Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone SE doczeka się następcy

iPhone SE doczeka się następcy

Isand 5 Sierpnia 2017 22:40

9 5

ise

Fani niewielkich smartfonów mogą się cieszyć - po (prawie) dwóch latach od wejścia na rynek iPhone'a SE, model ten doczeka się swojego następcy. Druga wersja pojawi się bowiem do końca pierwszego kwartału 2018 roku.




Nowy iPhone SE ma mieć przekątną ekranu od 4 do 4,2 cala oraz zawierać (zależnie od wersji) 32 GB lub 128 GB pamięci wbudowanej. Zobaczymy nieco pojemniejszy akumulator (1700 mAh wobec 1624 mAh u poprzednika) oraz Apple A10 Fusion (znany z iPhone'a 7). Oczywiście telefon zostanie wydany z najnowszą wersją iOS.

Za produkcję nowych iPhone'ów SE będzie odpowiedzialna tajwańska firma Wistron, która już od maja produkuje w Indiach obecną wersję iPhone'a SE. To właśnie media z Republiki Chińskiej jako pierwsze podały informację o następcy tego modelu - Wistron planuje bowiem rozbudowę fabryki z myślą o iPhone'ie SE 2. Smartfon zadebiutuje w Indiach, reszta świata będzie musiała poczekać.

Źródło tekstu: macrumors.com, wł     

Dodaj do:

Tagi: iphone se | apple

w sumie: 80
  • 1

    71.  2017-08-06 19:17:42

    @64 playonline- skoro już mowa o iPhonach, to chociażby 3, 4 i 4s, miało je masę ludzi i nikt nie opowiadał, że źle się na nich pisze, inne modele takie jak Samsung Galaxy S2 czy LG Swift L5, bardzo podobne rozmiarowo, to chyba kwestia przyzwyczajenia albo adaptacji marki

  • -1

    72. ~Qutas7  2017-08-06 19:36:55  host: user-94-254-133-48.play-internet.pl

    at. 57. To mi powiedz

  • -1

    73. ~Chłop  2017-08-06 19:56:37  host: a10-06-01.opera-mini.net

    69-70. juz lepiej w nosie sobie podłub dzieciaku, a potem ci wymyśle zajęcie. Jakie to jest uczucie jak sie głupka z siebie robi? Bo nie wiem

  • -1

    74. ~  2017-08-06 20:06:44  host: a25-06-12.opera-mini.net

    Czy tutaj jrst klub LGBT???

  • 0

    75.  2017-08-06 20:09:16

    @74: Jeszcze nie przyszedł- a miał być???

  • 0

    76.  2017-08-06 20:11:13

    74 moderatorzy chyba się zresetowali i dali se spokój :)

  • 0

    77.  2017-08-06 20:11:13

    No mówiłem, że mój stalker jest głęboko posunięty w zwojach
    :-D :-D :-D

    72). Mogę ci napisać, to co kolega m.a.t. już pisał:
    KwN DwŚ
    hahaha

  • 0

    78. ~Chłop  2017-08-06 20:28:18  host: a10-06-01.opera-mini.net

    Tacy bezmyślni *** są z tzw. dobrych domów, co rodzice nie mają czasu dla nich, i se robią co chcą, bo i tak rodzicow to *** obchodzi. Kiedyś widziałem jak grupka 15 latków turlała butelki pod koła nadjeżdżających samochodów - to mają w głowie. Wina rodziców

  • 0

    79.  2017-08-06 20:32:15

    A jak on trochę dorośnie to kupię mu chyba piwko, bo dzięki niemu założyłem konto, a zbierałem się z tym długo. Tylko musiałem wziąć nick inny, ale to trudno :)
    Będzie myślał, że ma kolegę :)

  • 0

    80.  2017-08-06 20:41:59

    @78 ja byłem świadkiem jak tacy kamienie na torach układali.

  • 0

    81. ~cesia  2017-08-06 20:46:45  host: a02-07-06.opera-mini.net

    74 nie kolego/koleżanko. Tu jest elektroniczna koleżeńska zabawa. Mu jesteśmy bardzo kulturalni. Ale możesz taki klub nawet tutaj założyć - bedziemy wdzięczni.

