Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone'y 6 Plus wyginają się w kieszeni?

iPhone'y 6 Plus wyginają się w kieszeni?

LuiN 24 Września 2014 11:54

15 4

Do sieci trafiają kolejne doniesienia o wyginających się w kieszeni iPhone'ach 6 Plus. Jeden z vlogerów przygotował ekstremalne porównanie z Galaxy Note 3.



Nie będzie niczym odkrywczym stwierdzenie, że im dane urządzenie jest dłuższe i cieńsze, tym łatwiej je wygiąć. Ze względu na niską wytrzymałość czystego aluminium, w przemyśle stosuje się zwykle jego stopy i to właśnie z lekkim anodyzowanym stopem, dodatkowo sprasowanym najprawdopodobniej mamy do czynienia w nowych iPhone'ach. Z użyciem większej siły uda nam się wygiąć iPhone'a 6 Plus, szczególnie w okolicy bocznych przycisków i szufladki karty SIM:

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony

Jak donoszą Internauci, nie trzeba jednak tak dużej siły by zdeformować nowego iPhone'a. Wystarczy podobno włożyć go do przedniej kieszeni spodni i kilka razy usiąść. Efekt może być taki:

bent iphone6 plus bent iphone6 plus bent iphone6 plus




Vloger z Unbox Therapy na prośbę oglądających przygotował kolejny film, w którym tym razem mocuje się z Samsungiem Galaxy Note 3 LTE. Jednocześnie odradza prostowanie wygiętego iPhone'a 6 Plus, bo grozić może ono pęknięciem ekranu. Wygląda na to, że plastik w tej dyscyplinie wygrywa:

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony

Okazję do promocji wykorzystała już na Twitterze firma LG, tagując swój wpis #bentgate i podsuwając sześciocalowego, giętkiego LG G Flex jako alternatywę.

bentgate

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone 6 w katalogu.

Źródło tekstu: MacRumors, Unbox Therapy, wł     
Źródło zdjęć: macbidouille

Dodaj do:

Tagi: apple | galaxy note 3 | iphone 6 plus | samsung

w sumie: 97
  • -1

    78. ~  2014-09-24 19:05:38  host: ip-78-30-94-160.free.aero2.net.pl

    No ale maja najlepsiejszy aparat na swiecie i we wszechswiecie ! I takze tam gdzie znajduje sie teraz Jobs. Czyli w piekle ?

  • -1

    79. ~LepikPl  2014-09-24 19:34:25  host: 77-253-36-149.adsl.inetia.pl

    @wlo bardzo się cieszę że Cię stać na "zdecydowaną większość". A tak z ciekawości to mam pytanie. Na cholerę tu się regularnie udzielać, jeżeli temat smartfonów jest Ci obojętny? Tak tylko pytam. Offtop. W zasadzie to odpowiedź mnie nie interesuje.

  • -2

    80. ~  2014-09-24 19:53:15  host: user-94-254-193-11.play-internet.pl

    Nie mam iPhona i nie planuję, ale stanę w obronie firmy Apple: moim zdaniem nikt normalny nie kupuje phableta 5.5 - 6" z zamiarem noszenia go w kieszeni obcisłych spodni. Nikt normalny, ale niestety ludzie w większości są bezmyślni.

  • 0

    81. ~tlenek tytanu  2014-09-24 20:49:57  host: n19-04-04.opera-mini.net

    apfel juz wykupilo 2 kopalnie tytanu i skupuje caly tytan z rynku.nastepny model bedzie pol milimetra cienszy ale z tytanu.predzej rozharata tetnice niz sie wygnie.rownolegle w laboratoriach trwaja prace nad ujemnymi wymiarami i antygrawitacja.

  • 3

    82.  2014-09-24 21:24:57

    @80: ja mam Note3 od 8 miesięcy i każdego dnia nosze go w kieszeni spodni, Normalnych, nie obcisłych. Jestem nienormalny?

  • 1

    83. ~Rotfl  2014-09-24 23:38:03  host: 46.77.124.64

    Żenada totalna :-)

  • 1

    84. ~ryy  2014-09-25 00:48:48  host: apn-77-112-23-228.dynamic.gprs.plus.pl

    Od prawie pół roku używam lumki1320 i noszę tylko w kieszeni dżinsów i ani mi to nie przeszkadza, ani się nie łamie, ani nie mam zamiaru zmieniać telefonu. Na mniejszy niż 5,5 " i dodatkowo za jedno najświeższe jabłko miałbym ponad trzy lumki 1320 :D

  • -1

    85. ~ola  2014-09-25 01:20:18  host: user-5-173-38-204.play-internet.pl

    niezły bubel... byle tanio.. wyznawcy kupią...

