Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone'a czwartej generacji w trzech wariantach

iPhone'a czwartej generacji w trzech wariantach

LuiN 12 Maja 2010 15:58

0 0

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia iPhone'a czwartej generacji, tym razem pochodzące z Azji. Źródło potwierdza kilka znanych do tej pory informacji i uzupełnia je o listę wariantów telefonu.



apple iphone 4g hd vietnam apple iphone 4g hd vietnam apple iphone 4g hd vietnam apple iphone 4g hd vietnam

Klasycznie już telefony będą różniły się od siebie wielkością pamięci wewnętrznej, zamiast jednak 2 wariantów urządzenia, dostępne będą tym razem trzy opcje. Obok przewidywanych pojemności pamięci wewnętrznej wynoszących 32 i 64 GB, pojawi się też tańszy wariant z pamięcią 16 GB.




Nowy telefon będzie pracował w oparciu o iPhone OS 4, będzie miał ekran o większej niż do tej pory rozdzielczości, trafi do niego aparat fotograficzny 5 Mpix z diodową lampą błyskową, kamera do wideorozmowy, szybszy procesor (Apple A4 - 1 GHz) i pojemniejsza bateria. Najprawdopodobniej urządzenie będzie w stanie nagrywać filmy jakości HD.



Więcej informacji na temat nowego iPhone'a znaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~PatrykOS  2010-05-12 18:27:49  host: 14.179.wmc.com.pl

    12,11 zgadzam się. Mnie się podoba prototyp nowego iPhone :) Jeszcze jak będzie miał to o czym jest tutaj mowa,będzie wspaniale :)

  • 0

    15. ~pasta  2010-05-12 18:36:16  host: ip-88-220-130-66.unregistered.net.exatel.pl

    Z jakiej racji pierwsze zdjęcia mają chińczycy? :D Na moje to jakiś FAIL - kolejna podróbka...

  • -1

    16. ~  2010-05-12 18:42:26  host: host85146881.galileusz.3s.pl

    niech mi ktos wytlumaczy dlaczego wszyscy mowia ze iphone jest najlepszy , skoro w innych dotykowych telefonach jest gps, a w iphonie nie ma

  • 1

    17. ~red  2010-05-12 18:58:17  host: 86-63-88-219.sta.asta-net.com.pl

    @16 poczytaj specyfikacje :D jednak ma

  • 0

    18. ~  2010-05-12 19:18:18  host: t18-06.opera-mini.net

    ad 15. A wiesz gdzie sa produkowane iPhony? rcicho

  • 0

    19.  2010-05-12 20:04:41

    @15 @16 zdjęcia i filmik pochodzą z wietnamskiej strony

  • 0

    20.  2010-05-12 20:05:27

    zamiast 16 miało być @18

  • 0

    21.  2010-05-12 20:13:56

    16 - jest i GPS.

  • 1

    22. ~PatrykOS  2010-05-12 20:21:36  host: 14.179.wmc.com.pl

    16. Po pierwsze GPS jest,a po drugie czy GPS przesądza o tym,który telefon jest lepszy? :o Bez GPS da się żyć,natomiast najważniejszy w telefonie dotykowym jest ekran.iPhone ma najlepszy ekran jaki dotąd powstał(wielu próbowało go przegonić,ale żadnego się nie udało).

  • 0

    23.  2010-05-12 20:39:15

    PatrykOS - to nie tylko ekran, ale i jego obsługa przez system. Obecnie najpoważniejszymi konkurentami są telefony z Androidem. Do gry wejdzie też najprawdopodobniej Windows Phone 7, gdzie standardem będą ekrany pojemnościowe.

  • 0

    24. ~  2010-05-12 20:55:49  host: dynamic-78-9-0-69.ssp.dialog.net.pl

    11, Twoim zdaniem rewolucja to jest zrobienie kilku następcy telefonu by dać 5 MPX i lampę czy kilka nowych wersji oprogramowania by była wielozadaniowość? To jest rewolucja iphone?

  • 0

    25.  2010-05-12 23:01:19

    po za tym że iphone rozpowszechnił dotykowość to nie wniósł nic więcej koniec kropka. pisanie ze kogos nie stać na iphona to żaden argument niejednokrotnie produkty htc sa droższe.

  • 0

    26.  2010-05-12 23:38:37

    25; posiadacze drozszych modeli nie krytykuja zajadle. jedynie gimbusy i pieniacze

  • 0

    27.  2010-05-12 23:41:08

    cd; wniosl wystarczajaco, by wywrocic rynek ;)

  • 0

    28.  2010-05-13 00:53:32

    zmienił, nie zmienił; wywrócił, nie wywrócił... widziałem ładniejsze telefony niż ten. ale - de gustibus non disputandum es...

  • 0

    29. ~Szymon  2010-05-13 02:01:59  host: 79-75-95-223.dynamic.dsl.as9105.com

    to co na koncu pokazywali to microsim te nowe karty sim? czyli iphone bedzie na nowa karte sim?

  • 0

    30.  2010-05-13 07:48:22

    microsim, tak jak ipad

  • 0

    31.  2010-05-13 17:01:20

    No i z czym sie te microSIMy je (znam zasady ogolne, ale nie ma przejsciowki miniSIM na microSIMa, sila rzeczy moze byc co najwyzej w druga strone... wiec co dalej dla potencjalnych uzytkownikow klasycznych kart ? Tzn. czy ktorykolwiek krajowy operator (glownie mysle tu o malpce ;) takowe wspiera ? Co do samego designu... nie podoba mi sie, ale rzecz jasna o gustach sie nie dyskutuje ;) Tak czy owak jesli bedzie mial to, o czym mowa (byly takze wzmianki o wydajniejszym ukladzie graficznym, bylby mile widziany), to bedzie BARDZO dobrym terminalem do wziecia. Od siebie dodam potrzebe HSUPA, do ciezkiej cholery! :P I narzekanie na brak ksenona - LED bedzie musial wystarczyc, ale tak czy owak to lekkie rozczarowanie. Logicznie powinien wspierac iPadowe aplikacje "HD", czyli byc moze nawet z 4x wieksza iloscia pikseli (naprawde mocne 960x480). Oczywiscie jesli brac, to pewnie w wersji "srodkowej" pamieci (32 GB) i za niewiele wiecej, niz 500 zl (circa), ale w wymianie firmowej da sie rade.

  • 0

    32. ~  2010-05-14 10:21:39  host: quzo

    @31 jak chcesz microsim to wycinasz zwykłą kartę i będzie działać

  • 0

    33.  2010-05-15 22:04:36

    Nie wierze, że będą takie okrągłe przyciski do głośności. One nie pasują do całości. Nie Apple.

Dodaj swoją opinię