nową w taryfach Ja+ Abonament lub Ja+ Internet LTE mogą otrzymać za darmo usługę Ipla Euro 2016.



Ipla Euro 2016 to usługa w regularnej cenie 99 zł, dająca dostęp online do transmisji wszystkich meczy mistrzostw Europy, w jakości HD, bez reklam oraz z możliwością pauzowania i timeshiftingu. Oferta obejmuje 51 spotkań piłkarskich i materiały dodatkowe (ponad 200 godzin meczów i relacji) oraz dostęp do nadających przez 24 godziny na dobę kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3.




Zobacz: Ipla Euro 2016 za 99 zł

Darmowy dostęp do usługi Ipla Euro 2016 zyskają klienci, którzy:
  • podpiszą umowę ze sprzętem w abonamentach od 59 zł miesięcznie,
  • podpiszą umowę bez sprzętu lub wybiorą opcję ratalną z abonamentem od 49 zł miesięcznie.

Promocja dotyczy również klientów oferty Internetu Cyfrowego Polsatu (te same progi cenowe abonamentów).

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Specjalnie z okazji rozpoczynających się 10 czerwca mistrzostw, sieć Plus przygotowała też promocyjne zestawy dla kibiców:
  • W ofercie Ja + Abonament: smartfon Samsung Galaxy J3 (z ratą 20 zł na 36 miesięcy) oraz telewizor uHD Samsung 50" o rozdzielczości 3 840 × 2 160 (z ratą 70 zł na 48 miesięcy) za 0 zł na start i całkowitą miesięczną opłatą 130 zł (w ofercie elastycznej z abonamentem 40 zł i ratami za sprzęt).
  • W ofercie Ja+ Internet LTE: tablet Lenovo Yoga Tab 3 10.1 za 0 zł na start (z ratami 25 zł przez 36 miesięcy i abonamentem 49,99 zł; w ramach Programu smartDOM opłata łączna wynosi 50 zł).

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: ja+ abonament | plus | ipla | ja+ internet

w sumie: 21
  • -1

    2.  2016-05-17 15:53:20

    @1

    Na otwartym Polsacie będzie 24 z 51 meczów. Więc około połowa tylko w PPV

  • -1

    3. ~  2016-05-17 15:59:17  host: 188.146.16.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Liczę na jakąś ciekawszą promocję iPlusa (SIM only) w wakacje.

  • -2

    4.  2016-05-17 17:25:48

    Mecze Polaków oraz bodajże mecz otwarcia, po dwa mecze fazy pucharowej i finał (w sumie 11 meczów) będą także w TVPis, która postanowiła zasponsorować Solorza.

  • 0

    5. ~xxxx  2016-05-17 17:47:34  host: 77-253-222-77.static.ip.netia.com.pl

    Hmmmm. Jakbym sobie podpisał umowe na internet a po dwoch tygodniach oddał.Co o tym myslicie?

  • 0

    6.  2016-05-17 19:29:19

    ja mam gratis wszystkie mecze na ARD, ZDF, CT Sport

  • 0

    7.  2016-05-17 19:30:05

    z siatkówką było trochę inaczej, ale siatkówka to nie piłka nożna

  • 0

    8.  2016-05-17 19:30:56

    a i tak pewnie obejrzę wybrane na TVP, bo nie mam więcej czasu

  • 0

    9.  2016-05-17 19:31:45

    @3G: marzy ci się powrót do obiektywnej inaczej TVPO ?

  • -1

    10. ~koks  2016-05-17 19:58:18  host: 91.208.93.176

    @9 Wtedy była TVpo a teraz jest tvPIS. Różnice w wielkości liter oddają proporcje w poziomie manipulacji i kłamstwa. Tego dziś po prostu nie da się oglądać.

  • -2

    11. ~uPlay  2016-05-17 20:04:09  host: user-164-126-218-109.play-internet.pl

    @9. Mi się marzy! Tamta TVPO nie była do końca obiektywna, ale to co się teraz wyprawia w TVPiS da się porównać tylko do pro-kremlowskich mediów w Rosji.

