Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone "refurbished", czyli tańsze, bo naprawiane

iPhone "refurbished", czyli tańsze, bo naprawiane

WitekT 22 Sierpnia 2007 10:37

0 0
apple iphoneApple zaczyna sprzedawać swoje telefony zwrócone przez klientów lub oddane do naprawy po niższych o 100 dolarów cenach.

Model o pojemności 4 GB sprzedawany jest za 399 dol., a o pojemności 8GB za 499 dol. Dodatkowo za 69 dol. klienci mogą zakupić pakiet gwarancyjny AppleCare Protection Program.

Niektórzy klienci zaczęli zwracać swoje telefony, gdy wyświetlacz posiada martwe piksele. Liczba zwracanych telefonów jest jednak niewielka w porównaniu z liczbą sprzedanych egzemplarzy.

W swoim internetowym sklepie Apple oferuje także naprawione iPody.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Media Run     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2007-08-22 10:41:43

    Co ludzie w tym widzą...

  • 0

    2.  2007-08-22 10:53:57

    Nie tylko Apple sprzedaje telefony "zwracane". Ostatnio wszedłem na stronę Cingulara i też były oferty z takimi słuchawkami do wzięcia. Podejrzewam, że u wielu operatorów tak jest w USA.

  • 0

    3.  2007-08-22 10:56:42

    a sprobojcie u nas w polsce oddac 3x tel na gwarancje. Dostaniecie nowy taaaaaaa...;P

  • 0

    4. ~bart  2007-08-22 10:56:51  host: aaaw90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chyba design menu... poza tym wszystko co ma przed nazwą "i" jest super :P ale w sumie.. ten iphone bez "wow". czkeam na iphone v2 :P

  • 0

    5.  2007-08-22 11:26:46

    iPhone nie jest zły... 4GB za 1000zł można by wziąć, 8GB za 1500zł też by było ok. Każdy sprzęt ma wady - gdyby tylko ceny do tego były tak adekwatne jak te, które podałem wyżej...

  • 0

    6. ~przygod  2007-08-22 13:10:45  host: gtv210.internetdsl.tpnet.pl

    Tytuł niusa trochę wprowadza w bład z tym "tańsze bo naprawiane":) W usa można zwracać sprzęt w określonym czasie od zakupu. Sprzęt taki producent może odsprzedać ponownie po sprawdzeniu i przepakowaniu właśnie tylko jako z wyraźnym zaznaczeniem że jest to refurbished a nie już jako nowe (co w polsce jest normą jeśli już się uda coś zwrócić). Inna rzecz że wielu handlarzy obecnych np na polskim allegro kupuje takie sprzęty za oceanem i tu odsprzedaje jako "nowe"....

  • 0

    7.  2007-08-22 14:39:15

    400dol za refurb?? Czy oni sie z ******** na łby pozamieniali?? Refurb powinien być conajmniej o 50% tańszy, tak jak jest z laptopami!

  • 0

    8.  2007-08-22 15:47:12

    "Niektórzy klienci zaczęli zwracać swoje telefony, gdy wyświetlacz posiada martwe piksele." Coś mi zgrzyta w tym zdaniu. Może "zwracają swoje telefony" albo "wyświetlacz posiadał"?

  • 0

    9. ~merc  2007-08-22 15:51:06  host: dpl26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja tam bym wolal kupic LG Prade przynajniej ma slot karty pamieci i duzo lepiej wyglada!!!

  • 0

    10.  2007-08-22 15:52:31

    W Stanach prawo mowi ze mozez oddac sprzet do 30 dni od zakupu i odstapic od umowy z opem nikt nie pyta dlaczego sam tak kiedys robilem A fonik jako uzywke prubuja sprzedac ponownie tutaj to norma pobawic sie 25 dni telefonem i powiedziec ze sie go nie lubi...

  • 0

    11. ~Tyfus  2007-08-22 17:26:42  host: 194.181.131.226

    skoro w usa jest taki przywilej konsumenta to ile % cale sprzedazy stanowia te "oddane" telefony ? to zmieniloby troche podejscie do megaoptymistycznych wynikow tuz po premierze :)

Dodaj swoją opinię