Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone'y X w rękach użytkowników

iPhone'y X w rękach użytkowników

orson_dzi 17 Października 2017 10:26

7 31

iphone x

Do rynkowej premiery iPhone'a X zostało jeszcze trochę czasu, ale są na świecie szczęśliwcy, którzy mogą już go używać.

Ze zdjęciami w Internecie bywa tak, że nie zawsze mamy pewność co do ich autentyczności, więc nie możemy być w 100% pewni, że na zdjęciach faktycznie mamy iPhone'a X, czy też jest to jego dalekowschodnia podróbka. Mimo wszystko, sam wygląd obudowy jest identyczny jak w oryginale i dzięki temu mamy pogląd na to, jak smartfon prezentuje się w rzeczywistości.




Większość potencjalnych nabywców na pewno będzie musiała trochę poczekać na swój egzemplarz jubileuszowego iPhone'a. Pierwsza wyprodukowana partia była "ekstremalnie" duża i liczyła zaledwie 46,5 tys. sztuk.

Zobacz: Foxconn wysłał pierwszą partię iPhone'ów X - 46500 sztuk

iphone x spotting
iphone x spotting
iphone x spotting

Źródło tekstu: BGR; Reddit; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple iphone x | apple

w sumie: 29
  • 0

    10. ~mkkot  2017-10-17 11:28:56  host: user-94-254-177-76.play-internet.pl

    W pierwszej chwili myślałem, że na zdjęciu jest jakiś Samsung...

  • 0

    13.  2017-10-17 11:35:47

    Misiu wróć :) Bo na Telepolis już piszą o niczym,byście dali bieżącą pogodę lepiej.

  • 1

    14.  2017-10-17 11:41:51

    No, ten pryszcz z aparatem z tyłu rzeczywiście urokliwy :)

  • 1

    15. ~Klara  2017-10-17 11:42:35  host: ip-37-248-253-79.a2mobile.pl

    Dajcie news i kabelkach po iles set dolcow.... I tel do psychiatrów

  • -2

    16.  2017-10-17 12:23:10

    Kozaczek telefon, ja na swoj jeszcze chwile poczekam ale już się jaram bo to jest pieprzony kombajn który niszczy konkurencje aż miło :D

  • -2

    17. ~  2017-10-17 12:24:24  host: user-94-254-145-214.play-internet.pl

    @8 Bez LTE 800 to są telefony m.in. na rynek chiński ponieważ to pasmo wojskowe więc nie gadaj głupot o braku tej częstotliwości bo jest wersja Global która ma tą częstotliwość.

  • 1

    18. ~  2017-10-17 12:33:35  host: user-94-254-145-214.play-internet.pl

    Miałem kiedyś iphona i po trzech tygodniach sprzedałem go bo tak bezsensownego telefonu dawno nie używałem. Pozdrawiam zawziętych wyznawców apple.

  • 0

    19. ~tomunia  2017-10-17 12:45:21  host: b01a106d.bb.sky.com

    @3: a to Mate 10 Pro wczoraj nie pozamiatał?

  • 1

    20. ~Gosciu  2017-10-17 12:45:36  host: 185.75.36.124.host.citystrada.pl

    Kasowanie komentarzy wysmiewajacych bezsensownego newsa kwitnie w najlepsze

  • 0

    21. ~carry  2017-10-17 13:35:41  host: ip128.net72.elektrosat.pl

    Szkoda, że nie ma Xiaomi z Windows 10. Byłby hit sprzedaży dla biznesu

  • 1

    22. ~  2017-10-17 13:36:53  host: a28-02-08.opera-mini.net

    Klikajcie w odpowiednią ocenę artykułu. Tego nie mogą ocenzurować. Wiadomość typu zapchajdziura.

  • 0

    23. ~~  2017-10-17 13:49:56  host: user-94-254-146-50.play-internet.pl

    Nie przeszkadza wam wystający aparat? I te rogi ekranu? Oczywiście, że nie. Fanbojom wszystko się podoba

  • 0

    24. ~stary_pelikan  2017-10-17 14:03:50  host: 168.235.197.156

    @16 ogarnij się dziecko, zarobisz to kupisz

  • 0

    25. ~zdziadziały_pelikan  2017-10-17 14:26:25  host: a07-08-05.opera-mini.net

    A po kiego mi to potrzebne, znalazłem starą nokie 3310 i nic innego nie chce

  • 0

    26. ~4D  2017-10-17 14:27:47  host: public-gprs373986.centertel.pl

    Wow, co za "news"! Parafrazując klasyka - Telepolis, Pudelku nie idźcie tą drogą!
    :-)

  • 0

    27. ~Hotelarz  2017-10-17 14:28:41  host: user-94-254-135-245.play-internet.pl

    Xiaomi rządzi i tyle w temacie.

  • 0

    29. ~Zosia  2017-10-17 14:54:08  host: a24-06-12.opera-mini.net

    Bez "Hotelarz" i Xiaomi to czytanie Telepolis byłoby nieopłacalne. Js mam za duży down/up - 270 Mb/s.

  • 0

    31. ~NG  2017-10-17 17:41:01  host: host-168-133.prnet.pl

    23 - Preszkadza. Aparat dram. Cyrkowy na siłę, żenująco brzydki. Ekran jednak nie przeszkadza, syfne mogą być swiecące boki telefonu. Plastic fantastik

  • 0

    32.  2017-10-17 18:13:00

    Komentarze typu: @10@14@19@23 są od ludzi, którzy nie poczytają, nie sprawdzą, a kłapią jak głupi a pewnie to tez dlatego, że ich nie stać. ;)

  • 0

    33. ~Darek  2017-10-18 20:28:10  host: 195.116.187.216

    @32 Tak, mnie nie stać emocjonalnie na zakup telefonu za tak taką kwotę, ale i "kombajnu który wymiata konkurencję" , bo niby co robi ? dzwoni, smseuje, odbiera maile, robi zdjęcia ? xD Młodziki podniecają sie cyferkami. Ludzie dojrzali patrzą pragmatycznie.

Dodaj swoją opinię