Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone w niemieckim T-Mobile

iPhone w niemieckim T-Mobile

sirmark 19 Września 2007 13:59

0 0
apple iphoneApple i T-Mobile poinformowały, że iPhone będzie dostępny w niemieckiej sieci od 9 listopada.

iPhone w wersji z 8GB pamięcią, z umowa na dwa lata kosztować będzie 399 euro. Sprzedawany będzie przez sieć sklepów operatora oraz w sklepie internetowym. Tym samym nie potwierdziły się plotki, że w T-Mobile ma być dostępna lepsza wersja tego telefonu.

Wczoraj Apple ogłosiło, że iPhone w Wielkiej Brytanii będzie miała sieć O2.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7.  2007-09-19 14:16:39

    Lub nawet np. p1i e61i czy n95

  • 0

    8.  2007-09-19 14:37:33

    rafal, sądze że ma najszybciej i najsprawniej dzialający internet z komórek. GPS również chodzi świetnie. Do tego funkcje iPoda, które przypadły już ludziom do gustu wybajerzone w czujnik pozycji pionu lub poziomu, 8GB pamięci, świetnie i szybko bez zwolnień działający system. Za to ludzie zapłacą te 400ojro zamiast dawać tyle samo bądź nawet więcej za ciężką, wielką z A-GPS działającym z opoźnieniem z baterią trzymającą 20 godzin N95. Kapisi ?

  • 0

    9. ~  2007-09-19 15:48:08  host: inet20909na-2.eranet.pl

    Co to znaczy "najszybciej i najsprawniej" chodzacy internet z komorek? Z czym to porownujesz? Ile pociagnie bateria na sesji? Czy Symbian jest wolny? Przeciez to cos nawet nie ma Javy , nie mowiac juz o mms. to jakis nonsens przez duze N. Niedobrze sie robia - glaby rostawiaja namioty w kolejkach po iPhona , pierwsze gloaby kupuja iPhona , iPhone w o2 , iPhone w T-Mobile , Play nie bedzie mial iPhona , iPhone na polce w Pciumi Dolnym , otwierasz lodowke iPhone , iPhone to i tamto... Tylko sensu w tym brak. O co do cholery chodzi , po co to zalosne , nachalne zamieszanie i robienie reklamy temu smetnemu sprzetowi? issa

  • 0

    10. ~dejo  2007-09-19 15:49:23  host: ehp48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    iPhone NIE MA GPS

  • 0

    11. ~  2007-09-19 15:51:45  host: inet20909na-2.eranet.pl

    Nie mowie nawet o szczycie zenady w stylu newsow na gazeta.pl "Rachunek za iPhona". Za jakiego iPhona? Czy jakby korzystali z transmisji danych na Motoroli to dostaja rachunki za Motorole? Coz za beznadziejny bezsens , kazdy normalny czlowiek odczuwa tylko zazenowanie czytajac takie glupoty.

  • 0

    12.  2007-09-19 16:07:58

    iPhone wśród komórek jest tym czym Kaziu Marcinkiewicz wśród premierów - efektem sprawnej pracy speców od marketingu.

  • 0

    13.  2007-09-19 16:24:45

    krs: widać jaki z ciebie specjalista od komórek ^^ lol na całej lini.. iShit nie ma gps, a a-gps który tak ironicznie komentujesz to bardzo dobra rzecz, dzieki której szybciej wiesz gdzie stoisz ;] Najszybciej działający net? jakoś nie moge sie doczytać że ma hsdpa? fakt, ma sporo dysku - plus! cała reszta wyśmiewana przez Ciebie daje tylko nam powód by pośmiać się właśnie z Ciebie krs

  • 0

    14. ~r  2007-09-19 16:32:59  host: chello084010106085.chello.pl

    już bym wolał dać 250 euro za 6120 na wolnym rynku niż 400 za ishita w 2letniej umowie

  • 0

    15.  2007-09-19 16:56:34

    @9, chodzi o przeglądarkę. W operach czy innych przeglądarkach instalowanych w komórkach nie nadążają one za np. HSDPA. W iPhone wygląda to dokładnie tak jak na reklamówkach czy filmikach YT. I OK, nie ma GPS ale Google maps wynagradzają w zupełności. Czy Wy odbieracie moje wypowiedzi jako fanboyowskie ? :)

  • 0

    16. ~  2007-09-19 16:58:38  host: inet20909na-2.eranet.pl

    Ciekawe jak w Polsce siec ktora go bedzie miala , a wiadomo , ze co jedna to bardziej "innowacyjna" od drugiej , zareklamuja produkt za zapewne nie mniej niz 2 tysiace zlotych , ktory nie obsluguje mms. Juz widze mine tych klientow ktorzy sie pytaja swoich opiekunow biznesowych "A jak tu "wlaczyc" mms" , slyszacych w odpowiedzi , ze ... nie moga skorzystac z tej jakze zaawansowanej uslugi. Buhaha. issa

  • 0

    17. ~  2007-09-19 17:07:01  host: inet20909na-2.eranet.pl

    krs-"nie nadazaja one za hsdpa" ??? Pisze to z OperyMoibile z Samsunga i600 (hsdpa)

  • 0

    18. ~1k  2007-09-19 17:08:31  host: 87-205-252-52.adsl.inetia.pl

    O ludzie, co za szmelc...