  • -1

    86. ~  2014-09-25 05:22:12  host: host-176-221-121-139.dynamic.mm.pl

    Czego można się spodziewać po metalowym badziewiu za kilka tysięcy? Przecież to logiczne, że metal się odkształci a tylko plastik - albo wróci do swojego kształtu, albo złamie w skrajnej sytuacji.
    Dlatego właśnie nienawidzę Apla i jego śmieciowych, przecenianych produktów. Wcześniej było szkło z obu stron, które tłukło się przy upadku, teraz jest jakiś badziewny metal, który się gnie. Jak można za takiego smartfona zapłacić 3 kafle? Za tę cenę w moim mieście połowa ludzi kupuje auta, by wozić swoje dzieci do lekarza. No ale cóż, snoby-pajace i tłuki-pracocholicy zaraz po studiach, tak zwane "białe koszule z teczkami" będą używać, bo im firma zafundowała...

    Dla mnie jednak najciekawsze jest w tym wszystkim to, że przy tak silnym wyginaniu nie pękają ekrany w tych urządzeniach, to daje do myślenia.

  • 0

    87. ~lokop  2014-09-25 12:45:37  host: apn-31-1-242-108.dynamic.gprs.plus.pl

    Już widzę te oferty na allegro sprzedam Iphone lekko zakrzywiony :)

  • 0

    88.  2014-09-25 16:26:53

    Wada dość poważna. Nie będzie można go w rurkach nosić. Cała grupa docelowa odejdzie. :P

  • 0

    89.  2014-09-25 16:32:06

    http://tlp.is/3zs Hahaha.... :P

  • -1

    90.  2014-09-25 18:59:52

    Czołem Naczelni Hejterzy RP :)
    Czy ktoś z piszących tutaj miał ten telefon w rękach? Dziś próbowałem go wygiąć i nie udało mi się. Może następnym razem sprawdźcie zanim coś skrytykujecie. Na koniec pytanie: kto patelnie wkłada do kieszeni spodni?

  • 0

    91. ~  2014-09-25 19:26:48  host: host-176-221-121-17.dynamic.mm.pl

    @90, słaby jesteś. Pij mleko, jedz mięso, uprawiaj sporty. A przede wszystkim jedz hamburgery. Wtedy uda Ci się wygiąć Ibździona 6.

  • 0

    92. ~lokop  2014-09-25 19:29:18  host: apn-31-1-242-108.dynamic.gprs.plus.pl

    Jakbym za niego tyle zapłacił, to też bym nie wyginał tylko w pokrowcu nosił.

  • 0

    93. ~Antek  2014-09-26 07:23:11  host: ip-94-42-26-27.multimo.pl

    Ale ogryzkowy bubel.

  • 0

    94. ~Minus  2014-09-26 14:02:44  host: 41.65.31.118

    wlo - ci którzy znają Twoje wpisy wiedzą, że na wiele cię stać wiec nie musisz się chwalić

  • 0

    95.  2014-09-29 20:26:21

    Powiem tak. Posiadam Xperie Z Ultra i pomimo tegoże jest to jeden z najwiekszych telefonów (phabletów) to nie ma takiej opcji zeby telefon pomimo zbyt ogromnej wielkości wygiał mi sie w kieszeni normalnych spodni czy to jeansowych czy garniturowych. Predzej sie mozna nabic siniaka niz zeby sie sam wyginał... Moim zdaniem samo szefostwo apple sprzedajac swoje akcje na giełdzie mocno spadnie w doł choc fanów marki jest tak duzo ze nie wiadomo jak to bedzie... ;)

  • 0

    96. ~Marcin  2014-09-30 14:37:20  host: adp236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najlepsze, że najbardziej narzekają ci którzy nie mają, mieć nie będą tego telefonu, w Polsce jest jakiś dziwny trend do hejtowania jabłka, a to naprawde prosty i stabilny system, a wiem co mówie, ma swoje ograniczenia ale da się przyzwyczaić.

  • 0

    97. ~qba  2014-10-01 11:19:34  host: 157.158.208.54

    http://tlp.is/42m

    jest poprawka ktora zapobiega wyginaniu sie ajfona

Dodaj swoją opinię