Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone we francuskim Orange

iPhone we francuskim Orange

WitekT 21 Września 2007 10:49

0 0

apple iphoneSzef France Telecom - Didier Lombard - poinformował, że w listopadzie w ofercie francuskiego Orange pojawi się iPhone. Dodał, że telefon nie będzie subsydiowany przez operatora.



Dokładnych cen urządzenia, taryf ani dokładnej daty wejścia na rynek nie podano. Daty i ceny ujawnił za to niemiecki T-Mobile i brytyjskie O2.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2007-09-21 10:51:36

    Czy jak kupie odblokowanego iphone to normalnie mogę władować sim np. heyah czy play??

  • 0

    2.  2007-09-21 10:53:03

    Serio to czy jak kupie odblokowanego iphone to normalnie mogę władować sim np. heyah czy play??

  • 0

    3.  2007-09-21 11:01:38

    A skąd wiecie, że będzie odblokowany? Bo ja czytam, że będzie bez subsydiów co wcale nie znaczy, że i bez simlocka

  • 0

    4. ~G.M  2007-09-21 11:56:58  host: bratniak.nat.student.pw.edu.pl

    Zarówno w stanach jak i U.K iPhony też nie są(nie będą ) subsydiowane. Cena jest taka sama jak w Apple Store-aby tam też opłacało sie go kupić-jest to jeden z wymogów Apple przy podpisywaniu umów na wyłączność. Co do sim locka-oczywiście że go mają. Jeżeli kupisz już odblokowanego iPhona to oczywiscie będziesz mógł użyć dowolnej karty.

  • 0

    5. ~sympatyczny  2007-09-21 12:03:46  host: chello089077129138.chello.pl

    bez subsydiow i zablokowany? ciezko mi jakos w to uwierzyc...

  • 0

    6.  2007-09-21 12:15:43

    Wkurzające jak Apple podeszło do rozprowadzania iPhone. Mają użytkowników w tyłku, byle zedrzeć jak najwięcej pieniędzy. Do tego te wady... brak MMS, nie można nawet wysyłać plików między telefonami przez Bluetooth!? CZUJECIE? Miałem ochotę kupić ten telefon, ale coraz więcej rzeczy mnie zniechęca. Jeszcze te cholerne blokady... Kupujemy coś co tak naprawdę nie jest jakby było nasze tylko sieci... kompletny bezsens. Amerykanie się na to nabiorą, europejczycy wątpię... Jak w Polsce warunki będą takie same to oleję iPhone'a sikiem prostym.

  • 0

    7.  2007-09-21 12:18:35

    Nie będzie subsydiowany z tego tytułu, że operatorzy będą odprowadzać 10% zysku od użytkowników tego telefonu do Apple... Założę się, że będzie miał także simlocka. Nie po to operator będzie sprzedawać taki telefon by ktoś używał go w innej sieci. W końcu zgodzili się na dość nieciekawe warunki.

  • 0

    8.  2007-09-21 12:25:19

    maxbike: Zgadzam się z Twoim zdaniem.

  • 0

    9.  2007-09-21 12:51:03

    To oczywiste, że bedzie mial locka, jak wszedzie. I nie ma czegos takiego jak zakup w Apple Store bez abo. Nawet tam trzeba podpisac umowa z amerykanska siecia. Po prostu zamiast isc do salonu przysla go poczta :)

  • 0

    10. ~  2007-09-21 13:09:02  host: w3cache2.icm.edu.pl

    Ale w US może to być również prepaid. Trzeba tylko przy rejestracji podać invalid serial number (znaczy się security :D ) i po bólu - pada propozycja prepaida.

  • 0

    11.  2007-09-21 13:51:03

    ja mysalem wczesniej, ze ten ajfon bedzie hitem i sam chcialem go miec. Ale po info o tym co ma (a raczej czego nie ma) nie kupie go...Wole juz mojego w950i sto razy..

  • 0

    12. ~  2007-09-21 14:04:58  host: proxy2.anon-online.org

    francja to nie polska

  • 0

    13. ~rafiki  2007-09-21 14:53:41  host: w3cache.polsl.pl

    w Polsce to sie raczej nie przyjmie wsrod powaznych uzytkownikow, no chyba, ze wsrod mlodziezy [zwlaszcza tej mlodszej].

  • 0

    14. ~  2007-09-21 15:08:47  host: amm123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    macie nasrane pod względem telefonów

  • 0

    15. ~  2007-09-21 15:31:02  host: w3cache2.icm.edu.pl

    to że orange nie subsydiuje telefonów to akurat żadna nowość :]

  • 0

    16. ~  2007-09-21 15:36:17  host: w3cache2.icm.edu.pl

    #6 - Apple zdziera z klientów od wielu lat dzięki przereklamowanym komputerom, teraz czas na telefony - idioci którzy to kupią zawsze się znajdą.

  • 0

    17.  2007-09-21 15:37:24

    iPhone to wielkie g tak ja Apple, jakby sprzedawali czekoladę czekoladopodobną z naklejką Apple to by ludzie kupowali to w cenie Wedla lub czekolad Wawel.

  • 0

    18.  2007-09-21 15:50:07

    Animatter W950i to średnio ciekawy telefon, dziewczyna ma... od niego wolałbym akurat iPhone'a :D

  • 0