Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone X ma najpojemniejszy akumulator ze wszystkich tegorocznych iPhone'ów

iPhone X ma najpojemniejszy akumulator ze wszystkich tegorocznych iPhone'ów

msnet 26 Września 2017 14:58

3 2

apple keynote

Chińska agencja certyfikacyjna TENAA ujawniła informacje na temat pojemności akumulatora w najnowszych iPhone'ach.




Apple to firma, która rzadko chwali się dokładną specyfikacją swoich urządzeń. Nie inaczej jest w przypadku najnowszych smartfonów amerykańskiego koncernu, czyli Phone'a 8, iPhone'a 8 Plus i iPhone'a X. Chińska agencja TENAA stała się źródłem informacji an temat pojemności akumulatora w nowych smartfonach Apple'a, a przy okazji potwierdzeniem pojemności pamięci RAM w poszczególnych urządzeniach. Szczegóły zebraliśmy w tabeli, w której umieściliśmy także odpowiednie wartości dla ubiegłorocznych iPhone'ów:

Model Akumulator Pamięć RAM
iPhone 7 1960 mAh 2 GB
iPhone 8 1821 mAh 2 GB
iPhone 7 Plus 2900 mAh 3 GB
iPhone 8 Plus 2675 mAh 3 GB
iPhone X 2716 mAh 3 GB

Źródło tekstu: TENAA, wł     

w sumie: 17
  • 0

    1. ~brak_nik  2017-09-26 15:14:22  host: ixk98.internetdsl.tpnet.pl

    Z tabelki wynika ze to iPhone 7 Plus ma najpojemniejszy wiec o co chodzi?

  • 0

    2.  2017-09-26 15:15:36

    @1, brak_nik - iPhone 7 Plus to już nie jest nowy iPhone, szczególnie, że ma następcę (iPhone 8 Plus). Ale żeby nie było niejasności, zmieniłem jedno słowo w tytule.

  • 0

    3. ~mac  2017-09-26 15:18:08  host: public-gprs388778.centertel.pl

    Będzie ajfon z mediatekiem?

  • -1

    4. ~Olek  2017-09-26 15:41:56  host: 89-66-0-58.dynamic.chello.pl

    Uważajcie ,bo Wam zaraz żyłka strzeli. 2716 mAh wytrzyma to chociaż pół dnia?

  • 2

    5.  2017-09-26 15:45:41

    @4 nawet dwa dni czasami

  • 1

    6.  2017-09-26 15:46:16

    @4 myślę że ponad dwa dni przy umiarkowanym użytkowaniu

  • 0

    7.  2017-09-26 15:48:55

    odłączony od ładowarki rano o o godzinie mniej więcej 7:30
    http://tlp.is/ez2

  • 0

    8.  2017-09-26 15:49:31

    A i iPhone 7 właśnie z baterią 1960

  • 0

    9. ~Olek  2017-09-26 15:52:25  host: 89-66-0-58.dynamic.chello.pl

    @ 7 Dzięki,pytam bo bardzo dużo dzwonie i mam włączone cięgle lte

  • 1

    10. ~gość  2017-09-26 15:58:18  host: public-gprs179807.centertel.pl

    Skąd takie dziwne wartości tych pojemności w tych i-wynalazkach? Pomijając fakt że nie są to powalające wartości. Moje odpowiednio Samsungi A5'16 - 2900mAh i S7 - 3000mAh

  • 1

    11.  2017-09-26 16:19:00

    @4, Olek - każdy współczesny smartfon wytrzyma 2 dni, zależnie od tego, w jaki sposób będzie się go używać. Jak się postarasz, czyli zostawisz telefon w spokoju, to niektóre i tydzień wytrzymają.

  • 0

    12. ~MK  2017-09-26 17:10:49  host: 77-254-131-98.adsl.inetia.pl

    @11 2dni to zbyt dużego zaokrąglenie i to w górę. Na bazie mojego doświadczenia i z obserwacji znajomych bliżej według mnie współczesne smartfony (czyli takiego które mają ok roku) o standardowej baterii ok 3kmAh przy ekranach 5-5.5cali, wytrzymują bez problemu jeden pełny dzień i zostaje energii na część kolejnego. SoT dla takich telefonów to jakieś 5h, w porywach 6h, ale bez żadnych gier czy innych energochłonnych czynności. Większość ludzi jak nie podładuje telefonu w nocy to na drugi dzień ok. tej godziny 14-15 już widzi ikonę baterii na czerwono i zaczyna oszczędzać energię.

  • 0

    13. ~Wws  2017-09-26 17:42:51  host: eoq173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak można mieć 5h SoT w ciągu jednego dnia i jeszcze iść do pracy? Ok rozumiem, że niektórzy potrzebują do pracy ale ile jest takich ludzi? 2%? Weźcie się do roboty to i telefonu nie będzie trzeba ładować co noc.

  • 0

    14.  2017-09-26 17:46:07

    @11 A jak włączę 3dmarka w pętli to 1h wytrzymają :)

  • 1

    15. ~gość  2017-09-26 19:26:21  host: public-gprs171889.centertel.pl

    @12 A cóż to za zapis? "...o standardowej baterii ok 3kmAh ..."? Ręce opadają, prościej było napisać 3 Ah niż tworzyć takie potwory.

  • 0

    16.  2017-09-26 19:54:16

    15: o matko! Nie zauważyłem tego wcześniej. No takiego zapisu jeszcze nie widziałem. Niesamowite. :)

  • 0

    17. ~Gnom  2017-09-27 11:23:33  host: 194.181.88.158

    @15
    Jesnoski z układu SI z przedrostkami przerabia się teraz w szkole dość późno, dopiero w 7. klasie.

Dodaj swoją opinię