Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone w erowym miksie i prepaidzie

iPhone w erowym miksie i prepaidzie

WitekT 22 Sierpnia 2008 11:23

0 0

Era będzie sprzedawała iPhone’a 3G także w ofercie Nowa Era Mix - z umową na 2 lub 3 lata.

 

Nowa Era Mix 75

Nowa Era Mix 50

Nowa Era Mix 25

iPhone 3G 8 GB (umowa na 24 / 36 miesięcy)

899 zł / 699 zł

1099 zł / 899 zł

1299 zł / 1199 zł

iPhone 3G 16 GB (umowa na 24 / 36 miesięcy)

1199 zł / 999 zł

1399 zł / 1199 zł

1599 zł / 1499 zł


iPhone 3G 8 GB będzie dostępny także w ofercie Tak Tak Fon w cenie 1399 zł przy zawarciu umowy na 2 lata i 1299 zł przy umowie o rok dłuższej.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~  2008-08-22 11:53:23  host: apn-77-114-176-127.gprs.plus.pl

    hehe i te durne pakiety na dane w tak-tak , coraz bardziej mnie przekonuje to ze Iphon jest dla idiotow.

  • 0

    3. ~;]  2008-08-22 11:53:34  host: fbz170.internetdsl.tpnet.pl

    na życie

  • 0

    4. ~Fugi  2008-08-22 11:54:28  host: fbz170.internetdsl.tpnet.pl

    no iPhone jest drogi, nie mam w nic tak naprawdę zaskakującego, tną się softy --co to za rewelacja?

  • 0

    5. ~wer  2008-08-22 12:26:49  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    w sumie sam telefon jak i suamaryczne opłaty (suma zasileń) mniejsza niż za n95 w Plusie - bardzo pozytywne info

  • 0

    6. ~  2008-08-22 12:28:44  host: fbz170.internetdsl.tpnet.pl

    wer... poruwnujesz iPhona do N95? no to spoko, że się tak delikatnie wyraże;] N95 też nie jest jakimś cudem za tą kwotę, jaką kosztuje;] od zabawki dla bogatych, które nic nie wnoszą

  • 0

    7. ~  2008-08-22 12:56:03  host: 82.160.4.8

    Widzę Polska do przodu idzie, umowy na 3 lata się pojawiają:)

  • 0

    8. ~fugi  2008-08-22 13:03:02  host: fbz170.internetdsl.tpnet.pl

    może przestali się bać, że telefony po 25miesiącach będą padać i trzeba by wtedy do interesu dokładać

  • 0

    9.  2008-08-22 13:22:34

    #8: a czemu mieliby się bać? Nikt do interesu nie będzie dokładał. Przecież Rękojmia czy niezgodność produktu z umową kupna/sprzedaży i tak obowiązuje do 24 miesiący. Jak się IP zepsuje w 25 miesiącu to jako klient możesz ewentualnie cmoknąć sprzedawcę w D. :-D

  • 0

    10. ~fugi  2008-08-22 13:29:09  host: fbz170.internetdsl.tpnet.pl

    r... szczerze myślałem, że gwarancja na telefon = długości umowy;]

  • 0

    11. ~RaideR  2008-08-22 14:33:31  host: 213.25.189.50

    hehe... 24 mies gwary na tel,a na baterię 6 lub 12 (to chyba zależy od producenta teraz) i gwarancja jest niezależna od umowy :)

  • 0

    12. ~  2008-08-22 14:42:39  host: f96-036.opera-mini.net

    ktos porównywał mixa w plusie do tej oferty? To swiadczy o Idiotyzmie albo braku znajomości ofert... W plusie umowę podpisuje sie na DOLADOWANIA a w erze na lata! Czyli w plusie umowę moge skończyć np po roku a z tym gownianym taktakiem czy czyms tam musze 3 lata sie srac... Tez mi oferta...