  • 1

    12. ~Soros  2016-05-17 20:27:11  host: n06-06-07.opera-mini.net

    cóż skończyła się obłuda a fanatycy Po widzą prawdę w którą nie są w stanie uwierzyć. w tvp
    Przykre , ze za pieniądze pana Sorosa pisane są posty nawet na tym seriwsie (czy to nie ta sama grupa medialna comperia co agora?) wsze ujadanie trwa ale już nie działa straszenie Kaczyńskim. To wy(po) chcieliście wpuścić terrorystów pfu nazywacie ich imigrantami i wspieraliście wszelkie organizację przeciwko narodowi Polskiemu.
    Zło się samo niszczy i Wy tak upadliście......pycha i obłuda wasze grzechy.

  • -3

    13. ~uPlay  2016-05-17 20:37:17  host: user-164-126-218-109.play-internet.pl

    @12. Nie mierz innych swoją miara! Skoro ty tu piszesz za pieniądze to nie znaczy, że inni tak mają!
    "straszenie Kaczyńskim już nie działa" to jedno z haseł wyborczych powielanych przez wynajęte szczekaczki partyjne - to jakbyś zapomniał.
    Natomiast imigrantów (czy jak ich nazywacie "terrorystów") nie musisz się obawiać. PiS już ułaskawia i wypuszcza z więzień kiboli, zadymiarzy, handlarzy narkotyków i innych bandytów stadionowych, który teraz jako "prawdziwi patrioci" będą tworzyć reaktywowane odziały ZOMO :-) To zmyślą o spacyfikowaniu opozycji, ale na imigrantów tez się przydadzą.

  • 2

    14. ~  2016-05-17 20:41:25  host: user-94-254-227-160.play-internet.pl

    13, i bardzo dobrze. Porządek musi być

  • 0

    15. ~Wolne Media od popisu  2016-05-17 20:53:36  host: 5.134.65.198

    o finansowaniu KOD:
    http://tlp.is/9wz

  • 0

    16. ~rocco  2016-05-17 21:30:12  host: nsithb13.blokowe.pl

    A no właśnie. Przecież można testować internet dwa tygodnie i oddać i akurat na 1 fazę mistrzostw by starczyło.

  • 0

    17. ~Bogdan  2016-05-17 21:39:43  host: 078088028073.dynamic-ra-5.vectranet.pl

    Bardzo fajny pomysł Plusa, żeby połączyć ofertę telefoniczną z Euro. Zwłaszcza że nie będzie wszystkich meczów w kanałach powszechnie dostępnych.

  • 0

    18. ~xy  2016-05-17 23:36:43  host: 178235139041.warszawa.vectranet.pl

    Media zawsze były upolitycznione, ale to co teraz się wyprawia w głowie się nie mieści. Nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać z fanatyków pislamistów, którzy tak bezkrytycznie łykają wszystko co im reżimowe mendia podsuną. No cóż, to tacy ludzie wymyślili określenie "leming", które teraz do nich pasuje jak ulał.

  • 0

    19. ~Witolo  2016-05-18 14:35:29  host: 148.81.117.37

    Ruszyła lawina promocji związanych z Euro. Ta od Plusa mnie przekonuje, bo wydaje się dobra. A może to dlatego że jestem maniakiem oglądającym mistrzostwa zawsze od początku do końca, mecz za meczem? ;) Kto jeszcze tak ma?

  • 0

    20. ~Ola Ola  2016-05-22 10:57:54  host: host-142-40.jkns.pl

    Hehe, własnie zdecydowaliśmy z mężem, że przenosimy się do Plusa. Jak czytam o tej promocji to aż serce roście, bo będzie sobie oglądał to cholerne Euro na Ipli na tablecie, aja będę miała telewizor dla siebie :-D Ostatnim razem ciągle były wojny, bo on mecze, a ja chcałam filmy. Plus dla Plusa :-)

  • 0

    21. ~Kornel  2016-05-22 15:47:50  host: agsd236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No i fajnie, kolejny pozytywny efekt połączenia plusa z CP. Na pewno wiele ludzi na tym skorzysta.

Dodaj swoją opinię