  • 0

    19.  2007-09-19 17:10:03

    krs - gosciu, oficjalnie stwierdzam ze "oslabiasz". Tandeta bez MMS, UMTSu, GPSu ale za to z fajnymi ikonkami jest dla niektorych objawieniem na miare Fiata 126p.

  • 0

    20.  2007-09-19 17:37:38

    krs: kompromitujesz sie swoja wypowiedzia #8. Poczytaj na mobile-review.com jak SZYBKI jest system iPhone, ktorego tak chwalisz. Obluga systemu i kazdej konkretnej funkcji dziala jak zolw, ze wzgledu na przebajerowany system dotykowy. Wzorem pod tym wzgledem jest WM (choc nie jest on idealny), dobry jest takze Palm OS oraz niektore wersje Psiona (wiem, bo uzywalem :) iPhone jest dobry pod dwoma wzgledami - jest aktualnie najbardziej przereklamowanym oraz stanawiacym najwieksze 'eye candy' produktem. Oprocz stanawiacego najwiekszy bajer systemu dotykowego nie ma NIC nowego. GPSa tak jakby nie ma... ;) 8 GB - dobra rzecz, ale zamiast inwestowac w taka pamiec wewnetrzna mozna zbic cene i zaoferowac karty microSDHC (czyli do 32 GB :D, aktualnie dostepne 6 GB), aktualnie 2 GB w wersji 10 MB/s zapis/odczyt kosztuje 99 zl ; "świetnie i szybko bez zwolnień działający system" - sam to wymysliles ? :) Bo nie ma w tym za grosz prawdy. Poczytaj pare fachowych testow (chocby na powyzszej stronie - obsluga 'messagingu' mnie po prostu zmiazdzyla... jeszcze sie smieje) "ciężką, wielką z A-GPS działającym z opoźnieniem [...] N95" - N95 ciezka i wielka ? Chyba w innym wymiarze ;) A-GPS jest jedynie technologia wspomagajaca glowny system GPS - jesli tego nie wiesz (Assisted-). Dzieki temu korzystasz z sieci. A dziala on w N95 naprawde niezle, co potwierdzaja profesjonalne testy na np. gpspassion.com "trzymającą 20 godzin N95" - ciekawe, czy miales ja chociaz w dloni :) Tak sie sklada, ze wole wymienna baterie o nawet mniejszej pojemnosci (co zreszta poprawiono w N95 8 GB), niz zje**** system wymiany baterii w iPhone :) Google Maps mozna wlaczyc na kazdej kompatybilnej komorce... jesli o tym nie wiesz. Funta klakow sa warte twoje argumenty. I jesli musisz dostac potwierdzenie - TAK, jestes fanboyem, co najlepiej udowadniaja twoje wypowiedzi (chyba, ze wszystko tak robisz po publiczke, zeby zatrollowac - w tym drugim przypadku tym gorzej dla ciebie :D).

  • 0

    21. ~aiit  2007-09-19 18:38:18  host: cbw213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @4 w UK jest t-mobile.

  • 0

    22.  2007-09-19 21:31:36

    iPhone jest za mały na naszego Playa...;p

  • 0

    23.  2007-09-20 09:44:06

    Koncern Apple zamierza wypuścić na rynek udoskonaloną wersję telefonu iPhone, wyposażoną w obsługę technologii 3G. Miałoby to nastąpić w przyszłym roku – taką nowinkę ogłosił Steve Jobs na konferencji w londyńskim sklepie Apple Store. Za brak wsparcia 3G w obecnym iPhone odpowiada bateria, która nie byłaby w stanie „uciągnąć” tak skomplikowanego urządzenia, gdyby dodatkowo wyposażyć go w obsługę tej prądożernej technologii. Póki co, telefon potrafi więc korzystać co najwyżej z podwyższonego transferu oferowanego przez sieci EDGE. Do czasu premiery kolejnej odsłony iPhone’a, Apple powinien poradzić sobie ze zmniejszeniem poboru prądu przez to urządzenie. Dzięki temu będzie ono obsługiwać nową, szybką technologię komunikacji 3G, jednocześnie oferując do ośmiu godzinach rozmów na jednym ładowaniu. Wiemy, że nowy iPhone pojawi się w 2008 roku, na razie jednak konkretny termin nie jest znany.

  • 0

    24.  2007-09-20 12:48:21

    Ok, przeczytałem test na mobile-review. Rzeczywiście crap jakich mało. Czyżby inne witryny były sponsorowane przez Apple, że tak rozpływają się w ohach i ahach nad iPhonem ?

  • 0

    25.  2007-09-20 17:00:14

    mobile-review.com/articles/2007/iphone-as-phone-en.shtml - ocene tego, czy taki test to 'crap' pozostawie innymi uzytkownikom, drogi fanboyu :) Przynajmniej sa w miare obiektywni, w przeciwienstwei do twoich spaczonych opinii. Aha, jesli miales kiedykolwiek iPhone'a, to zrob test - na pewno bedzie lepszy ;)

  • 0

    26.  2007-09-20 17:01:42

    Poza tym dlaczego 'rzeczywiscie' ? Nikt tutaj nie potwierdzil twojej opinii... jestes odosobniony w twoich pochwalach i poklonach dla tego produktu :>

Dodaj swoją opinię