  • 0

    13.  2008-08-22 14:53:13

    #10: no właśnie okazuje się, że tak nie jest. To są dwie niezależne sprawy umowa i telefon. No właśnie, w Erze jest jakaś gwarancja na IP czy tylko tak jak w Orange rękojmia czy niezgodność? Nie żebym chciał toto kupić, tak z ciekawości pytam :-)

  • 0

    14.  2008-08-22 14:55:04

    #12: no oczywiście. Ja się dziwie, że dopiero po roku skończysz umowę w Plusowym mixie. Mógłbyś się bardziej napiąć i np. te 42 doładowania w miesiąc wykonać ;-)

  • 0

    15. ~kili  2008-08-22 15:18:27  host: 088156039018.ols.vectranet.pl

    Mają info szybsze niż na stronie ery xD W TakTak Fonie nie widzę jeszcze iPhone'a :P

  • 0

    16. ~wer  2008-08-22 16:28:15  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    @12- to ja porównałem. w erze możesz na 2 lata. w Plusie wiem o innym systemie,ale jeszcze raz pisze, aby n95 mieć za 1199 pln, musisz 30 razy doładować po 100 pln,oczywiście można to zrobić szybko,ale realnie patrzeć 1 dołądowanie za 100 pln miesięcznie starcza, zatem min. te 2 lata będzie przeciętny użytkownik spłacał

  • 0

    17. ~jerry  2008-08-22 19:35:04  host: b1-65.koba.pl

    #r - to Ty możesz cmoknąć sprzedawcę w d... a ja mówię, że cokolwiek się popsuje w 25 miesiącu może być podciągnięte pod rękojmię vel. odpowiedzialność sprzedawcy (30 dni na zgłoszenie wykrytej usterki)... minus tego wspaniałego rozwiązania jest 1 ale za to bardzo duży.. gwara jest zazwyczaj na 24 miesiące i tyle, w przypadku dwóch pozostałych rozwiązań po 6 miesiącach trzeba samemu osobiuście przedstawić ekspertyzę z autoryzowanego serwisu, że dana wada występowała w dniu sprzedaży sprzętu, inaczej sprzedawca w tą d... kopnie Cię już w drzwiach!

  • 0

    18.  2008-08-23 14:48:45

    #jerry: te bzdury to sam wyssałeś z palca czy ktoś Ci je nawkładał do głowy? Prawo nie narzuca czasu trwania gwarancji, wobec czego gwarant może określić go według swego uznania. Obowiązuje termin wpisany w dokumencie gwarancyjnym. Gwara zwykle na 2 lata? Pierwsze słyszę. Z reguły jest to rok. Rękojmia też trwa rok. Odpowiedzialność sprzedawcy 2 lata i tylko tyle. Po tym okresie możesz sprzedawcę cmoknąć. I co z bzdury z tym, że klient musi ekspertyzę wykonać, że towar był wadliwy w momencie zakupu? Człowieku, nie ośmieszaj się tylko poczytaj trochę wcześniej jakieś ustawy bo pleciesz 3 p o 3.

  • 0

    19.  2008-08-23 14:51:08

    #17: nie znasz swoich uprawnień to Cię sprzedawca gania po serwisach w celu sporządzenia ekspertyzy. Na serio mi Cię szkoda człowieku.

  • 0

    20. ~@jerry  2008-08-23 15:33:48  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    Klient składa reklamację powołując się albo na prawa wynikające z gwarancji, albo z niezgodności towaru z umową. W przypadku niezgodności towaru, przez 6 miesięcy od zakupu ekspertyza jest na koszt sprzedawcy, po 6 miesiącach na Twój koszt. Tak czy siak - towar reklamujesz u sprzedawcy, i to on ma wysłać go do odpowiedniego serwisu. Producenci zaś przyznają gwarancję na 24 miesiące, aby uniknąć reklamacji z powodu niezgodności towaru na którą klient ma 24 miesiące. Typowy klient powołuje się na gwarancję, a ona daje mu mniejsze prawa niż niezgodność.

  • 0

    21.  2008-08-24 19:09:16

    Bardzo dobre rozwiązanie, ciekawi mnie czy Orange coś pomyśli w tym kierunku i wprowadzi podobne rzeczy?

Dodaj swoją opinię