  • 0

    83. ~4D  2017-08-06 22:33:05  host: public-gprs368059.centertel.pl

    Skoro już tak się tu atmosfera rozluźniła to napiszę o czymś co tylko z pozoru nie jest związane z tematem małych... smartfonów.
    Otóż zgodnie z wynikami badań wielkość dłoni (a w szczególności długość palców) koresponduje, czyli inaczej mówiąc znajduje odzwierciedlenie w wielkości przyrodzenia.
    W tym miejscu pozdrawiam wszystkich płaczków lamentujących przy okazji newsów o nowych smartfonach, że: " za duże...", "że 5 cali to już patelnia...", czemu nie robią małych...", "że nie dadzą rady go włożyć... do kieszeni", i temu podobne beczenie :-)

  • 0

    84.  2017-08-06 22:41:45

    @71 metrofan - część osób zapewne jest związana z marką, czy też przywiązana do marki. Wiesz, inne modele mogły być podobnych rozmiarów, ale mieć lepsze klawiatury. Ja np w LG G2, nie korzystałem z klawiszy na całej szerokości ekranu, tylko dostosowałem do korzystania z prawej ręki przez co klawiatura była o około 1cm węższa i pomimo tego pisało się świetnie. Przede wszystkim odstępy między klawiszami były rozsądne i dodatkowe znaki wyświetlały się lepiej.

  • 0

    85. ~Zofia  2017-08-07 07:17:44  host: a25-05-09.opera-mini.net

    @83. Chcę Ci kolego potwierdzić Twój komentarz o przyrodzeniu i palców. Otóż sprawdzałam z koleżanką jej długość palcow i.moje i okazało się. że wyniki pomiarów i.u niej i umnie potwierdzają się w PRAKTYCE.

  • 0

    86. ~Rsf  2017-08-07 08:15:29  host: a24-06-09.opera-mini.net

    @85 a co wyście sprawdzały ?

  • 0

    87. ~Zofia  2017-08-07 08:27:49  host: a24-06-12.opera-mini.net

    @86. Zgodnie z tematem.@83. Ja wyszłam korzystniej z pomiarów i w krótszym czasie.

  • 0

    88. ~12  2017-08-07 09:48:57  host: hot-spot-lodz.satfilm.pl

    Cko

  • 0

    89.  2017-08-07 16:33:49

    @4: od jakiegoś czasu można doinstalować Swype czy tym podobne rozwiązania.. nie, żeby to rozwiązywało resztę problemów, ale chociaż jeden z głowy ; )

    @5: niestety, ale producenci nie zajarzyli sukcesu pierwszego SE, więc nie szedłbym tym tokiem rozumowania..

    @15: ale po jaką cholerę w ogóle patrzysz na wysokość? Najważniejsza jest szerokość ekranu (i w mniejszym stopniu grubość). 'Małe' iPongi są tak wygodne, bo mają ją relatywnie małą (te 58 mm robi swoje, dobrze się je trzyma w dłoni, do klasycznych rozmów tel. - w sam raz).

    @23: przecież Plus 'ma' 'wifi-calling'. Nieważne, że tylko przez apkę, chwalić się chwalą ; )

    @26: no widzisz, właśnie po to, żeby się szybciej takiego telefonu używało. Mowa także o tak banalnych aplikacjach jak książka adresowa, dialer czy wiadomości. Po prostu na szrotowym sprzęcie nie będzie to płynne, o sensownej responsywności można zapomnieć. Różnice wbrew pozorom są i nie wynikają tylko z jakiegoś tam postępu Androida. Poza tym otwórz myślenie, tak jak pisze @27 różnice nie dotyczą tylko układu graficznego/procesora.

    @28: kup z AliExpress czy tam innego eBaya, tyle.

    @35: tak, bo musisz mieć większy ekran żeby to robić wygodnie. Przestań pieprzyć łaskawie.. Naprawdę trochę grałem na iPongu 3GS i 4, Sony Z1C (o niewiele większym ekranie bo 4,3") też przećwiczony i OK, różnica w stosunku do S7-mki z 5-cioma calami z hakiem jest, ale nie tak kolosalna jak wynikałoby z twojego opisu.. Ach te przejaskrawianie..

    @39: Apple ma od cholery przyszłości (niestety), a akurat SE jest chyba najlepszym iPongiem na rynku (najlepiej byłoby go jednak wykastrować z czytnika linii papilarnych), natomiast nie każdemu będzie on przypadał. Ja się zraziłem po przećwiczeniu trochę iOSu (kiedyś iPhone OSu) ze względu na jego zamkniętą konstrukcję. To co jest zaletą dla producenta, jest niestety gigantyczną wadą dla usera. Ale co

  • 0

    90.  2017-08-07 16:35:25