Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone X nie lubi zimna

iPhone X nie lubi zimna

orson_dzi 10 Listopada 2017 09:46

3 2

iphone x

Idzie zima i posiadacze iPhone'a X muszą myśleć nad awaryjnym smartfonem na ten okres. Dotyk nowego iPhone'a przestaje działać w niskich temperaturach.




O tym, że iPhone X lubi ciepło zdążyliśmy się już przekonać podczas redakcyjnych testów. Smartfon potrafi bardzo mocno się nagrzać. Przeniesienie testów bliżej lodówki może jednak nie być dobrym rozwiązaniem, bo wtedy użytkowanie go stanie się niemożliwe.

Jak informują użytkownicy iPhone'a X, w momencie zmiany otoczenia na zimne (w okolicach 0 stopni Celsjusza), czyli np. po wyjściu z domu, po kilku sekundach przestaje działać panel dotykowy. Apple już wie o problemie i na chwilę obecną zaleca... czekanie aż dotyk ponownie zacznie działać. Ma to trwać kolejnych kilka sekund. Problem ma jednak zostać usunięty przy okazji najbliższej aktualizacji oprogramowania.

Źródło tekstu: TheLoop; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple iphone x | apple

w sumie: 32
  • 0

    13.  2017-11-10 10:22:15

    Dzień bez ogryzka to stracony dzień na telepolis

  • 2

    14. ~  2017-11-10 10:22:57  host: 8.37.233.246

    Jeżeli ktoś dałby mi ten telefon za darmo ale w zamian musiałbym korzystać przez 2 lata to po prostu bym zrezygnował. Jak dla mnie ten telefon jest nielogiczny.

  • 3

    15. ~alien202  2017-11-10 10:34:44  host: 89-64-35-209.dynamic.chello.pl

    Hahahah, dziadostwo za tysiące.

  • 3

    16. ~DAREK  2017-11-10 10:35:04  host: user-94-254-134-208.play-internet.pl

    Ja również posiadałem, używałem i z ulgą rozstałem się z iphonem (5s). Ładny niczym puderniczka, ale zbyt ograniczony. Czarę goryczy przelała fatalna bateria. Taki odpustowy gadżet.

  • -1

    17.  2017-11-10 10:35:31

    Dlatego bez sensu jest kupowanie sprzętu zaraz po premierze. Lepiej poczekać, błędy zostaną wyeliminowane i wtedy kupić.

  • 0

    18. ~zenON  2017-11-10 10:43:26  host: 31.179.221.61

    To świetna wiadomość dla tych którzy nie lubią zimna, nikt ani nic nie zmusi ich do opuszczenia domu ;-)

  • 1

    19. ~HD  2017-11-10 10:53:29  host: 89-69-52-181.dynamic.chello.pl

    Trudno wymagać jakoci i niezawodności za jedyne 5k..

  • 1

    20. ~HD  2017-11-10 10:54:26  host: public-gprs412409.centertel.pl

    Epyl wypuści etui z grzałką za 299$ :)

  • 0

    21. ~Piotrrr  2017-11-10 10:58:12  host: 188.146.70.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @5 ja mam iphone Se 32 gb i uwazam ze nie warto przeplacac i kupic telefon innej marki z androidem. więcej na pewno nie kupie. A ten co mam oddałem żonie w zamian za Galaxy Jr.

  • -2

    22. ~  2017-11-10 11:35:14  host: 168.235.197.149

    @21 se to iPhone dla biedaków

  • -1

    23.  2017-11-10 11:58:51

    @21 ja też go mam i uważam zupełnie inaczej, najlepszy telefon w tym rozmiarze. A co do przepłacania to zależy, jeden żyje miesięcznie za tysiąc zł, a drugi wydaje tyle jednego dnia.

  • 1

    24. ~  2017-11-10 12:05:17  host: 168.235.197.149

    @23 kazda pliszka swoj ogon chwali

  • -1

    25.  2017-11-10 12:39:37

    @24 a to nie wiem, nie badam pliszek, ale możliwe :)

  • 0

    26. ~DAREK  2017-11-10 12:42:10  host: user-94-254-130-212.play-internet.pl

    Panowie ... apeluję o spokój - model X jest dedykowany dla ludów Afryki.

  • 2

    27.  2017-11-10 14:48:42

    Ale to tylko kolejny emejzing ficzer - Twoj telefon za pomoca niedzialajacego dotyku poinformuje cie kiedy lepiej zostac w domu. Nawet S8+ tego nie ma :)

  • 2

    28. ~jarko  2017-11-10 16:02:26  host: bgr204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dostałem informację, że applefan chciał skomentować ten artykuł, ale stoi na przystanku i mu dotyk w iPhonie przestał działać xD

  • 1

    29.  2017-11-10 16:39:17

    @28 bedzie trzeba palic iognisko jak pod czolgami pod Stalingradem :-)

  • 1

    30. ~miro  2017-11-10 16:55:37  host: 178235043192.dynamic-ww-08.vectranet.pl

    Mówiłem, że testerzy zapłacą grubą kasę i będą jeszcze zadowoleni i oczywiście złego słowa nie dadzą powiedzieć, ah wyznawcy...

  • 1

    31. ~gość  2017-11-10 17:27:46  host: public-gprs183206.centertel.pl

    Nic nie muszą z shitphonem robić, wystarczy wprowadzić na rynek emejzing edycję "grzałki X" podgrzewające to cudo za jedyne powiedzmy dla najwierniejszych fanów 199$ :-D

  • 1

    32.  2017-11-10 23:10:32

    Wygląda to paskudnie z tym wystającym aparatem... Ogólnie uważam że trzeba mieć faktycznie jakieś problemy by sobie to sprawić.. Jeśli jabłko to tylko z drzewa..

Dodaj swoją opinię