Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone w Erze także ze standardowymi taryfami

iPhone w Erze także ze standardowymi taryfami

WitekT 22 Sierpnia 2008 11:30

0 0
era iphone stdmiPhone’a w Erze będzie można kupić nie tylko w ofercie z dedykowanym abonamentem, ale także i ze standardowymi taryfami dla rynku prywatnego.

Przy zakupie, sprzedawcy będą sugerować dodatkowy zakup paczki 50 MB na transmisję danych.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 70
  • 0

    51. ~  2008-08-22 16:02:34  host: caa118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lebzuch, 5Mpix umozliwia robienie zdjec tekstom i ich odczytanie zamiast biegac po ksero i skanowac - 2Mpix mozna sobie wsadzic w dzisiejszych czasach. HSDPA 7.2 przydaje sie w przegladaniu neta. Do tego Omnia moze dzialac jako modem. Wspomniany system operacyjny WM 6.1 to nieograniczone mozliwosci - kilkanascie programow do nawigacji - mozna wybrac najlepszy, a nie ten jeden jedyny dostepny. Windows to system wielozadaniowy - minimalizuje GG, uruchamiam wiele aplikacji itd. Mam mase aplikacji, a nie pare stworzonych na sile przez Apple. No ale moherowe maja wlasnie taka mentalnosc, ze nawet jak cos jest gorsze to i tak przekonuja wszystkich, ze jest najlepsze.

  • 0

    52. ~Hose  2008-08-22 16:15:17  host: 194.39.141.10

    get: ależ ja sobie doskonale zdaje sprawę z tego że nie ma telefonu idealnego, iPhone ma swoje zalety (bawiłem się nim troszkę) jesnak z dwojga aparatów wybrałbym Omnie.

  • 0

    53. ~TapeR  2008-08-22 16:57:45  host: h-87-199-39-82.dolsat.pl

    iPhone to tylko modny gadget!Ktoś chce niech ma ten,,lansik,,! Wiadomo że ktoś kto chce mieć pożadne sprawdzone urzadzenie z lepszymi parametrami wybierze NOKIE E 66,E 71! lub coś serii N na przykład N95 8g lub rewelacyjna N82 która ja pomykam!

  • 0

    54.  2008-08-22 19:26:42

    i lecą już pierwsze reklamy w tv.

  • 0

    55. ~  2008-08-22 20:13:49  host: cbs83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na reklamie to nawet fajnie wyglada, ale kto by wierzyl facetowi przebranemu za ksiedza ;)

  • 0

    56. ~@lebzuch  2008-08-22 20:21:28  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    I gdzie niby w tych filmikach Omnia, i8510 lub i810?? No i GPS: Google Maps. To chyba potrzebuje ciągłego dostępu do netu aby pokazywać mapę? czy może się mylę, i jednak nie jest jak z GPS@JAVA.

  • 0

    57. ~bolek  2008-08-22 21:04:43  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    taryfy sa jakie sa, wg mnie ceny sa wporzadku, patrzac na inne oferty tzn aucje wychodzi taniej, takze jest ok, aczkolwiek ja bym zafundowal sobie oferte specjalna z internetem bo naprawde by mi sie to przydalo:) a i taryly od 95zl do 345 jest w czym wybierac

  • 0

    58.  2008-08-22 22:16:07

    @51 - dziękuję. Przekonałeś mnie. Jednakże wciąż uważam, że w niedługim czasie programów będzie tyle co na WM6 i jakiś nowy soft zapewne wprowadzi wielozadaniowość. Fanatykiem iPhone'a nie jestem i w sumie chciałbym sie przekonać ze HTC Diamond będzie lepszy ale bardzo mnie intryguje sposób obsługi iPhona jak i przeglądarka... Ehhhh żeby tak HTC miało multitouch:D;) Aparat 5 mpix i tak uważam za zbędny. Na moje potrzeby oczywiście:)

  • 0

    59. ~  2008-08-22 22:28:52  host: cbn195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może kiedyś będzie więcej programów, bo to popularny telefon i firmy produkujące oprogramowanie zwęszą interes, ale poki co wolę sprzęty z Windows Mobile. Nawigacja to jedno, ale jest także masa gier na WM, programy P2P :) Nie trzeba zostawiać włączonego kompa, tylko włączyć program na telefonie i postawić go na pułke i film z rana będzie ściągnięty :)

  • 0

    60.  2008-08-23 00:50:14

    @59 - gierki na iPhone są w pewien sposób rewolucyjne poprzez zastosowanie akcelerometru. Nie widziałem takich gierek na WM. A co do ściągania z neta... to w życiu bym nie wpadł na to żeby ściągać film na telefon ale jest to rzeczywiście genialne:D Ciekawe czy na WM jest Azureus:P Chyba rzeczywiście na dzień dzisiejszy HTC Diamond jest lepszy:)

  • 0

    61. ~@lebzuch  2008-08-23 15:29:06  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    Nie wiem czy jest Azorek, ale aplikacje obsługujące torrenty są. Kolega miał na LG Corona.

  • 0

    62. ~  2008-08-23 21:23:54  host: caq159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To nie wszystko - WM to prawdziwa obsługa dokumentów office - mozna tworzyc arkusze kalkulacyjne, dokumenty worda i swobodnie je odczytywac. Do tego inne aplikacje - klienty ftp, ssh itd... Iphone nie ma glupiej opcju kopiuj/wklej! Przeciez to paść jakich mało.

  • 0

    63. ~ziomek13  2008-08-25 15:56:05  host: acma109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gierki na telefonie,niektorzy poruszają zajebiste tematy,zamiast iphona kupcie sobie duzego misia i klocki lego

  • 0

    64.  2008-08-25 18:30:35

    HTC Diamond wymiata... ale pojawił się nowy telefonik Samsung Omnia i może sporo namieszać na rynku smartphonów:)

  • 0

    65. ~darcio  2008-08-28 18:13:52  host: nat-mi3.aster.pl

    era the best operator nich tylko poprawi cennik w taktaku bo za drogo troszkę

  • 0

    66. ~gramko  2008-09-01 12:59:18  host: cig205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sory panowie, ale jak na razie najnizsze ceny sposrod smartfonow ma iPhone i to u obu operatorów. w Orange przy kwocie 110 zl mozna dostac IP za 1 PLN, czego nie mozna powiedziec o innych smartfonach

  • 0

    67.  2008-09-01 14:19:37

    Owszem, aktualnie na iPhona najlepsza oferte ma Orange. Mnie tylko zastaanawia, ile osob by go kupilo, gdyby nie byli zwiazani umowami na inne aparaty?

  • 0

    68.  2008-09-01 21:52:14

    ludzie uciekają z Orange i tego iphona. jak ziomek powiedział mi, że za zerwanie umowy gdy zapisałeś się na niego to mało nie spadłem z krzesła... No i brak tych paczek z danymi co są w erze... U nas niestety za drogo użytkowanie tego telefonu będzie nas kosztować...

  • 0